Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy Was do osobistego pokochania Pisma Świętego! Zapraszamy Rodziny do zgłoszenia się do czytania fragmentu Księgi Mądrości na naszej parafialnej stronie internetowej!

1. Dziękujemy za ofiary na Caritas (te duże koperty), za wsparcie budowy stołówki dla bezdomnych. Bóg zapłać już wielu osobom!

2. Ze względu na ograniczenia w kinach od dzisiaj jest możliwość obejrzenia w Internecie bardzo ważnego premierowego filmu „Wyrok na niewinnych”. Film można zobaczyć w kinie internetowym pod adresem: www.RafaelKino.pl. Polecamy go szczególnie rodzicom i ich dorastającej młodzieży. Można zamówić u nas taki bilet (zaproszenie ze specjalnym kodem) w cenie 4zł.

3. Zachęcamy do zgłoszenia się do nas po taki bilet – zaproszenie !

4. Dziękujemy za posprzątanie naszego Kościoła rodzinom: byli Jadwiga Odrzywolska, Beata Benes, Teresa i Przemek Karecki. Bóg zapłać za Waszą troskę, trud i odwagę. W najbliższą sobotę poprosimy o posprzątanie Kościoła Rodziny z Wojciechowa ze Starego Przedszkola i bloku nr.7.

5. W poniedziałek na godz.1800 na Mszę Św. zapraszamy dzieci z jednym z rodziców z kl.III a, we wtorek również na godz. 1800 kl.III b. Po Mszy Św. krótkie przygotowanie do I Komunii Św.

6. W piątek przypada Uroczystość św.Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Znowu jak jest uroczystość w piątek to można spożywać pokarmy mięsne. Wszystkiego najlepszego wszystkim solenizantom Wojciechom i Jerzym (p.Kościelnemu)!

Niech Wam Bóg Błogosławi+

W ubiegłym tygodniu Pan powołał do Wieczności:

śp.Józefa Piechórowska-l.88 z Gomunic.

śp.Antoni-Mieczysław Woszczyk l.68 z Kletnii.

Wieczny Odpoczynek racz Im Dać Panie!...