1. Wakacje! Pamiętajcie o Bogu: o modlitwie i Mszy św. Już od dzisiaj Msze św. w niedzielę będą w Gomunicach: o g.730, 900, 1200 i 1900. A w Kocierzowach o g.1030.

2.Dziękujemy za troskę i posprzątanie naszego Kościoła. Byli z ul.Głównej z Kletnii: Halina Pajęcka, Jolanta, Michał, Małgorzata Żelikowscy, Irena Zawisza, Wioletta, Piotr Wrzochol, Beata Woźniak, Beata Kempa, Katarzyna Marciniec. Bóg zapłać Wam za trud sprzątania naszego Kościoła. W sobotę zapraszamy pozostałe Rodziny z Kletnii z ul.Głównej.

3.Codziennie w tygodniu rano i wieczorem Adoracja Pana Jezusa z modlitwą różańcową ( 40 minut przed Msza św.). Modlimy się szczególnie za Ojczyznę Polskę w dzień wyborów.

4. We wtorek ks.Kamil ma imieniny. Ogarnijmy Go naszą modlitwą. Msze św. za Ks. Kamila rano o 700 – od uczestników rannych Mszy Św. i wieczorem o 1800 – od Parafian.

5. Planujemy pielgrzymkę rowerową na Pocieszną Górkę na 22 sierpnia (sobota).

6.Kancelaria czynna w wakacje zaraz po Mszy św. rannej i wieczornej.

W tym tygodniu do Domu Ojca odszedł: śp. Ryszard Dyja, l.66.
Wieczny odpoczynek racz Im Dać Panie…