1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

Jednocześnie również mamy święto Patronalne: N.M.P. Wspomożycielki Wiernych – Odpust w naszej Parafii. Matko Boża Wspomagaj Nas.

2. Od wczoraj zaczęliśmy I Komunie św. naszych dzieci. Dzieci będą przyjmowały Pana Jezusa po raz pierwszy w każdą sobotę  – do końca czerwca.   6 sobót, 15 Mszy św., 47 dzieci. Dzień wcześniej mają Swoją pierwszą spowiedź św.

3. Przez najbliższy miesiąc o nasz Kościół zatroszczą się Rodzice dzieci komunijnych. Bóg zapłać.

4. Zapraszamy na Nab. Majowe w tygodniu na godz.1730, a w niedziele na godz.1530.

5. Dzieci, które przystępują do I Komunii św. zapraszamy wraz z Rodzicami na Biały Tydzień – codziennie na godz.1730 na nabożeństwo majowe i na Mszę św. Niech przyjmują Pana Jezusa, aby pragnęły Jego Miłości.

6. Za tydzień w przyszłą niedziele Uroczystość Zesłania Ducha św. Codziennie mamy teraz Nowennę do Ducha Św.

7. Polecamy modlitwom wszystkich chorych.

8. Polecamy modlitwom wszystkie Mamy. We wtorek przypada Dzień Matki. Pamiętamy o naszych Mamach. Podziękujmy Im za Dar, że nas Urodziły, za dar wychowywania, za dar prowadzenia do Boga!

9. W sprawie pielgrzymek: jeśli ktoś chciałby otrzymać zwrot kosztów zaliczki, to proszę się zgłosić do mnie! Więcej powiem w przyszłą niedzielę!