1. Dzisiaj nabożeństwo Różańcowe o g.1700, po Mszy św. wieczorowej.

2.W tygodniu od godz.1630 Nabożeństwo Różańcowe. Dzieci i rodziców serdecznie zapraszamy w poniedziałki, wtorki i czwartki. Oczywiście można wybrać inny dzień, ale przyprowadzajcie Drodzy Rodzice swoje dzieci do Matki Bożej. Różaniec dla młodzieży i dorosłych o g.2000Matka Boża z tak wielką troską mówi nam byśmy odmawiali Różaniec św.

3.W tym tygodniu Kościół wspomina:

w poniedziałek św.Franciszka z Asyżu,

we wtorek św.Faustynę Kowalską,

w czwartek NMP Różańcowej i I czwartek miesiąca – w tym dniu dzieci komunijne otrzymają Różańce.

4. Msze św. wieczorowe w tygodniu o godz.1700.

Będzie też przez miesiąc październik Różaniec o g.2000 (oprócz niedzieli).

5.Dziękujemy za posprzątanie naszego Kościoła. Byli: Elżbieta Jarząbek i Ewa Madejczyk. Bóg zapłać! Dziękujemy Wam za Wasz trud sprzątania naszego Kościoła. W najbliższą sobotę poprosimy następne Rodziny już ze Słostowic począwszy od strony Dobryszyc. Dziękujemy za ten czas sprzątania naszego wszystkim poczuwającym się do obowiązku dbania o nasz Kościół jak o swój dom, a nawet lepiej !!! 

 

W tym tygodniu do Domu Ojca odeszli:

Śp.Artur Płomiński,l.43 z Gomunic;

Śp.Mieczysław Bujacz,l.91 z Kocierzów.

Wieczny odpoczynek racz Im Dać Panie…