Archiwum intencji mszalnych: Marzec 2017

powrót

27 lutego - 5 marca

powrót

Gomunice

Data Intencje
27 - lut - 2017

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Przemysław Frach - od K. Ż. R. pw. św. Ojca Pio

17 00 + Mirosław Skóra - od syna Jacka z rodziną
28 - lut - 2017

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Tadeusz Sewerynek - od kolejarzy ze Stacji Częstochowa - Towarowa

17 00 + Roman Kapa (w 7 r. śm.) - od żony i dzieci
1 - mar - 2017

środa

Popielec
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Edmund, Karolina, Marian, Zdzisław, Helena Duńscy

8 45 + Anna Rusek - od nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno Przedszolnego w Gomunicach

10 30 + Tomasz Kolasa - od kolegów i koleżanek z Gimnazjum i wychowawcy

11 30 + Marta Woszczyk - od sąsiadów z ul. Prusa

17 00 + Stanisławę i Zenon Pęchra
2 - mar - 2017

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław Sobala (w 12 r. śm.)

16 00 nabożeństwo Świętej Godziny i pomocy św. Jana Pawła II

17 00 + Jerzy (na urodziny), Marian Nowak; Leokadia, Władysław Wróbel
3 - mar - 2017

piątek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Msza Św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Jezusa za nasze grzechy

16 15 Droga Krzyżowa

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Antoni Gradoń - od córki Karoliną z rodziną
+ Roman, Janina Stalka - od syna Mieczysława z rodziną
+ Stanisław Filipek - od koleżanek z Małej Szkoły
+ Arkadiusz Jeż - od rodziny Sowów
+ Kazimierz, Aniela Gala; Kazmierz, Maria i Petronela Kopcik
+ Kazimierz Wtorkiewicz - od koleżanek Janiny
+ Bogdan Krzyżowski (w 19 r. śm.) - od żony i dzieci
+ Damian Długoszewski - od Ireny Skowronek z rodziną
+ Marianna Kęsy - od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno - Przedszolnego w Gomunicach
+ Tomasz, Helena, Bronisław, syn Bronisław Lisieccy; Marianna, Władysław Michalscy
+ Maciej Kowalski - od koleżanek i kolegów z kl. A z Kletni: Nina Kaczmarek, Lidka Pełka, Grzegorz Zawisza, Krzysztof Tazbir
+ Mariola Ziemba - od siostry Anety z rodziną
+ Marian Kuliberda - od Wiesława Płomińskiego z rodziną
+ Wacław Górazda - od Henryki Sztuk i Urszuli Górazda
+ Józef Szymula - od sąsiadów córki Zofii z bloku nr. 46
+ Zofia Konopka - od chrześniaka Tomasza z rodziną
+ Ryszard Szadkowski - od pracowników PKP nastawni w Gomunicach
+ Janusz Tazbir - od Małgorzaty i Zdzisława Kubicz oraz Alicji Walada
+ Patryk Szydziak - od sąsiadów z ul. Konopnickiej
+ Jan Stalka - od uczestników pogrzebu
+ Teresa Radkow - od sąsiadów Haliny i Mieczysława Konopka z rodziną
+ Zofia Górazda - od sąsiadów z Paciorkowizny
+ Marianna Michalska - od K. Ż. R. ze Słostowic
+ Longina Kania - od hodowców gołębi pocztowych sekcja Gomunice
+ Janusz Bezulski - od Dyrekcji i pracowników Samorządowego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Kamieńsku
+ Elżbieta Płomińska - od koleżanek z cukierni GOM z Kleszczowa, Sulmierzyc i Szczercowa
+ Irena Kuliberda - od Zenobii i Mieczysława Stalka z rodziną
+ Tomasz Felicjański - od rodziny Merderów
+ Andrzej Bremerski - od rodziny Długoszewskich
4 - mar - 2017

sobota

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Msza Św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

16 00 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Kazimierz, Maria, Petronela Kopcik - od córki Zenobii z rodziną
5 - mar - 2017

niedziela

I Wielkiego Postu
7 30 + Stanisław Woźniak (w 9 r. śm.)

9 00 + Adrian, Helena, Edmund,Tomasz Łukasik

10 30 + Mirosław Pokusiński (w 14 r. śm.)

12 00 za Parafian;

16 00
+ Andrzej Bremerski - od żony i dzieci
+ Jadwiga, Jan (w 15 r. śm.) Bremerskich - od synowej Jolanty z rodziną

16 45 Gorzkie Żale z nauką pasyjną
Kocierzowy

Data Intencje
1 - mar - 2017

środa
18 30
+ Czesław Majdziak - od wnuczka Artura z rodziną
+ Marianna Kęsy - od syna Romana z żoną, dziećmi i wnuczkami
+ Emilia Płomińska - od synowej Anny z rodziną
+ Ryszard Węgrzynowicz - od rodziny Kawków i Majchrzaków
+ Bogusławę Mielczarek - od Mieczysława Bujacza z rodziną
+ Kazimierz Wieloch - od siostry z mężem i dziećmi i Hani i Jadzi

6 - 12 marca

powrót

Gomunice

Data Intencje
6 - mar - 2017

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Anna Rusek - od Magdy Pruchnickiej z mężem Jarkiem i z córką Julią

17 00 + Jerzy, Dorotka Guziak
7 - mar - 2017

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Bogumiła (w 3 r. śm.), Eugeniusz Ciesielski - od żony z dziećmi

17 00 + Mirosław Skóra - od chrześnicy Ewy z rodziną
8 - mar - 2017

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Halina Masiarek - od Teresy Woźniak z dziećmi

17 00 + Kazimierz Wieloch - od Wiesławy i Mariana Krawczyk z rodziną
9 - mar - 2017

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wacław Kawka - od Jadwigi Balińskiej

17 00 + Kazimierz Janoch - od żony i córki
10 - mar - 2017

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Helena Zielińska (w 4 r. śm.) - od syna Zbigniewa z rodziną

16 15 Droga Krzyżowa

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Kazimiera (w 6 r. śm.), Zenon Alama
+ Jan, Genowefa, Jan, Józef Flaszka; Władysław, Janina, Józef Tazbir
+ Weronika Cieciura - od rodziny Szarek
+ Jan Gryl - od Czesławy Bar i Ireny Bezulskiej
+ Antoni Gradoń - od Marii Siewiera z rodziną
+ Barbara, Andrzej Maruszewscy; Bronisława, Kazimierz Kuliberda; Krystyna, Tadeusz Zyzik; Ewa Frontczak
+ Celina Tazbir - od Romana i Marka Tazbir z rodzinami
+ Wiesław Krzępiec - od sąsiadów z ul. Przedborskiej
+ Eugeniusz Odrzywolski - od kolegów syna Pawła ze Związku Hodowcy Gołębi
+ Wanda Tatara - od Zielińskich z Bloku Dobryszyckiego
+ Stanisław Adamczyk - od Janusza z rodziną
+ Czesław Flaszka - od Małgorzaty Tazbir z rodziną
+ Mirosław Popiołek - od Łukasza i c. r. Kowalskich
+ Władysław Ślusarczyk - od kolegów i koleżanek Laboratorium Elektrowni Bełchatów
+ Zofia Tkacz - od rodziny Staniszów z Kamieńska
+ Jan Bożyk - od Ilony Majewskiej z dziećmi
+ Danuta Zięba - od brata Janusza z rodziną
+ Józef Krupa - od wnuczki Eweliny z mężem i dziećmi
+ Stanisława Lasoń - od mieszkańców z ul. Leszka Czarnego
+ Natalia Stefanek - od uczestników pogrzebu
+ Tomasz Kolasa - od kolegów z pracy Taty
+ Jadwiga Gala - od sąsiadów Łaskich z dziećmi
+ Halina Hoberek - od pracowników przychodni przyszpitalnej w Bełchatowie
+ Janina Mokrzyńska - od Moniki Bareły
+ Zofia Muskała - od swatów Gocyła
+ Jadwiga Flaszka - od Piotra Wieczorek z rodziną
+ Wojciech Niepsuj - od rodziny Kornackich z Kletnii
11 - mar - 2017

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Włodzimierz Koziara - dar serca od Zeni z rodziną

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Stanisławę Wystup - od wnuczki Wioli z mężem i dziećmi
12 - mar - 2017

niedziela

II Wielkiego Postu
7 30 + Wacławę Grobel - od uczestników pogrzebu

9 00 + Helena Woźniak i c. r. Włudara

10 30 + Kazimierę, Danutę, Józef Mielczarek - od wnuczki Renatki z rodziną

12 00 za Parafian;

16 00 + Jerzy Włuka (w 7 r. śm.) - od żony i dzieci z rodzinami

16 45 Gorzkie Żale z nauką pasyjną
Kocierzowy

Data Intencje
10 - mar - 2017

piątek
15 00 Droga Krzyżowa

15 30
+ Ryszard Węgrzynowicz - od rodziny Walczaków
+ Bogusławę Mielczarek - od Jadwigi Tazbir
+ Kazimierz Wieloch - od Pasieki Zarodowej w Kocierzowach
12 - mar - 2017

niedziela
10 10 Gorzkie Żale z nauką pasyjną

10 30 + Mieczysław Drozdek

13 - 19 marca

powrót

Gomunice

Data Intencje
13 - mar - 2017

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Apolonia Kieruzal - od siostry Doroty

17 00 + Mirosław Skóra - od Anny Konopka z rodziną
14 - mar - 2017

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław Michalczyk (w 6 r. śm.) - od żony z dziećmi

17 00 + Jacek Tyl (w 8 r. śm.)
15 - mar - 2017

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Grzegorz Turlik - od córki Iwony z rodziną

17 00 zm. z rodziny Gubalskich, Bożyków, Sygulskich, Straszewskich, Woźniaków
16 - mar - 2017

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józefę, Jan Rozwadowscy

17 00 + Anna Gasek (w 3 r. śm.) - od siostry Bożeny z rodziną
17 - mar - 2017

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o Boże Błogosławieństwo dla ks. Patryka na imieniny - od uczestników rannych Mszy Św.

16 15 Droga Krzyżowa

17 00 o Boże Błogosławieństwo dla ks. Patryka na imieniny - od parafian
18 - mar - 2017

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Anna Rusek - w 1 r. śm. od męża z córką Martyną

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Patryk Szydziak na imieniny - od rodziców
19 - mar - 2017

niedziela

III Wielkiego Postu
7 30 + Roman (34 r. śm.), Helena Sikorscy

9 00 + Zenon, Sabinę, Władysławę, Stefan, Eugeniusz Gębicz - od Lidzi z rodziną

10 30 + Arkadiusz Grzejszczak (w 10 r. śm.) - od rodziców i żony z dziećmi

12 00 za Parafian; o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Józefa - od żony

16 00
+ Józef Dębski (w 40 r. śm.) - od żony i dzieci
+ Józefę Wiecha - od chrześniaka Andrzeja z rodziną
+ Józef Witkowski - od rodziny
+ Józef Bąkowicz - od córki Anny z mężem

16 45 Gorzkie Żale z nauką pasyjną
Kocierzowy

Data Intencje
17 - mar - 2017

piątek
15 00 Droga Krzyżowa

15 30
+ Czesław Majdziak - od wnuczki Moniki z rodziną
+ Ryszard Węgrzynowicz - od bratanka Sławomira Węgrzynowicza
+ Bogusławę Mielczarek - od chrześnicy Patrycji z rodziną i od rodziny Piechurowskich
+ Kazimierz Wieloch - od Anny i Edyty z rodzinami
19 - mar - 2017

niedziela
10 10 Gorzkie Żale z nauką pasyjną

10 30 + Mariusz Wieloch

20 - 26 marca

powrót

Gomunice

Data Intencje
20 - mar - 2017

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józefa, Józefę Klekowskich; Józefę Rybarczyk - od dzieci i wnuków

16 30 nabożeństwo do św. Józefa za Ojców

17 00 + Helena, Wacław Waleńczyk
21 - mar - 2017

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Agnieszka Skrobek - od męża z dziećmi

17 00 + Dariusz Kalasiński (w 6 r. śm.) - od rodziców i córki
22 - mar - 2017

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Apolonia Kieruzal - od brata Józefa z rodziną

17 00 + Jadwiga, Feliksa, Tadeusz i Józef Lasoń
23 - mar - 2017

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Franciszek (10 r. śm.), Henrykę Bednaruk - od syna z rodziną

17 00 + Kazimierz Wieloch - od Agnieszki i Zbyszka Sowińskich z rodziną
24 - mar - 2017

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o Boże Błogosławieństwo Wojciecha Rudek w 70 r. urodzin

8 45 o Boże Błogosławieństwo dzieci i nauczycieli

16 15 Droga Krzyżowa

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ ks. kan. Kotlewski (w 25 r. śm.)
+ Tadeusz Mozdrzeń (w 18 r. śm.) - od syna z rodziną
+ Józef Gorzeń - od Jadwigi Tazbir z rodziną
+ Czesławę, Tadeusz Szpecińscy
+ Czesław Kucharski (w 6 r. śm.), Wawrzyniec, Cecylia Gala
+ Halina Masiarek - od Zofii Skalik
+ Józefę, Bogdan Mandzij; Stanisławę, Bolesław Kaczmarek
+ Alina Bielasińska - od Teresy Grzywacz i Iwony Andrzejczyk z rodziną
+ Stanisław, Barbara, Tadeusz Biszta
+ Damian Długoszewski - od kolegi Wojciecha z rodziną Krawczyków
+ Kazimiera Woźniak - od teściowej Krystyny Zięby
+ Jan Tyczyński - od Małgorzaty i Tadeusza Tazbir z rodziną
+ Barbara Hajduk - od rodziny Skrobiszów z Kodręba
+ Alfreda Konopka - od siostrzenicy Renaty z rodziną
+ Sławomir Miller - od Krzysztofa i Bożeny Gubalskich
+ Teresa Jurczyk - od wnuka Szymona z Karoliną
+ Krzysztof Emko - od kolegi Marcina Jeża z rodziną
+ Grzegorz Emko - od uczestników pogrzebu
+ Barbara Nowak - od męża Marka
+ Waldemar Dzierwa - od wnuka
+ Zofia Bracka - od rodziny Szarków i Pruchnickich
+ Anna Sukiennik - od kuzyna Mieczysława z rodziną
+ Andrzej Łączny - od brata Jurka i siostry Ireny z rodzinami
+ Kazimiera Flaszka - od córki Ewy z rodziną
+ Adam Alama - od brata Grzegorza z rodziną
+ Anna Cichuta - od rodziny Bińczyków i Zasępów
+ Ryszard Dziaduszycki - od żony Krystyny
+ Cecylia w (4 r. śm.) i Henryk Dukalscy - od dzieci
25 - mar - 2017

sobota
9 30 + Mirosław Skóra - od brata Ryszarda z rodziną

11 30 + Jerzy Ryszka (w 16 r. śm.) - od żony i dzieci z rodzinami

17 00 + Marian, Zofia, Weronika Długoszewscy - od syna Jerzego z rodziną
26 - mar - 2017

niedziela

IV Wielkiego Postu
7 30 + Helena (20 r. śm.), Bolesław Trędkiewicz, zm. z rodziny Kępskich i Wiśniewskich

9 00 + Anna Rusek - od chrzestnej Wiesławy z mężem

10 30 + Stanisławę Wystup - od wnuczki Ewy z rodziną

12 00 za Parafian;
w 50 r. ślubu Henryki i Jana Płomińskich o Boże Błogosławieństwo - od dzieci i wnuków w 80 r. urodzin o Boże Błogosławieństwo dla Henryki M.

16 00 + Krzysztof, Albin Krawczyk

17 00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną
Kocierzowy

Data Intencje
21 - mar - 2017

wtorek
Doba Eucharystyczna
7 00 + Kazimierę Poterała - od córki Zofii z dziećmi

Adoracja Najświętszego Sakramentu

20 00 + Zbigniew Łągiewka - od Krystyny Pełki z rodziną i Władysławy Jankowskiej z rodziną

Adoracja Najświętszego Sakramentu

24 00 za Parafian z Kocierzów

Adoracja Najświętszego Sakramentu

22 - mar - 2017

środa
7 00 + Kazimierz Wieloch - od Tadeusza i Janiny Krokowicz z dziećmi
23 - mar - 2017

czwartek
18 30
+ Ryszard Węgrzynowicz - od chrześnika Artura z rodziną
+ Bogusławę Mielczarek - od uczestników pogrzebu
25 - mar - 2017

sobota
14 00 o Błogosławieństwo Boże dla małżeństw pragnących mieć dzieci
26 - mar - 2017

niedziela
13 40 Gorzkie Żale z nauką pasyjną

14 00 + Janinę, Władysław Kowalscy; Mariannę, Zenona Spławińskich

27 marca - 2 kwietnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
27 - mar - 2017

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Piotr Gruchot - od Karoliny z rodziną

18 00 + Jolanta (w 2 r. śm.), Mirosław Kurpiel - od dzieci z rodzinami
28 - mar - 2017

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Emilia Płomińska - od koleżanek synowej Grażyny z Piekarni

18 00 + Maria Pokusińska - od Krystyny Gałwa
29 - mar - 2017

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Lucyna Koniarska - od Bożeny i Marka Łopatków

18 00 + Kazimierz Janoch - od rodziny Mandzijów i Trajdosów
30 - mar - 2017

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisława Tazbir - od Ireny Skowronek z rodziną

18 00 + Mirosław Skóra - od Wiesławy Długoszewskiej z rodziną
31 - mar - 2017

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Halina Masiarek - od Frankowskich

17 15 Droga Krzyżowa

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Mirosław Popiołek (w 1 r. śm.) - od żony z córkami
+ Wiesław Kociniak - od rodziny Płomińskich z Gomunic
+ Kazimierz Wieloch - od rodziny Richter i Mokrzyńskich
+ Zdzisław Górny w (r. śm.) - od rodziny
+ Zofia Mojka - od emerytowanych nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunichac
+ Jerzy i zm. z rodziny Kapustów
+ Józef Bąkowicz, Leszek Łęgowiak, Jan Dziekański, Jerzy Piekarski,. Bogdan Sewerynek
+ Stanisław Filipek - od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Publicznego Gimnazjum w Gomunicach
+ Damian Długoszewski - od Patrycji Tazbir
+ Natalia Jankowska - od syna Jana z żoną
+ Adam Alama - od Bożeny Tkacz z rodziną
+ Przemysław Frach - od rodziny Soboniów i Stasińskich
+ Tadeusz Sewerynek - od sąsiadów z ul. Wyzwolenia
+ Marta Woszczyk - od koleżanek z pracy Oli Dudy, Gieni Żerek, Marysi Zuterek
+ Maciej Kowalski - od pracowników urzędu Gminy Gomunice
+ Mariola Ziemba - od brata Pawła
+ Marian Kuliberda - od Mokrzyńskich i Krupa
+ Wacław Górazda - od Heleny Gładysz z dziećmi z Częstochowy
+ Józef Szymula - od sąsiadów Mokrzyńskich
+ Zofia Konopka - od Katarzyny i Łukasza
+ Ryszard Szadkowski - od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Publicznego Gimnazjum w Gomunicach
+ Janusz Tazbir - od chrześnicy Oli z rodzicami
+ Patryk Szydziak - od kierowców z Firmy
+ Zofia Górazda - od Tadeusza Gali z rodzodziną
+ Marianna Michalska - od rodziny Alamów
+ Longina Kania - od Zakładu Odpadów Komunalnych z Płoszowa
+ Janusz Bezulski - od rodziny Worwągów
+ Ryszard Węgrzynowicz - od Marka Kopcika z rodziną
+ Stanisława Sadowska - od córki Ireny i wnuczków z rodziną
+ Elżbieta Płomińska - od koleżanek i kolegów syna Darka z ul. Wesołej
+ Marianna, Kazimierz Płomińscy. zm. z rodziny Sabat
1 - kwi - 2017

sobota

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Msza Św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

17 00 Nabożeństwo Różańcowe (+ wymiana Tajemnic w K. Ż. R.)

18 00 w 18 r. ur. Patrycji Śliwińskiej o Boże Błogosławieństwo - od rodziców i rodzeństwa
2 - kwi - 2017

niedziela

V Wielkiego Postu
7 30 + Mirosław Skóra - od Marka i Anny Stępień

9 00 + Edward, Aniela Muskała, Bronisława, Józef Szwedzik

10 30 + Ryszard Piechurowski, Stanisław i Józefa Gadecka

12 00 za Parafian;
w 18 r. ur. Dawid Wójcik o Boże Błogosławieństwo - od babci
w 60 r. ur. ks. Proboszcza Andrzeja o Boże Błogosławieństwo - od rodziny Rudek

16 00 + Wacław Sękowski, Józef, Helena, Janina Frątczak

16 45 Gorzkie Żale z nauką pasyjną
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00

Ś.P.
Genowefa
Stolarska
1923 - 2017

(1)

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 21.10.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 653329. gościem