Intencje mszalne 14 - 20 maja 2018


Gomunice Kocierzowy    

Gomunice do góry

Data Intencje
14 - maj - 2018

poniedziałek

św. Macieja Apostoła
6 05 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Irena Przygoda - od koleżanek i kolegów córki Anety z cukierni

17 30 Nabożeństwo Majowe

18n 00 + Zenon Zdunek - od rodziny Cesarzów
15 - maj - 2018

wtorek
6 05 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zofia Muskała - od uczestników pogrzebu

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 + Zofia i Kazimierz Gala i zmarłych z rodziny Gala i Sędłakowskich
16 - maj - 2018

środa

św. Andrzeja Boboli
6 05 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józef Koper - od Marty Kucharskiej z Krzysztofem i Alexem

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 + Helenę, Ignacego i Irenę Nowak
17 - maj - 2018

czwartek
6 05 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Longin Gryl - od Grażyny, Tomasza i Grzegorza z rodzinami

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 + Józef, Andrzej, Waldemar Krawczyk
18 - maj - 2018

piątek
6 05 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Tomasz Felicjański - od kolegi Romana Wrońskiego z żoną

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 do Miłosierdzia Bożego:
+ Zofia Winkler (na imieniny), Gerard Hanulak - od córki z rodziną
+ Zofia Grudzińska
+ Piotr, Stanisławę Janik (w 57 r. śm.); Ksawery, Stanisława Rolak
+ Zofia Tkacz - od córki Wandy z rodziną
+ Józef Szymula (w 3 r. śm.) - od żony z dziećmi
+ Patryk Szydziak - od Wioli i Grzegorza Grobel
+ Grzegorz Bielasiński (w 5 r. śm.) - od żony i dzieci
+ Anna Rusek - od koleżanek Martyny Moniki, Emilki, Ewy
+ Mieczysław Grzesiczak - od Sławka Efenberg z rodziną
+ Barbara Dziwińska - od emerytowanych nauczycieli i pracowników obsługi Szkoły Podstawowej w Gomunicach
+ Danuta Szpecińska - od Kazimiery Szarek i rodziny Mozdrzeniów
+ Teodozja Sewerynek - od wnuków
+ Mirosław Popiołek
+ Maria Siewier - od wnuczki Agnieszki z rodziną
+ Krystyna, Marian i zmarłych z rodziny Zasępa
+ Czesław Lipiński
+ Stanisław Wyżnikiewicz - od Jacka Ruska z rodziną
+ Henryk Witalewski - od Barów z dziećmi
+ Alicja Bąkowicz - od wnuka Arkadiusza z Anną
+ Damian Długoszewski - od rodziny Tatarów
+ Krzysztof Emko - od Jakuba Dorozińskiego z rodziną
+ Anna Sukiennik - od rodziny Chojków i Galów z Dobryszyc
+ Andrzej Łączny - od rodziny Włodarów i Widawskich
+ Kazimierz Radziszewski - od sąsiadów z bloku nr 48 kl. I
+ Stanisławę Tazbir - od rodziny Borowieckich i Zalejskich
+ Monika Bareła - od Marty Jarockiej z rodziną
+ Adam Alama - od uczestników pogrzebu
+ Janina Barańska - od uczestników pogrzebu
+ Krzysztof Jarocki - od Marzeny i Bogdana Bareły z dziećmi
19 - maj - 2018

sobota
6 05 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Antonina Mikołajczyk - od prawnuczki Agnieszki z mężem i Szymusiem

17 00 Nabożeństwo Różańcowe i Nabożeństwo Majowe

18 00 + Andrzej Serafin - od rodziny Piotrowskich
20 - maj - 2018

niedziela

Zesłanie Ducha Świętego
7 30 + Wiesław, Władysława Wiśniewscy

9 00 + Helena (w 6 r. śm.), Stefan Łascy; Karolina, Władysław Konopka

10 30 + Tadeusz Ufnal - od koleżanek córki Agnieszki Klaudii i Agnieszki Biszta

12 00 za Parafian; w 1 r. ur. Maja Sznajder o Błogosławieństwo Boże - od rodziców i dziadków

16 00 + Marianna, Stanisław Głowaccy; Marianna, Edward Korycińscy; Danuta Zatońska

16 50 Nabożeństwo Majowe
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 15.09.2018, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 821077. gościem