1. Od poniedziałku w sierpniu przez cały tydzień, oprócz niedzieli, będzie Różaniec św. o g.2000. Najlepsza broń Matki Bożej. Zapraszamy Was na Różaniec św. Dzisiaj w niedzielę Różaniec jest o g.1820.
  2. Dziękujemy za troskę i posprzątanie naszego Kościoła.Byli:Iwona i Dominik Andrzejczyk, Iwona,Zuzia,Ola i Marcelina Klekocińskie, Leszek Stefanek, Krzysztof Wodecki.Bóg zapłać za troskę i trud sprzątania!W najbliższą sobotę zapraszamy Rodziny z ul.Zdrowia o posprzątanie naszego Kościoła.
  3. W środę po Mszy św. o g.1800 będzie spotkanie przed pielgrzymką rowerową. Zapraszamy też do pomocy(zgłoszenie się) samochody, które nam pomogą w razie potrzeby zmęczenia, awarii! A w sobotę rano o g.600 Msza św. i po Mszy św. wyruszamy w kierunku Kocierzów, Krzemieniewic itd. i na Pocieszną Górkę do Matki Bożej Pocieszenia ! Przybędziemy około g.1000. Tam będzie Msza św. o g.1030, potem Droga Krzyżowa, i potem barszczyk-posiłek. Odpoczynek i powrót na około g.1700.
  4. Będzie też możliwość wyjazdu autokarem w sobotę o g.900 sprzed Kościoła. Prosimy się zapisać w zakrystii.
  5. Dzisiaj taca gospodarcza. Bardzo dziękuję za Waszą hojność i troskę o nasz Kościół w składaniu ofiar. Bóg zapłać! Za tydzień księża biskupi proszą o pomoc dla Libanu. To będzie taca przesłana do Caritas Polska.Dziękuję!
  6. Proszę Was o wywieszenie flagi Polski i modlitwę różańcową do 26 sierpnia

W tym tygodniu do Domu Ojca odeszli:

Śp.Zofia Andrzejewska, l. 73 z Kletnii, Śp.Stanisława  Wieloch , l.75 z Kocierzów.

Wieczny Odpoczynek Racz Jej dać Panie…