Niedziela Biblijna. Dzisiaj o g.1530 nab.Różańcowe.

1. Rozpoczyna się w Kościele XI Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

2. W tym tygodniu:

Jutro (w poniedziałek) przypada Narodowy Dzień Pokuty za grzechy przeciwko życiu człowieka. Zachęcamy do modlitwy o miłosierdzie Boże dla całego narodu w rocznicę uchwalenia w 1956r., ustawy dopuszczającej aborcję. Aby życie każdego człowieka w naszej Ojczyźnie było chronione od poczęcia do naturalnej śmierci. O nawrócenie osób, które mają na sumieniu aborcję oraz propagują cywilizację śmierci.

We wtorek wspomnienie św.Ludwika Marii Grignion de Montfort, który napisał tak pięknie o Matce Bożej „Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny”.

W środę św.Katarzyny ze Sjeny, dziewicy i doktor Kościoła.

W piątek I miesiąca maja, nabożeństwa majowe u nas o g.1730.

Odwiedzamy chorych w piątek od g.900. Prosimy o zgłoszenie swoich bliskich w zakrystii lub telefonicznie. Od g.1700spowiedź pierwszopiątkowa o którą prosił nas Pan Jezus ukazując nam Miłość przebaczającą w przebitym Sercu.

W sobotę I miesiąca, uroczystość liturgiczna N.M.P. Królowej Polski.

Nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca Maryi o g.1700. Wymiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.

Zachęcamy Was przy tej okazji do odmawiania wspólnego Różańca w domach w rodzinach.

3.Dziękujemy za wczorajsze sprzątanie Kościoła: byli Przemysław Śliwiński i Dominik Bilecki. Bóg zapłać za Wasz trud sprzątania.Za dwa tygodnie  poprosimy następne rodziny z ul.Wschodniej z Kletnii.

4.Jutro w poniedziałek będzie spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych o g. 1900 w Kościele w Kamieńsku (ze względu na wielkość Kościoła i zgromadzenia). Zapraszamy jutro o g.1900 !