Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o g.1530. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
Zapraszamy młodzież klas VIII na Mszę św. o g.1600.
Ostatki. W ostatnie dwa dni karnawału poznałam wielki nawał kar i grzechów. Dał mi Pan Jezus poznać w jednym momencie grzechy świata w tym dniu popełnione…” Nabożeństwo wynagradzające w poniedziałek i we wtorek od g.1600. Zapraszamy, abyśmy potrafili choć odrobinę wynagrodzić razem z Panem Jezusem Bogu Ojcu !
1. W tym tygodniu w Środę popielcową rozpoczynamy Wielki Post !!!
Msze Święte w środę Popielcową:o g. 700,900 i 1700.O g.1020 Msza Św. szkolna. Dziękujemy Dyrekcji i Rodzicom za zgodę na przyjście dzieci do Kościoła. Za Wasze świadectwo wiary.
2. Dziękujemy za tacę gospodarczą (3250zł) dziękujemy za Waszą dobroć i troskę o nasz Kościół. Bóg zapłać!
3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie wczoraj naszego Kościoła, byli: Maria Witkowska, Barbara i Aleksandra Gębicz, Elżbieta Westrych, Agnieszka Stawczyk, Wanda Bezulska, Elżbieta Gębicz, Krystyna i Michał Krygiel, Ewelina Witkowska. Bóg zapłać za Wasz trud i miłość do Kościoła. Za tydzień poprosimy następne rodziny Kletni: z ul.Częstochowskiej.
4.W piątek już Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o g.1615. Zapraszamy dzieci z rodzicami, młodzież i starszych. Przynieśmy ze sobą Krzyże, by razem z Panem Jezusem iść Drogą Krzyżową. A w przyszłą niedzielę Gorzkie Żale o 1530.
5.W tym roku Eucharystii pragniemy częściej Adorować Pana Jezusa! Codzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu !
6.Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie i do Kalwarii-Krakowa.

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gomunicach informuje, że od 2 marca do 20 marca przeprowadza się rekrutację kandydatów do przedszkola na rok szkolny 2020/2021. Szczegółowych informacji udziela Pani dyrektor Szkoły w Gomunicach. Informacje na temet rekrutacji można znaleźć również na stronach internetowych szkoły w zakładce „Dla rodziców”.

Zgubiono kluczyk od volkswagena z niebieskim breloczkiem. Będzie nagroda dla znalazcy😊.