Dzisiaj Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od g. 1500.  Nabożeństwo Gorzkich Żali od g. 1530 z nauką.

1. W tym tygodniu I Czwartek, I Piątek i I Sobota Miesiąca.

W I Czwartek nabożeństwo ze św. Janem Pawłem II od g. 1600

W I Piątek Spowiedź św. od g. 1600, Droga Krzyżowa od g. 1615  i Msza św.

Droga Krzyżowa o g. 1900 dla młodzieży i dorosłych.

2. W sobotę będą odwiedziny chorych od g. 900. Prosimy o zgłoszenie swoich bliskich chorych w zakrystii lub telefonicznie.

W I sobotę wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi nabożeństwo od g. 1600. Wymiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.

3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie naszego Kościoła. Byli: Zofia, Andrzej i Lidia Andrzejewscy, Jolanta Ociepa, Jolanta Karkoszka, Paulina i Damian Mandzij, Włodzimierz Bińczyk. Bóg zapłać za Wasz trud, posprzątanie w drugiej zakrystii i miłość do Kościoła. Za tydzień poprosimy następne rodziny Kletni: z ul. Częstochowskiej.  

4. Dziękujemy Jeszcze raz Wam za ofiary złożone podczas kolędy. Mogliśmy wymienić stare nagłośnienie; nowe głośniki, nowe mikrofony, nagłośnienie dla scholii i wzmacniacz cyfrowy. Koszt 25 tys. zł. Bóg zapłać.

Stare jeszcze użyjemy do Kaplicy na cmentarzu. Mamy już doprowadzenie prądu (skrzynka). Brakuje jeszcze rozprowadzenia kabla na cmentarzu. To są też jeszcze koszty. Z Bożą pomocą i Waszą zawsze dajemy Radę!

5. Przepraszam, że wspomnę o sobie: od jutra do środy będę na rekolekcjach księży w Konstancinie. W czwartek idę na zabieg usunięcia polipów do szpitala. Proszę Was o modlitwę na ten mój „remont” duchowy i cielesny. Bóg zapłać!

Proszę Was o wyrozumiałość dla ks. Kamila, który będzie się starał Wam służyć szczególnie w I piątek (spowiedź św.) i do chorych w sobotę.                                Niech Pan Jezus dodaje Mu sił!

Zapraszamy młodzież klas VIII na Mszę św. o g. 1600 i wcześniej na Gorzkie żale na 1530.

Pokochajmy te nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali!!!

Rozpoczęliśmy święty Post.

Starajmy się odpowiedzieć Jezusowi na Jego Miłość Ukrzyżowaną, darem naszego czasu dla rozważania Jego Męki.