3.07. (piątek). Msza św. o g. 500 w Gomunicach. Rozpoczęcie o g. 600 podróży i przejazd do Chorwacji. Kolacja i nocleg w  Bluesun - Hotel Kai w Marii Bistrici (Chorwacka Częstochowa).

4.07. (sobota). Rano Msza św., śniadanie i przejazd do Medziugorja,

zakwaterowanie w pensjonacie Anela, obiadokolacja i odpoczynek nocny.

5, 6, 7, 8, 9 (5dni) lipca:

59.07. Pobyt w Medziugorju i codziennie udział w Międzynarodowym Modlitewnym Programie Wieczornym oraz w zależności od programu proponowanego przez parafię:

- modlitwa różańcowa na Górze Objawień Podbrdo,

- rozważanie Drogi Krzyżowej Pana Jezusa na Górze Kriżevac,

- w miarę możliwości spotkania w miejscowych wspólnotach, - świadectwa świadków cudów i łask otrzymanych w Medziugorju,

- o ile będzie możliwe - modlitwa z widzącym Ivanem na Podbrdo,

- nawiedzenie Tihaljiny z łaskami słynącą figurą Matki Bożej,

- nawiedzenie Sirokijego Brijegu (czyt. szirokiego brjegu), miejsca męczeństwa franciszkańskich kapłanów i braci zakonnych

oraz:

- wyjazd do Dubrovnika - zwiedzanie z przewodnikiem i Msza św. w sercu starówki

- wyjazd na Makarską Rivierę, Msza św. w Veprić (Chorwackie Lourdes) oraz wypoczynek w Makarskiej, kąpiel w morzu

- zwiedzanie Mostaru - zabytkowego miasta (zapisanego na liście zabytków UNESCO)

Powrót - 10.07.(piątek) Rano Msza św., śniadanie i wyjazd w kierunku Polski. Kolacja i nocleg w Koprivnica.

11.07.(sobota) Śniadanie i przejazd do Ludbregu (Sanktuarium Krwi Chrystusa) - Msza św. w Sanktuarium Krwi Chrystusa.

Wyjazd w kierunku Polski. Planowany powrót do parafii w godzinach wieczornych.

Ave Maryja!

Koszt: 500 zł plus 220 euro.