1. Dzisiaj Światowy dzień Pamięci Ofiar zbrodni Katyńskiej. Pamiętamy w naszych modlitwach.

2. Jutro rocznica Chrztu Polski. Ze względu na państwowy charakter jesteśmy tego dnia zachęceni do wywieszenia biało-czerwonych flag. „Wspaniale jest podziękować Bogu, który podążał z polskim narodem i towarzyszył mu w wielu sytuacjach” (Papież Franciszek).

3. Chcemy ocalenia w tym trudnym czasie pandemii, dlatego codziennie zwracamy się o g.1500 Nowenną do Miłosierdzia Bożego.

4. Dziękujemy Naszemu Rządowi i Panu Prezydentowi, że tak dbają  o nasze zdrowie wprowadzając różne obostrzenia, abyśmy byli zachowani od niebezpieczeństw tego wirusa ! Polecamy ich naszym modlitwom! Polecamy lekarzy i pielęgniarki, polecamy wszystkim pomagającym sobie nawzajem!

5. Bardzo pragniemy, abyście mogli przystąpić do sakramentu spowiedzi św. i przyjąć Pana Jezusa! Uzyskać dar Przebaczenia i Miłosierdzia Bożego! Prosimy o zgłoszenie, abyśmy mogli do Was przybyć, albo w Kościele usłużyć w ciągu dnia!

6. Przyjmujemy Pana Jezusa w sposób duchowy w naszych domach!

Prosimy o wspólną modlitwę Różańcową w Waszych domach – Rodzinach !

7. W tym czasie i w tej sytuacji (pandemii) na świecie, Pan Jezus przychodzi nam z Pomocą ze ŚWIĘTEM Miłosierdzia Bożego w najbliższą niedzielę ! Otwierają się Wszystkie Łaski.

8. Przeżywamy ten cały tydzień Oktawy Zmartwychwstania Pana Jezusa! Zawierzam Ci Panie Jezu moją Parafię !!! Łączymy się z Wami i modlitwą, i obrazem z naszego Kościoła; przekazem przez łącza internetowe. Można zobaczyć na naszej stronie parafialnej www.parafiagomunice.pl

Dziękujemy Panu Dariuszowi Dyja za podłączenie i kierowanie!

9. Niech Was Bóg Błogosławi !