Archiwum intencji mszalnych: Czerwiec 2017

powrót

29 maja - 4 czerwca

powrót

Gomunice

Data Intencje
29 - maj - 2017

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan (w 27 r. śm.) i zm. z rodziny Łapaj i Sękowskich

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 + Mirosław Skóra - od rodziny Długoszewskich
30 - maj - 2017

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Charbański (w 7 r. śm.)

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 + Czesława Sękowska - od dzieci i wnuków z rodzinami
31 - maj - 2017

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o Boże Błogosławieństwo dla członkiń K. Ż. R. pw. N. M. P. Niepokalanego Poczęcia

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 + Petronela Kopcik - od wnuczki Teresy z rodziną
1 - cze - 2017

czwartek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + ks. Marek Wites (w 4 r. śm.)

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu; Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Maria Bąkowicz - od Janiny Olejnik z rodziną
2 - cze - 2017

piątek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Sławomir Wieczorek (w 7 r. śm.) - od żony
+ Piotr Kulawiak - od rodziców i brata z żoną
+ Paweł Con (w 12 r. śm.) i zm. z rodziny Conów i Błędniaków
+ Włodzimierz Klamski - od Barbary Nowak z rodziną
+ Monika Bareła - od Izy i Andrzeja Mokrzyńskich z dziećmi
+ Tomasz, Marianna, Helena, Bronisław, syn Bronisław Lisieccy; Marianna, Władysław Michalscy
+ Alicja Mokrzyńska - od Agnieszki Różańskiej z rodziną
+ Marian Kuliberda - od Barbary i Andrzeja Mirczaków
+ Wacław Górazda - od Jana i Krystyny Górazdów z rodziną
+ Józef Szymula - od rodziny Mikundów
+ Zofia Konopka - od uczestników pogrzebu
+ Ryszard Szadkowski - od teściów Haliny i Jerzego Sikorskich
+ Janusz Tazbir - od uczestników pogrzebu
+ Patryk Szydziak - od kolegi Darka z Anetą i Mikołajem
+ Teresa Radkow - od Teresy i Agaty
+ Zofia Górazda - od Andrzeja Gali z rodziną
+ Janusz Bezulski - od Firmy Mebel Sokół
+ Irena Kuliberda - od Grażyny i Adama Mokrzyńskich
+ Tomasz Felicjański - od Marcina Mokrzyńskiego z rodziną
+ Andrzej Bremerski - od kolegów i koleżanek brata Tomka z pracy
+ Wacław Kawka - od Elżbiety i Stanisława Perczyńskich
+ Celina Tazbir - od rodziny Kijewskich z Chrzanowic
+ Wiesław Krzepiec - od Zbyszka i Urszuli Sabaturskich
+ Eugeniusz Odrzywolski - od pracowników Działu Miejskiego O. S. M. w Radomsku
+ Wanda Tatara - od sąsiadów Krawczyków
+ Stanisław Adamczyk - od rodziny Skowronek
+ Anna Rusek - od pracowników Oddziału A - 2 KBW Bełchatów
+ Czesław Flaszka - od Hodowców Gołębi Pocztowych Gomunice
+ Mirosław Popiołek - od Rady Sołeckiej z Kletnii
+ Władysław Ślusarczyk - od uczestników pogrzebu
+ Zofia Tkacz - od Kazimiery i Lucjana Bejmertów z Kłocka
3 - cze - 2017

sobota

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi

17 00 Nabożeństwo Niepokalanego Serca Maryi

17 45 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Maria Pokusińska - od rodziny Dziewierskich
4 - cze - 2017

niedziela

Zesłanie Ducha Świętego
7 30 + Stefan Bezulski - od siostry Danuty z rodziną

9 00 + Eugenia, Maria, Zbigniew Rudek

10 30 + Leszek, Krystyna i c. r. Frymusów; Bronisławę, Michała i c. r. Rowińskich

12 00 za Parafian;

16 00 + Regina (w 6 r. śm.), Stanisława, Jan Antoszczyk

16 50 Nabożeństwo Czerwcowe
Kocierzowy

Data Intencje
1 - cze - 2017

czwartek
19 00
+ Kazimierz Wieloch - od uczestników pogrzebu
+ Czesław Majdziak - od Romana i Danuty Tazbir z rodziną
+ Henryk Koniarski - od Agnieszki Winkler z rodziną

5 - 11 czerwca

powrót

Gomunice

Data Intencje
5 - cze - 2017

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Irena (w 3 r. śm.) i Kazimierz Tazbir

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Zofia (w 7 r. śm.), Józef Sieradzcy
6 - cze - 2017

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław Kulka - od córki Ewy i wnuczki Magdy

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Marian Nowak (w 3 r. śm.)
7 - cze - 2017

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Owczarek - od teściowej Janiny Szpruch

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Zofia, Tadeusz Dymka
8 - cze - 2017

czwartek

Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józef Krupa - od wnuka Włodka z rodziną

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Marianna Garbiec - od rodziny Michalskich
9 - cze - 2017

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Halina Masiarek - od chrzestnego Mirosława

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Stanisław Kulka - od Ewy Pawlak
+ Jan Marszalik (w 8 r. śm.); Irena, Roman Marzec
+ Radosław Kozłowski; Małgorzata, Waldemar, Władysław Wawrzyńczyk
+ Maria Galla, Beata Oaga, Henryk Matuszny, ks. Ignacy Opolski - od rodziny
+ Jan Bożyk - od sąsiadów z osiedla: Dyłów, Baranów, Flaszków, Wszelakich, Szarotów
+ Weronika Sadowska - od wnuczki Ani z rodziną
+ Danuta Zięba - od chrzestnej z rodziną z Pyrzyc
+ Stanisławę Lasoń - od sąsiadów z ul. Głównej: Wrzochol, Pajęcka, Zawiszów, Bezulskich
+ Tomasz Kolasa - od cioci Eli z mężem i dziećmi
+ Jadwiga Gala - od rodziny Galów z Kamieńska
+ Janina Mokrzyńska - od Stefana Kuliberdy z rodziną
+ Zofia Muskała - od wnuczki Agnieszki z rodziną
+ Jadwiga Flaszka - od koleżanek dawnego WDTu z Kamieńska
+ Kazimiera Woźniak - od Haliny i Stanisława Kanafa
+ Jan Tyczyński - od mieszkańców z ul. Krasińskiego z bl. 50 kl. I
+ Alfreda Konopka - od wnucząt Eli, Karola i Wojtka
+ Sławomir Miller - od mieszkańców z ul. Kopernika
+ Teresa Jurczyk - od Alicji Andrzejewskiej z mężem
+ Krzysztof Emko - od babci Barbary Dłubak
+ Barbara Nowak - od rodziny Witkowskich
+ Waldemar Dzierwa - od Heleny Rudzkiej z rodziną
+ Zofia Bracka - od rodziny Szalińskich i Szczepanków
+ Anna Sukiennik - od Marianny Stępień
+ Andrzej Łączny - od sąsiadów Michalskich
+ Kazimiera Flaszka - od siostry Jadwigi
+ Anna Cichuta - od Wójta i pracowników Urzędu Gminy, GOPS - u i Biblioteki
+ Ryszard Dziaduszycki - od Sylwii i Romana Mroczkowskich
+ Jadwiga Zbierańska - od siostry Haliny z dziećmi
+ Kazimierz Radziszewski - od Ilony i Rafała Sykułów z córką
+ Sabina Sochacka - od córki Barbary z mężem i dziećmi
10 - cze - 2017

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Owczarek - od firmy GOM

17 00 ŚLUB: Natalia KOMOROWSKA - Robert KONIECZNY

17 45 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Mirosław Skóra - od Romka Gałązki z rodziną
11 - cze - 2017

niedziela

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej
7 30 + Janinę, Stanisław, Lech, Andrzej, Mieczysław Adaszek; Zdzisław Okręglicki

9 00 + Damian Długoszewski - od babci

10 30 + Mieczysław Sala; Stefania, Józef, Stanisław, Natalia, Andrzej, Wiesław Wziental

12 00 za Parafian;

16 00 + Paweł Borowiecki (w 25 r. śm.) - od żony i dzieci z rodzinami

16 50 Nabożeństwo Czerwcowe
Kocierzowy

Data Intencje
8 - cze - 2017

czwartek
19 00 + Władysław Wieloch; Marianna, Stanisław, Czesław Wieloch
11 - cze - 2017

niedziela
10 30 + Stanisław Popiołek

12 - 18 czerwca

powrót

Gomunice

Data Intencje
12 - cze - 2017

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wojciech Tyl (w 9 r. śm.) - od córki Ewy

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Kamila (w 13 r. śm.), Tadeusz Pajęccy; Stanisław Pastuszka; Stanisława, Piotra Andrzejewskich; zm. z rodziny Pajęckich, Bińczyków, Andrzejewskich
13 - cze - 2017

wtorek

św. Antoniego
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Alicja, Ryszard Aniszewscy; Henrykę, Wiktor Królak; Genowefa, Stanisław Patek

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Zdzisław, Marianna, Tadeusz, Albin Purzyńscy
14 - cze - 2017

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Krystyna Mokrzyńska - od Natalii z mężem

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Jarosław Dudek (w 2 r. śm.) - od mamy i rodzeństwa
15 - cze - 2017

czwartek

Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa
7 30 + Mirosław, Stanisławę, Józefę, Stefan, Ludwik, Kazimierę Misztelów i Tymowskich

10 00 za Parafian; w 80 r. ur. Teresy Mokrzyńskiej o Błogosławieństwo Boże - od całej rodziny
procesja do czterech Ołtarzy

15 40 Nabożeństwo Czerwcowe i procesja

16 00 w 18 r. ur. Kacpra Gurazdy o Błogosławieństwo Boże z podziękowaniem za otrzymane Łaski - od chrzestnej Lidii
16 - cze - 2017

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisławę Tazbir - od wnuka Radosława z rodziną

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe i procesja

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Halina Masiarek - od uczestników pogrzebu
+ Jan Owczarek - od Doroty Ostojskiej z rodziną
+ Monika Bareła - od Anny i Zbigniewa Mozdrzeń z dziećmi
+ Helena, Witold, Adam Stefanek; zm. z rodziny Szusterowskich i Stefanków
+ Andrzej Andrulewicz, zm. z rodziny Pajęckich i Rudzkich
+ Czesław Majdziak - od Grzegorza Krawczyka z rodziną
+ Natalia Jankowska - od chrześniaka Marka z żoną Danutą
+ Przemysław Frach - od uczniów z klasy Krystiana z wychowawczynią i rodzicami
+ Tadeusz Sewerynek - od Apolonii Wieloch z rodziną
+ Maciej Kowalski - od pracowników Z. G. K. i M. w Gomunicach
+ Mariola Ziemba - od rodiny Płomińskich i Szpecińskich
+ Marian Kuliberda - od Katarzyny Zyzik i Eweliny Jakubik z rodzinami
+ Jadwiga Flaszka - od koleżanek dawnego WDT-u z Kamieńska
+ Wacław Górazda - od Teresy, Wiesławy, Edwarda, Krzysztofa i Andrzeja Muskałów
+ Józef Szymula - od emerytowanych nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gomunicach
+ Ryszard Szadkowski - od Mariana Radziejewskiego
+ Patryk Szydziak - od Alamów i Gębiczów z Paciorkowizny
+ Zofia Górazda - od Stanisławy Szpecińskiej z rodziną
+ Marianna Michalska - od chrześniaka Andrzeja z dziećmi
+ Janusz Bezulski - od teściów Bielińskich
+ Irena Kuliberda - od Marzeny, Urszuli i Andrzeja z rodzinami
+ Tomasz Felicjański - od rodziny Skowronków
+ Andrzej Bremerski - od Lipińskich
+ Wacław Kawka - od Wacława Sygulskiego z rodziną
+ Celina Tazbir - od Emilii Lasoń z rodziną
+ Wiesław Krzępiec - od Piotra i Wiesi Bartłomiejczyków
+ Eugeniusz Odrzywolski - od sąsiadki Włodarczykowej z dziećmi
+ Wanda Tatara - od sąsiadów Włuków z rodziną
+ Stanisław Adamczyk - od Miller, Woszczyk i Flasza z ul. Teligii
+ Czesław Flaszka - od Adama i Barbary Flaszka i Agnieszki i Grzegorza Kościańskich
17 - cze - 2017

sobota

św. Alberta
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław Blada

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe i procesja

18 00 o Błogosławieństwo Boże dla Aliny Kułak (na imieniny) - od przyjaciół
18 - cze - 2017

niedziela

XI zwykła
7 30 + Anna Rusek - od Eli i Jarka Sukiennik z rodziną

9 00 w 17 r. ślubu Bogumiły i Pawła i za dzieci o Błogosławieństwo Boże

10 30 + Damian Długoszewski - od chórku z opiekunami z lat dziecięcych Damiana

12 00 za Parafian;
Prymicje ks. Łukasza Dudy
w 18 r. ur. dla Maćka Gębicza o Błogosławieństwo Boże - od rodziców i siostry
w 70 r. ur. dla Mirosławy Tomaszewskiej o Błogosławieństwo Boże - od dzieci z rodzinami
w 20 r. ślubu dla Anny i Roberta Skulimowskich o Błogosławieństwo Boże - od dzieci

16 00 + Stanisław (11 r. śm.), Janina (na imieniny) Łuczak - od córki z mężem i całej rodziny

16 50 Nabożeństwo Czerwcowe i procesja
Kocierzowy

Data Intencje
15 - cze - 2017

czwartek
17 15 + Jan Wolnicki
18 - cze - 2017

niedziela
10 30 + Stanisław Perczyński

19 - 25 czerwca

powrót

Gomunice

Data Intencje
19 - cze - 2017

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 z podziękowaniem za otrzymymane łaski i prośbą o dalsze dla Sylwii i Mateusza - proszą rodzice

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Kazimierz Janoch - od szwagra Stefana z żoną
20 - cze - 2017

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o Błogosławieństwo Boże dla Leszka - od przyjaciół

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe i procesja

18 00 + Kazimierz, Mieczysława, Józef, Feliksa, Bogumił Włodarczyk
21 - cze - 2017

środa

św. Alojzego
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Agnieszka Skrobek - od męża i dzieci

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Romuald Szczepaniak; Stanisław, Kazimierę Góreccy
22 - cze - 2017

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józef Bąkowicz - od córki Anny z rodziną

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe i procesja

18 00 + Mirosław Skóra - od kolegów
23 - cze - 2017

piątek

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Dzień Ojca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Władysław Tazbir - od dzieci z rodziną

8 30 o Błogosławieństwo Boże dla uczniów, rodziców i nauczycieli Gimnazjum na zakończenie roku szkolnego

9 20 o Błogosławieństwo Boże dla uczniów, rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej na zakończenie roku szkolnego

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe i procesja

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Zbigniew Can - od córki Agnieszki, zięcia Jakuba i wnuczki Alicji
+ Zofia Mojka - od sąsiadów Danusi z ul. Krasińskiego
+ Krystyna Mokrzyńska - od męża
+ Józef Woźniakowski - od żony z dziećmi
+ Czesławę Sękowska - od rodziny Zielińskich i Flaszka
+ Jan Zieliński - od chrześniaka Zbigniewa z rodziną
+ Jan Owczarek - od wnuczka Bartłomieja z żoną i córką
+ Janina Mokrzyńska - od wnuka Daniela z rodziną
+ Mariola Ziemba - od uczestników pogrzebu
+ Jan Baliński, Jan Wysmyk
+ Janinę, Marian, Jan Płomińskich; Jan Krawczyk
+ Mirosław Popiołek - od mieszkańców z ul. Dworcowej i Częstochowskiej
+ Zofia Tkacz - od mieszkańców Paciorkowizny
+ Jan Bożyk - od kolegi Stanisława Michalczyka z rodziną
+ Weronika Sadowska - od wnuka Konrada z rodziną
+ Danuta Zięba - od Zofii Tazbir
+ Józef Krupa - od rodziny Kuczkowskich
+ Stanisławę Lasoń - od uczestników pogrzebu
+ Tomasz Kolasa - od kolegów SEMPERTRANS od taty z pracy
+ Jadwiga Gala - od rodziny Galów z Dobryszyc
+ Janina Mokrzyńska - od Ireny Bezulskiej z synem Jackiem z rodziną
+ Zofia Muskała - od Urszuli i Krzysztofa Muskałów z dziećmi
+ Jadwiga Flaszka - od uczestników pogrzebu
+ Kazimierę Woźniak - od K. Ż. R. z Kletni z ul. Wschodniej
+ Jan Tyczyński - od koleżanek i kolegów z Prawa i Sprawiedliwośc
+ Alfreda Konopka - od sąsiadów kl. 3 i 4
24 - cze - 2017

sobota

Narodziny św. Jana Chrzciciela
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Mokrzyński - od syna z rodziną

12 00 o Błogosławieństwo Boże w 70 r. ślubu Kazimiery i Tadeusza Szymańskich - od dzieci z rodzinami

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 Do Miłosierdzia Bożego (za Janów i Janiny):
+ Jan, Anna, Jadwiga Malitka - od córki Krystyny z rodziną
+ Janina Krysztof, Jan Czajkowski
+ Janina, Stefan Mokrzyńscy
+ Janina Barańska - od mieszkańców z ul. Kopernika
+ Jan, Janina Mokrzyńscy
+ Jan Charbański
+ Jan Owczarek - od Teresy i Romana Szpruch
+ Jan, Janina, Franciszek, Mariusz Tulejski
+ Jan Krawczyk i syn Jan Krawczyk
+ Jan, Stanisławę Borowieckich - od Piotra z rodziną
25 - cze - 2017

niedziela

XII zwykła
7 30 + Ryszard Kaczmarczyk (w 7 r. śm.) - od żony z rodziną

9 00 + Jan Mokrzyński - od córki Anny z rodziną

10 30 + Walerię (w 16 r. śm.), Eugeniusz Hejak

12 00 za Parafian;
w 40 r. ur. dla Daniel Odoliński o zdrowie i Błogosławieństwo Boże - od żony i córki z rodziną
o zdrowie dla Mamy Danuty i dziadziusia Zenona Janocha od Stasia, Jakuba, Marty z tatą Grzegorzem

16 00 + Alicja Stefańska (w 6 r. śm.) - od rodziny

16 50 Nabożeństwo Czerwcowe
Kocierzowy

Data Intencje
22 - cze - 2017

czwartek
19 15
w 80 r. ur. Barbary Majdziak o Błogosławieństwo Boże i zdrowie
w 1 r. ur. Igorka Majdziaka o Błogosławieństwo Boże i zdrowie
o Błogosławieństwo dla wszystkich dzieci
25 - cze - 2017

niedziela
10 30 + Zofia, Władysław Krokowicz; Antoni Skalik; Barbara, Zbigniew Byczkowski; Marek Żelasko

26 czerwca - 2 lipca

powrót

Gomunice

Data Intencje
26 - cze - 2017

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Owczarek - od Grażyny z rodziną

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Marian Tazbir (w 7 r. śm.)
27 - cze - 2017

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zofię, Julię, Władysław Charbańskich

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Władysław Tazbir - od żony z dziećmi
28 - cze - 2017

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Roczek (w 4 r. śm.) - od żony

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Jan, Piotr Długoszewscy - od brata Jerzego z rodziną
29 - cze - 2017

czwartek

Uroczystość Św. Piotra i Pawła
7 00 + Piotr Gruchot - od rodziców

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Zbigniew Rudek, Anna Turska
+ Halina Masiarek (na imieniny) - od męża
+ Zofia, Zenon Mojka; Janina, Władysław Dąbrowscy - od córki i syna z rodziną
+ Monika Bareła - od siostry Kazimiery
+ Władysław, Władysławę Żelikowskich - od wnuka Michała
+ Paweł Con; Janina, Roman zm. z rodziny Bartosiewicz
+ Zenon, Kazimiera, Adam Alama
+ Natalia, Adam, Jerzy Makowscy
+ Jan i Władysławę Alama - od syna z rodziną
+ Halina Wiśniewska - od mężą z córką Joanna i wnuczką Martynką
+ Bogumił Muszyński - od rodziny Pajęckich, Ciesielskich, Andrulewicz
+ Damian Długoszewski - od Ireny Skowronek
+ Sławomir Miller - od rodziny Adamczyk i Gawron
+ Teresa Jurczyk - od Marcina Serwa z rodziną
+ Krzysztof Emko - od kolegi Krystiana Gajdy z Mamą i Natalią
+ Barbara Nowak - od mieszkańców z ul. Witosa
+ Waldemar Dzierwa - od siostry z mężem i Andrzeja z rodziną
+ Zofia Bracka - od sąsiadów z Paciorkowizny
+ Anna Sukiennik - od mieszkańców z ul. Witosa
+ Andrzej Łączny - od rodziny Bisztów
+ Kazimierę Flaszka - od sąsiadów z kl. I
+ Przemysław Frach - od Marii, Krzysztofa, Ewy Bińczyk, Rafała i Weroniki
+ Tadeusz Sewerynek - od pracowników Urzędu Gminy i GOPS - u w Gomunicach
+ Wacław Górazda - od Marianny Piłatowicz i Katarzyny Socha, Lucyny Florczyk, Władysława Roczek i Adama Flaszki
+ Józef Szymula - od rodziców i dzieci kl. IC Szkoły Podstawowej
+ Ryszard Szadkowski - od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno - Przedszolnego w Chrzanowicach
+ Patryk Szydziak - od Andrzeja i Barbary Mirczak z rodziną
+ Jadwiga (Teresa) Radkow - od Jacka i Doroty z synami
+ Zofia Górazda - od sąsiadów z Paciorkowizny
+ Marianna Michalska - od K. Ż. R. ze Słostowic
+ Janusz Bezulski - od Pauliny Szymczyk i Romana Dobosz
30 - cze - 2017

piątek
6 00 Msza Św. za Pielgrzymów
Wyjazd Pielgrzymki Rowerowej do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Tomasz Kolasa (w 1 r. śm.) - od rodziców i brata
1 - lip - 2017

sobota

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Msza Św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

16 30 Anna DZIERŻAWSKA - Mateusz MIELCZAREK

17 00 Nabożeństwo Różańcowe

18 00 + Mirosław Skóra - od Anny i Czesławy Kuliś
około godz. 20 00 powrót Pielgrzymki Rowerowej
2 - lip - 2017

niedziela

XIII zwykła
7 30 + Czesławę, Stanisław, Martynę, Marian i c. r. Włudarów

9 00 + Kazimierz (w 9 r. śm.) Szychowski i c. r. Szychowskich i Doncbach

12 00 za Parafian;
w 1 r. ur. Kacperka i brata Jakuba Pajęckich o Błogosławieńswo Boże - proszą rodzice i dziadki
w 1 r. ślubu Angeliki i Sławomira o Błogosławieńswo Boże - proszą rodzice
w 60 r. ślubu Haliny i Mieczysław Konopka Błogosławieńswo Boże - od dzieci i wnuków

18 30 Nabożeństwo Różańcowe

19 00 + Rafał (w 25 r. śm.), Anna, Andrzej Kulka
Kocierzowy

Data Intencje
2 - lip - 2017

niedziela
10 30 Władysław Wieloch.
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00

Ś.P.
Genowefa
Stolarska
1923 - 2017

(1)

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 21.10.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 653337. gościem