Archiwum intencji mszalnych: Grudzień 2016

powrót

28 listopada - 4 grudnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
28 - lis - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Arkadiusz Jeż - od Piotra Banaszczyka

17 00 + Alfreda Gil - od teściów Szymańskich
29 - lis - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józef, Helena,Andrzej Jonach

17 00 + Joanna Flaszka (w 22 r. śm.) - od córek
30 - lis - 2016

środa

św. Andrzeja Apostoła
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o Błogosławieństwo Boże dla ks. Andrzeja od uczestników porannych Mszy Św.

17 00 o Błogosławieństwo Boże dla ks. Andrzeja - od Parafian
1 - gru - 2016

czwartek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Teodor Konopka - od Mieczysławy Tazbir, Katarzyny i Marcina Sorek

16 00 Nabożeństwo do ze św. Janem Pawłem II (modlitwa o powołania)

17 00 + Irena, Mieczysław Turlejscy
2 - gru - 2016

piątek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Irena, Kazimierz (w 12 r. śm.) Tazbir - od córki z rodziną

16 00 Spowiedź Św.

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Barbara, Stanisław, Tadeusz Biszta
+ Anna Rusek - od chrześniaka Pawła z rodziną
+ Wanda Tatara - od syna Wojciecha
+ Adam Bąkowicz - od siostry Ireny z mężem
+ Bogdan Żyzny - Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunicach
+ Stanisław Filipek - Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunicach
+ Barbara Wawrowska - od rodziny Rozparów
+ Tomasz, Helena, Bronisław, Bronisław (syn) Lisieccy; Marianna, Władysław Michalscy
+ Wacławę Grobel - od Tadeusza Witalewskiego z rodziną
+ Grzegorz Emko - od sąsiadów Kułaków i Pawelców
+ Krzysztof Emko - od wychowawczyni ze Szkoły Podstawowej
+ Kazimierę, Zenon Alama; Ireneusz Ziółkowski
+ Przemysław Frach - od mieszkańców z Huciska
+ Tadeusz Sewerynek - od chrześnicy Barbary Skalik z rodziną
+ Marta Woszczyk - od sąsiadów z ul. Prusa
+ Maciej Kowalski - od emerytowanych nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunicach oraz Gimnazjum w Gomunicach
+ Mariola Ziemba - od koleżanek Małgorzaty, Joanny, Ewy i Oli
+ Mieczysław Magier - od rodziny Stefańczyków, Zielińskich z Woźnik
+ Marian Kuliberda - od Marka Kuliberdy z rodziną
+ Czesław Stefanek - od Guziak z Krasińskiego z dziećmi
+ Wacław Górazda - od Zofii i Zenona Skalik z Wąglinia i rodziny Łągiewków
+ Józef Szymula - od Anny Kułak i Janka Sewerynka z rodziną
+ Zofia Konopka - od Teresy, Marka Mikulla z rodziną
+ Ryszard Szadkowski - od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunicach
+ Stanisław Flaszka - od Danuty Bloda
+ Maria Wiecha - od sąsiadów z ul. Mickiewicza i Zielonej
+ Tomasz Felicjański - od brata Leszka z rodziną
+ Janusz Tazbir - od Moniki Grudzińskiej z rodziną
3 - gru - 2016

sobota

I miesiąca
6 05 Godzinki N. M. P.
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

16 00 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Andrzej Bremerski (w 1 r. śm.) - od żony z dziećmi
4 - gru - 2016

niedziela

II Adwentu
7 30 + Babara Tazbir - od męża z rodziną

9 00 + Irena, Marian, Piotr Gruchot; Patryk Szydziak

10 30 o Błogosławieństwo Boże dla ks. Andrzeja i Ewy i Andrzeja Polanin

12 00 za Parafian; o Błogosławieństwo Boże dla górników

15 30 Nabożeństwo Różańcowe

16 00 + Barbara, Stanisław, Tadeusz i c. r. Biszta; Grzegorz, Stefan, Weronika Włudara

5 - 11 grudnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
5 - gru - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o znalezienie Zbigniewa Can i Opiekę Matki Bożej dla rodziny
7 00 + Julia Charbańska w (5 r. śm.)

17 00 o Błogosławieństwo Boże dla Barbary Grudzińskiej (na imieniny) - od przyjaciół
6 - gru - 2016

wtorek

św. Mikołaja
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00
+ Leopolda, Bronisławę, Wacława Bąkowiczów
+ Bogdana, Karoline, Romana Jaszczyków

17 00 + Grzegorz, Stefan, Weronika Włudara
7 - gru - 2016

środa

św. Ambrożego
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wacław i zm. z rodziny Nieznańskich

17 00 + Joanna, Władysław, Zofia Prochoń
8 - gru - 2016

czwartek

Niepokalane Poczęcie N. M. P.
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Maria, Józef, Mirosław Gubalski

12 00 (Godzina Łaski) + Maria, Zdzisław, Tadeusz, Albin Purzyńscy

16 30 Nabożeństwo Różańcowe (medaliki dla dzieci)

17 00 + Janina (w 19 r. śm.), Kazimierz Rudzcy - od córki Alicji z rodziną
9 - gru - 2016

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Celina Tazbir - od sąsiadów z bloku 42, kl. II

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Irena Gruchot - od wnuczki Ani
+ Jerzy Czarnecki - od syna Pawła z rodziną
+ Kazimierę Popiołek (w 25 r. śm.) i zm. z rodziny Jakubików, Popiołków i Jendów
+ Stanisław Filipek - od Kowalskich z Gomunic
+ Kazimierę Woźniak - od Heleny Rudzkiej z rodziną
+ Halina Masiarek - od Zofii Kaczmarczyk
+ Irena Gałwa - od chrześnicy Haliny z rodziną i siostry Janiny
+ Teodor Konopka - od Elżbiety Krawczyk z Kamieńska
+ Adam Bąkowicz - od Andrzeja i Mariana Pałyszków z rodzinami
+ Wacławę Grobel - od współpracowników Cefolu
+ Grzegorz Emko - od rodziny Teresy i Piotra Steffen
+ Tomasz Felicjański - od Jadwigi Kwiecień z rodziną z Rajska Małego
+ Zofia Kowalczyk - od wnuka Darka z rodzniną
+ Patryk Szydziak - od Ani, Konrada i Magdy
+ Jan Stalka - od Anity Szulc z rodziną
+ Jarosław Brzozowski - od Kuliberdów i Kowalczyków z Gomunic
+ Jadwiga Radkow - od rodziny Matuszczyków
+ Zofia Górazda - od Janiny Górazda z rodziną
+ Artur Molka - od kolegów z koparki K - 40
+ Marianna Michalska - od koleżanki Henryki Flaszki
+ Andrzej Koper - od uczestników pogrzebu
+ Longina Kania - od pracowników Ośrodka Zdrowia w Gomunicach
+ Janusz Bezulski - od sąsiadów Zawiszów i Łuczaków
+ Elżbieta Płomińska - od Adama Bąkowicza
+ Irena Kuliberda - od Stefana Kuliberdy z rodziną
+ Andrzej Bremerski - od babci Antosi
+ Wacław Kawka - od Kuby z Anią
+ Teresa Stanisz - od Zenobii i Mieczysława Stalka z rodziną
+ Wiesław Krzepiec - od kolegów z pracy Firmy RAMB
10 - gru - 2016

sobota
9 30 + Janina, Władysław Gębicz

11 30 + Damian Długoszewski - od koleżanek z grupy

17 00 + Stanisław Tulejski (w 3 r. śm.) - od żony z dziećmi
11 - gru - 2016

niedziela

III Adwentu
7 30 + Maria, Stanisław, Leokadia, Andrzej, Kazimierz, Stanisław Krupa

9 00 + Helena (w 1 r. śm.), Franciszek, Piotr, Franciszkę, Janinę, Józef Skowronek i c. r. Kularskich

10 30 + Eugeniusz, Waleria Hejak

12 00 za Parafian; w 18 ur. Eweliny o Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski - od rodziny

15 30 Nabożeństwo Różańcowe

16 00 + Andrzej Andrulewicz i c. r. Pajęckich i Rudzkich
Kocierzowy do góry

Data Intencje
8 - gru - 2016

czwartek
18 15
+ Kazimierz Wieloch - od Gieni i Krzysztofa Turniaków
+ Henryk Koniarski - od Joli Polkowskiej z rodziną
+ Ryszard Węgrzynowicz - od Stanisławy Wieloch
+ Zofia Sygulska - od uczestników pogrzebu
10 - gru - 2016

sobota
14 00
+ Kazimierz Wieloch - od rodziny Sygulskich Robaków
+ Henryk Koniarski - od Janusza z rodziną
+ Ryszard Węgrzynowicz - od chrześnika Henryka z rodziną
11 - gru - 2016

niedziela
14 00 + Krzysztof Ciesielski

12 - 18 grudnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
12 - gru - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Maria Wiecha - od uczestników pogrzebu

17 00 + Wacław Kawka (w 1 r. śm.) - od żony i dzieci z rodzinami
13 - gru - 2016

wtorek

św. Łucji
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Tomasz Felicjański - od Mariusza Bielasińskiego z rodziną

17 00 + Michał Łyś (w 12 r. śm.)
14 - gru - 2016

środa

św. Jana od Krzyża
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Teodor Konopka - od chrześnicy Marii z dziećmi

17 00 + Alfred Śliwakowski (na imieniny)
15 - gru - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wiesław Krzępiec - od Jadwigi i Pawła Wieloch

17 00 + Kamilę, Kazimierz Zadumińscy; Stanisław Płomiński
16 - gru - 2016

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Grzegorz Emko - od kolegi Marcina z Barczkowic

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Zofia Bracka - od córki Mirusi z mężem
+ Mirosław Skóra - od teściów Witkowskich z Danielowa
+ Celina Tazbir - od bratowej Mieczysławy Tazbir
+ Eugeniusz Odrzywolski - od Józefa Barańskiego
+ Wanda Tatara - od siostry Julii z rodziną
+ Stanisław Adamczyk - od Galowej z rodziną
+ Anna Rusek - od Kingi i Sergiusza Kacperskich
+ Adam Bąkowicz - od Joanny i Marka Łysiów
+ Dariusz Gasek - od siostry Bożeny z rodziną
+ Stanisław Filipek - od Joanny i Marka Łysiów
+ Zofia Kowalczyk - od rodziny Stasińskich
+ Czesław Flaszka - od Artura Mokrzyńskiego z rodziną
+ Mirosław Popiołek - od Radnych z Kletnii
+ Władysław Ślusarczyk - od Zofii i Mirosława Bąkowicz z synami
+ Zofia Tkacz - od córki Uli z mężem
+ Jan Bożyk - od Woszczyków z dziećmi
+ Weronika Sadowska - od teściowej Zofii z Dobryszyc
+ Danuta Zięba - od córki Agnieszki z rodziną
+ Józef Krupa - od Mokrzyńskich z rodziną
+ Stanisława Lasoń - od rodziny Bisztów
+ Natalia Stefanek - od koleżanek z pracy
+ Halina Masiarek - od Frankowskich
+ Tomasz Kolasa - od wujka Radka i cioci Iwony
+ Zygmunt Marchewka - od rodziny Skowronków
+ Jadwiga Gala - od Renaty i Grzegorza Ryplewicz
+ Barbara Woźniak - od chrześnicy Agnieszki z rodziną
+ Halina Hoberek - od brata Henryka z rodziną
+ Maria Galla, Radosław Kozłowski; Małgorzata, Eleonora, Helena, Waldemar Władysław, Stanisław Wawrzyńczyk; Beata Ozga - od rodziny
17 - gru - 2016

sobota
7 00 + Wacławę Grobel - od Anny, Marty i Macieja Jakubowskich

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Janina (w 13 r. śm.), Stanisław Łuczak - od córki z rodziną
18 - gru - 2016

niedziela

IV Adwentu
7 30 + Jan Kopacki (w 3 r. śm.) - od żony z dziećmi

9 00 + Janina, Stanisław, Andrzej Lech; Mieczysław Adaszek, Zdzisław Okręglicki

10 30 + Arkadiusz Jeż - od Jureńczyków z Niechcic

12 00 za Parafian

15 30 Nabożeństwo Różańcowe

16 00 + Tomasz Felicjański (w 1 r. śm.) - od żony z dziećmi
Kocierzowy

Data Intencje
15 - gru - 2016

czwartek
18 00
+ Kazimierz Wieloch - od teściów Teresy i Henryka Jureńczyków
+ Henryk Koniarski - od Janiny Sygulskiej z rodziną
+ Ryszard Węgrzynowicz - od Wacława Sygulskiego z rodziną
17 - gru - 2016

sobota
14 00 Msza Św. na 90 lat O. S. P. (+ poświęcenie pojazdu straży)
18 - gru - 2016

niedziela
14 00 + Kazimierz Wieloch - od chrześniaków Lucyny i Andrzeja Perczyńskich

19 - 25 grudnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
19 - gru - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Franciszek, Władysław, Marianna Prochoń

17 00 + Anna Rusek - od chrzestnej Wiesławy z mężem
20 - gru - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wacław Motyl (w 14 r. śm.) - od rodziny

17 00 + Petronela, Kazimierz Kopcik - od wnuczki Teresy z rodziną
21 - gru - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Agnieszka Skrobek - od męża z dziećmi

17 00 + Stanisław, Reginę Sikorskich - od syna Jana
22 - gru - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Marianna (w 11 r. śm.), Stanisław, Stanisław (syn), Feliksę Sobala

17 00 + Władysław (w 31 r. śm.) i c. r. Tyl
23 - gru - 2016

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 zm. z rodziny Grużewskich

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Marek Wieloch (w 4 r. śm.)
+ Stefan Bezulski - od siostry Ireny i chrześnicy Zofii z rodziną
+ Lucyna (w 3 r. śm.), Henryk (w 3 r. śm.), Mieczysław (w 16 r. śm.) Majchrzak
+ Józef, Antoni, Anna Bąkowicz
+ Krzysztof Zasępa - od rodziny Zasępów z Gomunic
+ Teodor Konopka - od Grzegorza Tkacza
+ Arkadiusz Jeż - od rodziny Małysków
+ Wacławę Grobel - od Małgorzaty i Grzegorza Kawków
+ Grzegorz Emko - od pracowników PKP stacji Gomunice
+ Krzysztof Emko - od Skowronkowej z rodziną
+ Stanisław Filipek - od Bożeny i Marka Łopatków z córkami
+ Janina Mokrzyńska - od wnuka Bartka z rodziną
+ Zofia Muskała - od chrześnicy Marioli z rodziną
+ Marian Tkacz - od mieszkańców Paciorkowizny
+ Józef Płomiński - od uczestników pogrzebu
+ Jadwiga Flaszka - od Bożeny Bąkowicz z rodziną
+ Wojciech Niepsuj - od siostry Ani
+ Kazimierę Woźniak - od bratowej Krysi Bednarskiej
+ Jan Tyczyński - od siostrzenicy Marleny
+ Barbara Hajduk - od rodziny Hajduków
+ Alfreda Konopka - od siostry Elżbiety
+ Sławomir Miller - od Edyty z rodziną
+ Teresa Jurczyk - od córki Teresy z mężem Januszem
+ Barbara Nowak - od rodziny Kopackich
+ Waldemar Dzierwa - od Aliny Rogut z rodziną
+ Zofia Bracka - od wnuczki Małgosi z rodziną
+ Przemysław Frach - od Brzozowskiej z rodziną
+ Tadeusz Sewerynek - od chrześnicy Ewy z rodziną
24 - gru - 2016

sobota
8 00 o Błogosławieństwo Boże dla Adama Bąkowicza (na imieniny) - od przyjaciół
8 00 + Damian Długoszewski - od chrzestnej Wioletty z rodziną

23 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu (i śpiew kolęd)
24 00 Pasterka - za Parafian
25 - gru - 2016

niedziela

Uroczystość Narodzenie Pańskie
7 30 + Wacław Sękowski (w 10 r. śm.) - od żony z dziećmi

9 00 + Władysław Tazbir - od żony i dzieci z rodzinami

10 30 + Jerzy Nowak (w 15 r. śm.)

12 00 za Parafian

16 00 + Jan Popiołek (w 23 r. śm), Leon, Teodora Żukowscy

17 00 ŚLUB: Edyta DUDEK - Piotr WÓJCIK
Kocierzowy

Data Intencje
22 - gru - 2016

czwartek
18 00
+ Kazimierz Wieloch od rodziny Andrzeja i Barbary Krupa
+ Henryk Koniarski - od Jarosławy i Joanny z rodziną
+ Ryszard Węgrzynowicz - od Danuty, Celiny, Jacka Wieloch
24 - gru - 2016

sobota
22 00 Pasterka - za Parafian
25 - gru - 2016

niedziela
10 30 + Adam i Janina Drozdowscy - od dzieci
26 - gru - 2016

poniedziałek
10 30
+ Władysławę Matyjaszczyk
+ Kazimierz Wieloch - od syna Arka z żona i córką
+ Henryk Koniarski - od Wacława Sygulskiego i Pawłowskich
+ Ryszard Węgrzynowicz - od rodziny Rudnickich

26 grudnia 2016 - 1 stycznia 2017

powrót

Gomunice

Data Intencje
26 - gru - 2016

poniedziałek

św. Szczepana
7 30 + Bogumiła, Eugeniusz Ciesielscy - od Ireny Ciesielskiej z rodziną

9 00 + Katarzyna Staniszewska (w 4 r. śm.) - od rodziców, rodzeństwa i dzieci

10 30 + Franciszek (w 39 r. śm.), Helena, Janina, Franciszkę, Józef Skowronek i c. r. Kularskich

12 00 za Parafian;
o Błogosławieństwo Boże w 50 r. ślubu Marii i Zygmunta Sobocińskich
o Błogosławieństwo Boże dla Hanny Chojnackiej

16 00 + Stanisław, Genowefa Popiołek
27 - gru - 2016

wtorek

św. Jana Apostoła
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Tomasz Jarosiński - od Róży

17 00 + Anna Rusek - od chrzestnego z rodziną
28 - gru - 2016

środa

św. Młodzianków
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Antoninę, Stefana Wolnickich

17 00 + Mirosław (w 6 r. śm.), Jolanta Kurpiel
29 - gru - 2016

czwartek

św. Tomasza
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Mariola Ziemba (w 2 r. śm.) - od męża z synami i całej rodziny

17 00 + Tomasz Felicjański - od chrzestnej Agnieszki z mężem
30 - gru - 2016

piątek

Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi, Józefa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Teresa Stanisz - od Anny i Tomasza Piekarskich, koleżanek i kolegów z Ochocic

16 30 Koronka do Miłosierdzia Bożego

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Halina Masiarek - od mieszkańców z ul. Leszka Czarnego
+ Kazimierz Wieloch - od teściowej Jadwigi Gonery
+ Henryk Miry - od córki z dziećmi
+ Maria, Eugeniusz, Zdzisław, Wiesław Bobrowski - od Małgorzaty i Michała z mamą
+ Mirosław Skóra - od Marioli i Mariusza Krzyżowskich z synami
+ Gabriela Rachoń - od pracowaników Urzędu Gminy i GOPS - u w Gomunicach
+ Konrad (w 2 r. śm.), Ewa (w 1 r. śm.), Marcin (w 24 r. śm.) - od najbliższej rodziny
+ Celina Tazbir - od Trajdosowej
+ Wiesław Krzępiec - od rodziny Jurek
+ Eugeniusz Odrzywolski - od chrześniaka Pawła z rodziną
+ Wanda Tatara - od rodziny Janików
+ Stanisław Adamczyk - od Kowalskich i Skibińskich
+ Anna Rusek - od Anny i Sławomira Górnych
+ Czesław Flaszka - od żony Henryki
+ Mirosław Popiołek - od rodziny Łącznych i Góralskich z rodziną
+ Władysław Ślusarczyk - od Ewy i Stanisława Bajon z rodziną
+ Zofia Tkacz - od męża Ryszarda
+ Jan Bożyk - od żony Anny
+ Weronika Sadowska - od syna Ryszarda z żoną
+ Danuta Zięba - od syna Grzegorza z rodziną
+ Wojciech Grzywacz - od siostry Anny z rodziną
+ Józef Krupa - od Szymulowej z rodziną
+ Stanisława Lasoń - od rodziny Sosnowiczów
+ Natalia Stefanek - od bratowej Stefankowej z rodziną
+ Emil Kulawiński - od Kulawińskich z dziećmi
+ Tomasz Kolasa - od chrzestnej z rodziną
+ Zygmunt Marchewka - od rodziny Kornackich
+ Jadwiga Gala - od rodziny Broniszewskich
+ Barbara Woźniak - od Bogusai z rodziną z Częstochowy
+ Halina Hoberek - od chrześniaka Tomasza z rodziną
+ Janina Mokrzyńska - od wnuczki Marzeny z rodziną
+ Tadeusz Stefanek - od uczestników pogrzebu
+ Zofia Muskała - od męża
+ Marian Tkacz - od sąsiadów Alamów i Gronostajów
+ Józef Płomiński - od uczestników pogrzebu
+ Jadwiga Flaszka - od chrześnicy Anny z rodziną
+ Wojciech Niepsuj - od brata Andrzeja z rodziną
+ Kazimiera Woźniak - od Beaty i Ryszarda Adamus
+ Jan Tyczyński - od żony
+ Barbara Hajduk - od Bogusi i Grzegorza Dembowskich
+ Alfreda Konopka - od chrześniaka Michała z rodziną
+ Damian Długoszewski - od sąsiadów Bobrowskich
+ Zofia Muskała - od męża
+ Sławomir Miller - od rodziny Dymków
+ Mirosław Skóra - od rodziny Molendów
+ Krzysztof Emko - od cioci Danuty z rodziną
+ Teresa Jurczyk - od syna Andrzeja z żoną Anną
+ Barbara Nowak - od mamy
+ Waldemar Dzierwa - od córki z mężem
+ Zofia Bracka - od chrześnicy Krystyny z rodziną
+ Anna Sukiennik - od Bogusławy i Stanisława Gala
+ Andrzej Łączny - od Janochów i Szymańskich
31 - gru - 2016

sobota

św. Sylwestra
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Damian Długoszewski - od rodziny Marusińskich

16 30 Nabożeństwo na koniec roku 2016

17 00 + Tadeusz (w 26 r. śm.), Kamila Pajęccy; Stanisław, Pelagia, Piotr Andrzejewscy; Stanisław Pastuszka; zm. z rodziny Pajęckich, Bińczyków, Andrzejewskich
1 - sty - 2017

niedziela

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki
Nowy Rok Pański 2017
7 30 + Mirosław Skóra - od syna Przemka z rodziną

9 00 + Barbara Tazbir (w 16 r. śm.) - od męża z rodziną

10 30 + Paweł Wilczyński (w 17 r. śm.) - od rodziny

12 00 za Parafian

16 00 + Stanisławę Wystup - od wnuczki Eweliny z mężem i dziećmi
Kocierzowy

Data Intencje
26 - gru - 2016

poniedziałek
10 30
+ Władysławę Matyjaszczyk
+ Kazimierz Wieloch - od syna Arka z żona i córką
+ Henryk Koniarski - od Wacława Sygulskiego i Pawłowskich
+ Ryszard Węgrzynowicz - od rodziny Rudnickich
1 - sty - 2017

niedziela
10 30 za Parafian z Kocierzów o Błogosławieństwo Boże na Nowy Rok 2017
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00

Ś.P.
Genowefa
Stolarska
1923 - 2017

(1)

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 21.10.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 653343. gościem