Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali od g. 1530  z nauką.

1. W piątek Droga Krzyżowa o g. 1615 i Msza św. do Miłosierdzia Bożego.

2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie wczoraj naszego Kościoła. Byli Małgorzata Palińska i Dorota Jamrozik. Odkaziliśmy nasz Kościół. Bóg zapłać za Wasz trud i miłość do Kościoła. Za tydzień poprosimy następne rodziny z Kletni z ul. Południowej.

3. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Adopcja Dziecka Poczętego. O g. 1700 Msza św. i zawierzamy się Matce Bożej, by nas ochroniła Swoim Płaszczem Opieki.

Eucharystia najlepszym lekarstwem!

4. Kochani Rodzice pamiętajcie, by z dziećmi wspólnie się modlić. Matka Boża zawsze wysłuchuje dzieci i przyjdzie z pomocą. Odmawiajcie w swoich domach wspólny Różaniec, wyprosimy potrzebne łaski i zatrzymanie epidemii. Tylko prośmy z ufnością.

5. Dziękujemy mieszkańcom Kletni za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Zebrano 1703 zł. Bóg zapłać! Dziękujemy za trud zbierania p. Irenie Skowronek.