1.Dziś Różaniec św. o g.1525.  A w tygodniu Różaniec św. o g.615, 1630 i 2000.

2.W sobotę 11 lutego – N.M.P. z Lourdes. Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w sobotę na godz. 1430 i na Mszę Św. w intencji Chorych na godz.1500. W czasie Mszy św. będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych. Zapraszamy do przyprowadzenia wszystkich Chorych. Niech Pan Jezus Ich Uzdrawia! (W Kocierzowach w Kaplicy będzie podobnie o 1030 Różaniec św. i Msza św. o g.1100.)

3.Dziękujemy za posprzątanie naszego Kościoła. Byli: Mirosława Gębicz, Elżbieta i Lucjan Koch, Krystyna Ziemska, Henryka Witalewska, Anna Stępień, Leon i Aleksandra Wójcik, Marta Jakubowska. Bóg zapłać za Wasz trud sprzątania naszego Kościoła. Z taką miłością! W najbliższą sobotę poprosimy o posprzątanie naszego Kościoła rodziny z ul.Krasińskiego blok nr.46 kl.I, II.

4.W tym tygodniu w środę zakończyliśmy wizytę duszpasterską (kolędę). Dziękujemy za tak serdeczne nas przyjęcie. Cieszymy się, że mogliśmy Was odwiedzić w Waszych domach i Błogosławić Wam. Może Kogoś pominęliśmy to prosimy się z nami umówić na dany termin. Dziękujemy za wasze ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej. A także składane na konto parafialne. Bóg zapłać! Postaram się zdać sprawozdanie z naszej Wizyty!

5.Za tydzień,tj.12 lutego, w ramach XXXI(31) Światowego Dnia Chorego, zostanie przeprowadzona przed naszym Kościołem zbiórka ofiar do puszek. Pieniądze ofiarodawców będą przeznaczone na domy z niepełnosprawnymi sierotami społecznymi oraz na prowadzenie działalności wśród osób niepełnosprawnych i chorych, inicjowanych przez Katolicki Ruch Dobroczynny „Betel”.

Informacje dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania: w każdą drugą niedzielę miesiąca będzie spotkanie o g.1700 w Kościele. W tym miesiącu przypada za tydzień, to jest 12 luty. Przypominamy o obecności w każdą niedzielę na Mszy św.!!! Pokochać Mszę św., to zobaczyć Żywego JEZUSA. Serdecznie zapraszamy młodzież. W tym roku przygotowują się klasy VIII i I średnie. Dzisiaj jest rocznica (43) śmierci ks.Ignacego Opolskiego. Jutro będzie Msza św. o g.700. Wieczny Odpoczynek…racz Mu Dać Panie !