1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu. Zapraszamy Całą młodzież dzisiaj na g.1600 na Mszę św. Modlimy się za Was, abyście mogli się spotkać z JEZUSEM osobiście!

2. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe, poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy w tygodniu o godz.1730, a w niedzielę o godz.1530.

Dzieci, które przystąpiły do I Komunii Św. zapraszamy do codziennego przyjmowania Pana Jezusa przez Biały Tydzień.

3. W tym tygodniu w czwartek przypada Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. w Boże Ciało o g.730,1000,1400,1500 i o1600. W Kocierzowach o 1700Zapraszamy całą asystę: Straż,kolejarzy,pszczelarzy,Emeryci - poczty sztandarowe,dzieci sypiące kwiatki,ministrantów,Rodziców,młodzież i Wszystkich Parafian na Msze Św.za parafian o godz.1000 i na procesję. Procesja będzie w obrębie Kościoła.

I Ołtarz na ścianie bocznej Kościoła pomagają Słostowice.

II ołtarz na frontowej ścianie Kościoła pomagają Gomunice.

III ołtarz na bocznej ścianie Kościoła pomaga Kletnia.

IV ołtarz w Kościele Rodzice Komunijni.

Prosimy o pomoc w organizacji pomocy sołtysów na środę o g.900. W środę rano o g.900 będziemy szykować ołtarze. Ramy już są. Bardzo dziękujemy z góry!

4. W Boże Ciało; I Komunia św. o g.1400 i ślub o g.1500.

5. Dobrze jakbyśmy przyjęli Pana Jezusa w Komunii św. Wszyscy !!! Oczywiście z czystym sercem; po spowiedzi św. !!! Korzystajmy z tych Bożych Łask !!! Póki możemy…

6. Dziękujemy Rodzicom dzieci Komunijnych za troskę i posprzątanie naszego Kościoła.