Ogłoszenia

1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zielone Świątki. Zapraszamy młodzież klas VIII dzisiaj na g.1530 i potem na Mszę św. Odpust na Pociesznej Górce. Niech Zstąpi Duch i odnowi oblicze ziemi. Dzisiaj majówka o g.1800 na Hucisku w centrum😊. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. N.M.P.Matki Kościoła. Msze św. o g.700, 1000 i 1800.

2. Od jutra rozpoczynamy Nabożeństwa czerwcowe, poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy w tygodniu o godz.1730, a w niedzielę o godz.1530.

3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W I czwartek Adoracja ze św.Janem Pawłem II od g.1700W I piątek odwiedzamy chorych. Prosimy o zgłaszanie swoich bliskich. Zapraszamy na Spowiedź w I piątek. O godz.1700 dzieci, które przystąpią do I Komunii Św. Wczoraj były trzy I Komunie Św., za tydzień w sobotę będą cztery I Komunie Św. Dobrze, że dzieci mogą przyjmować Pana Jezusa.

4. W I sobotę wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi o g.700 i o g.1700 nabożeństwem Różańcowym.

5. Jutro 1 czerwca – Dzień Dziecka. Ogarniamy modlitwą wszystkie dzieci. 

6. Dziękujemy Rodzicom dzieci Komunijnych za troskę i posprzątanie naszego Kościoła.

7. Za półtora tygodnia Boże Ciało. Procesja będzie po placu kościelnym.

 

Ks.Arcybiskup Wacław Depo zniósł dyspensę co do obecności na Mszy św. w niedzielę. Zapraszamy bardzo serdecznie, aby spotykać się z Panem Jezusem i przeżywać Jego Najświętszą Ofiarę, jaką składa Bogu Ojcu w Duchu Świętym za Nas. Abyśmy mieli Życie !!! Abyśmy mieli Niebo. Aby napełniał Nas Swoją Krwią i Ciałem. Ooo… Gdybyśmy znali ten Boży Dar, to Kościół by nas nie pomieścił.