Gomunice

Data Intencje
18 - 1 - 2021
poniedziałek

15 Adoracja Najświętszego Sakramentu

00 † Halina Zawisza – od syna Tomasza z żoną

1630 Różaniec Święty za Parafian

17 00  Aleksandra Szopa – od Doroty z rodziną

19 - 1 - 2021
wtorek

15 Adoracja Najświętszego Sakramentu

00 † Władysławę, Jana Alamów, Helena, Józef Jonach.

1630 Różaniec Święty za Parafian

17 00 † Janina Górazda –  od wnuka Łukasza z rodz.

20 - 1 - 2021
środa

15 Adoracja Najświętszego Sakramentu

00 † Stanisław, Jadwiga, Wiesław Gaworskich, zm.z r.Gaborskich.

1630 Różaniec Święty za Parafian

17 00 † Artur Kułak – od chrześnicy Weroniki.

21 - 1 - 2021
czwartek
św. Agnieszki

6 15 Adoracja Najświętszego Sakramentu

00 † Zm. dziadków Koprów, Bujaczów, Woszczyków, Czechowskich, Franciszka Przybyłka – od wnuków Moniki i Arkadiusza.

1630 Różaniec Święty za Parafian

17 00 † Bożena Kowalczyk – od męża Władysława.

22 - 1 - 2021
piątek
Dzień Babci i Dziadka

15 Adoracja Najświętszego Sakramentu

00 † Agnieszka Skrobek na im.  od męża z dziećmi.

1630 Koronka do Miłosierdzia Bożego za Parafian. 

1700 Do Miłosierdzia Bożego

† Annę Jędrzejczyk – od Moniki z rodz.
† Stanisław Majchrzak – od r.Wolskich i Jasionów.
† Halina Sopata – od r.Ciesielskich, Śliwińskich i Wójcików.
† Andrzej Buliński – od r.Kowalskich.
† Józefa Nowicka – od emerytowanych n-li i prac.Zespołu Szk.- Przedszk. w G-ch.
† Krzysztof Bezulski – od siostry Jadwigi z Mateuszem i Fabianem.
† Józefę, Henryk Wiecha, Anna, Tomasz Krajewscy, Karol Jamrozik, Janina Motyka.

† Marian Krzyżowski – od syna Roberta z rodz.
† Danuta Bąk – od r.Wilków.
† Czesław Tuszyński – od bratanicy Czesławy z rodz.
† Władysław Tazbir – od wnuczki i prawnuczka.
† Włodzimierz Sobczak – od emerytowanych n-li i prac.Zespołu Szk.- Przedszk. w G-ch.
† Antoni Morawiak – od r.Koniarskich.
† Andrzej Szczegodziński – od Zdzisława i Marcelego z rodzinami.
† Wanda Kąkol – od szefostwa i prac.Firmy ARES.
† Janina Moryń – od koleżanki Zofii.
† Mieczysław Stalka – od Grażyny i Józefa Płomińskich.
† Janusz Andrzejewski – od Tadeusza Alamy z rodz.
† Piotr Borowiecki – od mieszkańców z Huciska.
† Mieczysławę Tazbir – od r.Dudów i Czupiałów.
† Krzysztof Gubalski – od Lucyny i Grzegorza Antkowiaków z Adasiem.
† Jerzy Sewerynek  – od Pauliny i Pawła Gurazda z dziećmi.
† Zbigniew Grobel  – od Bartka i Asi.
† Czesławę Krawczyk  – od sąsiadów z ul.Wyzwolenia.
† Aneta Głowacka  – od sąsiadów z bl.nr 46.
† Mikołaj Gruchot  – od sąsiada Muskały.
† Mirosława Binkowska  – od Agnieszki Skawskiej z rodz
† Zofia Andrzejewska – od wnuczków Kacperka, Kamilka, Kasiuni (z okazji Dnia Babci)

23 - 1 - 2021

sobota 

15 Adoracja Najświętszego Sakramentu

00 † Marian Kościański  - od Wioletty Perczyńskiej z rodz.

1620 Nabożeństwo Różańcowe za Parafian.

17 00 † Henryk Flaszka na im.od Rodziny.

24 - 1 - 2021

III

niedziela

zwykła

730 † Rafał, Teresa Sikorskich.

900 † Wiesław Krzępiec w 5r.śm.od żony z dziećmi.

1030 † Wojciech Bański w 6r.śm.od żony z córkami

1200 Za Parafian/ O Błog.Boże dla Pszczelarzy z Rejonowego Koła w Kocierzowach

1530 Nabożeństwo Różańcowe.

1600 † Władysław Łopatka w 21r.śm.

 

Kocierzowy

 

24 - 1 - 2021

III

niedziela

zwykła

 

1030 † Agnieszka Nowicka.