1. W ubiegłą niedzielę była taca, pomoc dla Libanu. Zebraliśmy 2030 zł plus Kocierzowy 322,40zł. Razem:2352,40zł. Bóg zapłać Wam za dobroć serca!
  2. Różaniec św. najlepsza broń Matki Bożej przeciwko złemu duchowi. Zapraszamy Was na Różaniec św. dzisiaj w niedzielę o g.15:20. Zachęcamy Was do codziennego odmawiania Różańca św. w rodzinach; w naszych domach. Dziękujemy, że przez cały miesiąc sierpień gromadziliśmy się o g.20:00 w naszym Kościele. Bogu Dzięki. O Matko Boża dziękujemy Ci !!!
    Dzisiaj porządek Mszy św.już jak po wakacjach: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i o 16:00.
  3. Dziękujemy za troskę i posprzątanie naszego Kościoła. Bóg zapłać za troskę i trud sprzątania! W najbliższą sobotę zapraszamy Rodziny z ul.Dobryszyckiej i z ul.Wojska Polskiego o posprzątanie naszego Kościoła.
  4. Dziękujemy Wszystkim Pielgrzymom i tym, którzy służyli pomocą i za uproszone Łaski dla całej Parafii. Pielgrzymowaliśmy na Pocieszną Górkę do Matki Bożej Pocieszenia na rowerach 130 osób. Po Mszy św. będziemy rozdawać,-zapraszam na pamiątkowy Różaniec i Obrazek z pielgrzymki !
  5. W tym tygodniu przypada: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
    W I czwartek zapraszamy na nabożeństwo Adoracyjne ze św.Janem Pawłem II
    od godz.17:00, w I piątek Spowiedź św. od godz.17:00 i będziemy odwiedzać chorych z Panem Jezusem. Prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub telefonicznie, w I sobotę nabożeństwo różańcowe od godz.17:00 wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Skorzystajmy z Bożych Łask Miłości ze spowiedzi św.; w czwartek i w piątek szkoła podstawowa od g.17:00, a w sobotę od g.17:00 szkoła średnia.
  6. Skończyły się wakacje!!! W poniedziałek – jutro serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców na Mszę św. na godz.17:00 na rozpoczęcie Roku szkolnego i katechetycznego Razem z Panem Jezusem. Dobrze jest zacząć… To tylko z Bogiem!!!

Do Domu Ojca odeszła śp.Jadwiga Klekowska,l.95

Wieczny Odpoczynek Racz Jej dać Panie…