Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali od g. 1530 z nauką.

Dzisiaj w nocy była zmiana czasu na letni.

Dlatego od jutra w tygodniu będą Msze św. wieczorowe o g. 1800.

W pierwszy czwartek miesiąca Adorujemy Pana Jezusa ze św. Janem Pawłem II od g. 1700.

W pierwszy piątek miesiąca odwiedzamy chorych z Panem Jezusem. Prosimy o zgłoszenie swoich bliskich w zakrystii lub telefonicznie. Droga Krzyżowa o g. 1715 i Msza św. do Miłosierdzia Bożego o g. 1800.

W pierwszą sobotę czcimy Niepokalane Serce Maryi.

W niedzielę przypada już Niedziela Palmowa Męki Pańskiej!

Dziękujemy rodzinom za sprzątanie wczoraj naszego Kościoła. Byli: Grażyna i Anna Marchewka, Renata Kowalska, Wioletta Zatoń, Tadeusz i Elżbieta Michalscy! Bóg zapłać! Dziękujemy za złożoną ofiarę na kwiaty (60zł). Odkaziliśmy nasz Kościół. Bóg zapłać za Wasz trud i miłość do Kościoła. Za tydzień poprosimy następne rodziny z Kletni, z ul. Wschodniej.

Kochani Parafianie! Moi Drodzy! Chcemy już od czwartku uruchomić telewizję internetową, aby móc uczestniczyć na Adoracji Pana Jezusa od g. 1715 i we Mszy św. o g. 1800.

Bardzo pragniemy, abyście mogli przystąpić do sakramentu spowiedzi św. i przyjąć Pana Jezusa! Zapraszamy Was nie lękajcie się, by przyjść do Pana Jezusa może w ciągu dnia!

On Was tak kocha i pragnie Was Umocnić i Dać Siebie. Jego Dar jest taki, że pokonuje wszelkie lęki i obawy, i Uzdrawia. Daje siłę przeciw epidemii.

Możemy do Was przybyć taki ksiądz na sygnale!!! Może ktoś chce porozmawiać, przynajmniej wypowiedzieć się.

Jesteśmy do dyspozycji. Oto mój telefon: 519199168 lub 446842412. Można napisać sms, lub zadzwonić, żebyśmy Was mogli odwiedzić.