Archiwum intencji mszalnych: Listopad 2016

powrót

31 października - 6 listopada

powrót

Gomunice

Data Intencje
31 - paź - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisława Janik (w 2 r. śm.)

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 ks. Andrzej (w 21 r. śm.), Zdzisław Kacperczyk
1 - lis - 2016

wtorek

Uroczystość Wszystkich Świętych
7 30 + Janina, Feliks Jaroccy - od syna Krzysztofa z rodziną

9 00 + Renata Górna (w 2 r. śm.) - od rodziców i rodzeństwa

11 00 procesja po cmentarzu, Różaniec Św., wypominki na cmentarzu

12 15 Msza Św. na cmentarzu

17 00 za Parafian
2 - lis - 2016

środa

Dzień modlitw za wszystkich cierpiących w czyśćcu
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zofia Woźniak

10 00 + Zofia, Zbigniew Bożyk i zm. z rodziny Straszewskich, Sygulskich, Bożyków

16 30 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

17 00 Msza Św. Oktawalna I
3 - lis - 2016

czwartek

I misiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Irena Kuliberda (w 1 r. śm.) - od wnuczki Żanety z rodziną

16 30 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

17 00 Msza Św. Oktawalna II
4 - lis - 2016

piątek

I misiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Marianna (w 6 r. śm.), Stefan, Krzysztof Gala

16 00 Spowiedź Św.

16 30 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

17 00 Msza Św. Oktawalna III
5 - lis - 2016

sobota

I misiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Władysław Tazbir

16 00 Nabożeństwo Różańcowe

16 30 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

17 00 Msza Św. Oktawalna IV
17 00 o Błogosławieństwo Boże dla 35 - latków po ukończeniu szkoły i dla zmarłych o Niebo
6 - lis - 2016

niedziela

XXXII zwykła
7 30 + Maciej Kowalski (w 2 r. śm.)

9 00 + Jan Woźniak (w 10 r. śm.)

10 30 + Regina, Stanisław, Krystyna, Leszek Frymus; Jan Muszyński i c. r. Rowińskich

12 00 za Parafian

15 30 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

16 00 Msza Św. Oktawalna V
Kocierzowy

Data Intencje
3 - lis - 2016

czwartek
18 00
+ Zofia Sygulska - od rodziny Dzwonków i Siwczyków
+ Kazimierz Wieloch - od Zofii Perczyńskiej z dziećmi
+ Henryk Koniarski - od Barbary Majdziak z rodziną
+ Lucyna Koniarska - od syna Fabiana z żoną i synem
+ Ryszard Węgrzynowicz - od kolegów Zygmunta i Waldka
+ Władysława Matyjaszczyk - od uczestników pogrzebu
6 - lis - 2016

niedziela
10 30 + Mieczysław Jankowski

7 - 13 listopada

powrót

Gomunice

Data Intencje
7 - lis - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Edward Bielasiński - od córki

16 30 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

17 00 Msza Św. Oktawalna VI
8 - lis - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Mirosław Skóra - od żony Marii z córką Olą

16 30 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

17 00 Msza Św. Oktawalna VII
9 - lis - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan (w 9 r. śm.), Jan (syn), Władysław, Stanisława, Józefa Krawczyk

16 30 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

17 00 Msza Św. Oktawalna VIII
10 - lis - 2016

czwartek

św. Leona Wielkiego
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Genowefa, Józef Kleska

17 00 + Jadwiga Wieloch (w 5 r. śm.) - od dzieci
11 - lis - 2016

piątek

Święto Niepodległości
św. Marcina
7 00 + Krzysztof Emko - od mamy

10 00 śpiew pieśni patriotycznych
11 00 Msza Św. za Ojczyznę

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Damian Długoszewski - od dziadków Śmiechowskich
+ Maria Galla; Radosław Kozłowski; Małgorzata, Waldemar, Władysław Wawrzyńczyk
+ Zenon Ozga, Henryk Matuszny, Karol Zygmunt
+ Irena Wojciechowska - od Lucyny Fic z Kosówki
+ Lucjan Tazbir (w 2 r. śm.)
+ Teodor Konopka - od Ludwiczaków i Koziarów
+ Zofia Konopka - od Anny Konopka z córką Marią
+ Wacławę Grobel - od Woldonów, Palarzy i Trajdosowej
+ Przemysław Frach - od Joanny Kardas z rodziną
+ Tadeusz Sewerynek - od rodziny Matrasów i Bardzińskich
+ Marta Woszczyk - od Tadeusza i Krystyny Błędniaków
+ Maciej Kowalski - od Pawła i Eli Piekarskich z rodziną
+ Mariola Ziemba - od Longina z rodziną
+ Mieczysław Magier - od sąsiadów z bloku nr 5 z Wojciechowa
+ Marian Kuliberda - od Stefana Kuliberdy z rodziną
+ Czesław Stefanek - od Jakuba Wolskiego i Pawła Murygin z rodziną
+ Wacław Górazda - od rodziny Szadkowskich z Kodręba
+ Józef Szymula - od Urszuli Zygmułka
+ Stanisław Flaszka - od Stefana Flaszki z rodziną
+ Janusz Tazbir - od pracowników magazynu 07FM
+ Maria Wiecha - od sąsiadów z ul. Mickiewicza i Zielonej
+ Patryk Szydziak - od Iwony i Marcina Kosendek
+ Jan Stalka - od Andrzeja Stalki z rodziną
+ Jarosław Brzozowski - od Pawlakowej i Bednarskich
+ Jadwiga Radkow - od synowej Marii Radkow
+ Zofia Górazda - od Kucharskich i Karkoszków
+ Artur Molka - od sąsiadów z bloku nr 3 kl. 1 przy ul. Fabrycznej
12 - lis - 2016

sobota

św. Jozafata
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław Filipek - od Niny i Darka

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 o Błogosławieństwo Boże dla Renaty Ryplewicz (na imieniny) - od przyjaciół
13 - lis - 2016

niedziela

XXXIII zwykła
7 30 + Marek Jakubowski (w 6 r. śm.)

9 00 + Stanisław (w 10 r. śm.), Wacławę Olborskich; Jan Szulc

10 30 + Kazimierę, Edward Ziemba

12 00 za Parafian
- Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny Więcek Marzena, Rafał, Maciuś i Natalia (z podziękowaniem za przyjście na świat naszej Natalki)
- o Błogosławieństwo Boże dla Taty Grzegorza Janochy - od dzieci i rodziny
- w 2 r. ur. Krystianka o Błogosławieństwo Boże - od rodziców

15 20 Nabożeństwo Różańcowe (dla grupy pielgrzymkowej z Medjugorie)

16 00 + Leopold, Józefę Mokrzyńskich - od syna Czesława z rodziną
Kocierzowy

Data Intencje
11 - lis - 2016

piątek
10 00 + Apolonia, Józef, Mieczysław Majdziak; Stanisława, Leon Krawczyk
13 - lis - 2016

niedziela
10 30 + Czesław Wieloch

14 - 20 listopada

powrót

Gomunice

Data Intencje
14 - lis - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Marianna Michalska - od Rady Gminy Gomunice

16 30 Nowenna przed Aktem Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana

17 00 + Anna Rusek - od chrześniaka Tomasza Zawiszy z rodziną
15 - lis - 2016

wtorek

św. Alberta Wielkiego
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Halina Masiarek - od Salomei Krawczyk z rodziną

16 30 Nowenna przed Aktem Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana

17 00 + Tadeusz Bracki (w 3 r. śm.)
17 30 spotkanie z rodzicami dzieci klas komunijnych
16 - lis - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Kazimierz, Mieczysławę, Józef, Feliksę, Bogumił Włodarczyk

16 30 Nowenna przed Aktem Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana

17 00 + Józefę (w 14 r. śm.), Jan (w 20 r. śm.) Paciorek - od córki Bożeny z rodziną
17 - lis - 2016

czwartek

św. Elżbiety
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Janusz Bezulski - od brata Wojtka z rodziną

16 30 Nowenna przed Aktem Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana

17 00 + Edmund Krysztof (na imieniny)
18 - lis - 2016

piątek

bł. Karoliny Kózkówny
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wacław Kawka - od chrześnicy Bożeny z rodziną

16 30 Nowenna przed Aktem Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Kazimierę Woźniak - od wnuka Mariusza
+ Leokadia i Jan Kuligowscy
+ Gabriel Łuczak - od Ireny i Henryka Zawiszów
+ Damian Długoszewski - od Mirosławy i Jerzego Długoszewskich
+ Bolesław Zięba - od Zofii Sobczyk z rodziną
+ Stanisław Filipek - od emerytowanych nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunicach
+ Stanisławę Wystup - od koleżanek wnuczki Wioli: Bogusi i Iwony z rodzinami
+ Andrzej Koper - od koleżanek i kolegów z firmy KAMPAREX
+ Longina Kania - od sąsiadów Lasoniowej i Potępskich
+ Elżbieta Płomińska - od przyjaciół siostry Justyny
+ Irena Kuliberda - od siostry Jadwigi z rodziną
+ Tomasz Felicjański - od Jadwigi i Piotra Marszalik
+ Andrzej Bremerski - od brata Tomasza z rodziną
+ Teresa Stanisz - od teściowej Andrzejewskiej z córką
+ Celina Tazbir - od Iwony z rodziną
+ Wiesław Krzepiec - od Marcina i Pauliny Mandzij z rodziną
+ Eugeniusz Odrzywolski - od siostry Krystyny z rodziną
+ Wanda Tatara - od Moniki z rodziną
+ Stanisław Adamczyk - od Mokrzyńskich i Krupa
+ Czesław Flaszka - od syna Jerzego z rodziną
+ Mirosław Popiołek - od Teresy Woźniak i rodziny Wiaderków
+ Władysław Ślusarczyk - od Haliny i Mieczysława Bajon
+ Zofia Tkacz - od brata Jana z żoną
+ Jan Bożyk - od Agnieszki i Darka Woszczyk
+ Weronika Sadowska - od wnuka Marka z rodziną
19 - lis - 2016

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Agnieszka Skrobek - od męża z dziećmi

16 00 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Kazimierz Szuba (w 1 r. śm.) - od córki Beaty z rodziną
20 - lis - 2016

niedziela

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
7 30 zm. z rodziny Adaszek, Okręglickich, Kluszczyńskich, Tkaczyk

9 00 Otylia (w 17 r. śm.), Stanisław (w 26 r. śm.) Ozga

10 30 + Miroslaw, Leon, Antonina Gawińscy

12 00 za Parafian
- w 50 r. ślubu Leokadii i Bogdana o Błogosławieństwo Boże - od dzieci, wnuków i prawnuków
- w 18 r. ur. Patryka Stefańczyka o Błogosławieństwo Boże - od rodziców i sióstr

16 00 w 40 r. ur. Rafała o Błogosławieństwo Boże - prosi najbliższa rodzina
16 50 Adoracja Najświętszego Sakramentu dla młodzieży
Kocierzowy

Data Intencje
16 - lis - 2016

środa
18 00
+ Zofia Sygulska - od Marii Żelazko z rodziną z Częstochowy
+ Kazimierz Wieloch - od Mirosławy i Zdzisława Sygulskich
+ Henryk Koniarski - od kolegów kolejarzy
+ Lucyna Koniarska - od wnuczki Kasi z rodziną
+ Ryszard Węgrzynowicz - od Bogdana i Jacka Kawków z rodzinami
+ Wiesław Krawczyk - od uczestników pogrzebu
20 - lis - 2016

niedziela
10 30 + Krystyna Kawka

21 - 27 listopada

powrót

Gomunice

Data Intencje
21 - lis - 2016

poniedziałek

Ofiarowanie N. M. P.
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Władysław Pilarczyk (w 1 r. śm.) - od żony i syna Bartka

17 00 + Cecylia, Jan Muskała - od syna Edwarda z rodziną
22 - lis - 2016

wtorek

św. Cecylii
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Cecylia, Wawrzyniec Gala; Agnieszka, Anastazja, Tadeusz Skrobek

17 00 + Celina, Marian Stemplewscy - od syna Marka z dziećmi
23 - lis - 2016

środa

św. Klemensa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Danuta Zięba - od męża Teodora

17 00 + Ewa Pawlikowska - od siostry i braci
24 - lis - 2016

czwartek

Najświętszej Maryi Panny
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józef Krupa - od Łukasińskiej z rodziną

16 00 Nabożeństwo do N. M. P. Wspomożycielki Wiernych (Medjugorie)

17 00 + Włodzimierz (w 10 r. śm.), Władysławę (w 2 r. śm.), Stefana (w 6 r. śm.) Gonera; Józefę (w 6 r. śm.), Kazimierę (w 13 r. śm.), Jerzego (w 40 r. śm.) Skulimowskich
25 - lis - 2016

piątek

św. Katarzyny
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisława Lasoń - od rodziny Skowronków

16 30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Stanisław Gawiński (w 41 r. śm.)
+ Anna Rusek - od Jana i Anny Bożyk z rodziną
+ Halina Masiarek - od Danuty Milewskiej z mężem
+ Adam Bąkowicz - od rodziny Pawlików
+ Teodozja Kowalska - od Zofii Kaczmarczyk z córką Renatą z rodziną
+ Wojciech Grzywacz - od siostry Marioli z rodziną
+ Natalia Stefanek - od Małgorzaty Bąkowicz z rodziną
+ Emil Kulawiński - od sąsiadów
+ Tomasz Kolasa - od Pawła Gębicza z rodziną
+ Zygmunt Marchewka - od chrześniaka Marka z rodziną
+ Jadwiga Gala - od teściów Śmiechowiczów z rodziną
+ Barbara Woźniak - od Janiny Bodanka
+ Halina Hoberek - od Andrzeja Kułaka z rodziną
+ Janina Mokrzyńska - od wnuczki Moniki z rodziną
+ Zofia Muskała - od wnuczki Faustyny z rodziną
+ Marian Tkacz - od mieszkańców Paciorkowizny
+ Jadwiga Flaszka - od syna Henryka z rodziną
+ Józef Płomiński - od chrześnicy Leokadii Gębicz z córką Marysią
+ Kazimiera Woźniak - od syna Jurka z rodziną
+ Wojciech Niepsuj - od Moniki z dziećmi
+ Barbara Hajduk - od Jadwigi Gołębiowskiej
+ Alfreda Konopka - od córki Ireny z rodziną
+ Sławomir Miller - od chrześnicy Izabelii z rodziną
+ Jan Tyczyński - od syna z rodziną
+ Mirosław Skóra - od syna Romana z rodziną
+ Krzysztof Emko - od cioci Basi z rodziną
+ Arkadiusz Jeż - od rodziny Jureńczyków z Kamieńska
+ Teodor Konopka - od Małgorzaty i Tomasza Jagusiak z dziećmi
26 - lis - 2016

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Damian Długoszewski - od koleżanek Justyny Marusińskiej i Martyny Tybel

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Andrzej Adaszek - od siostrzenicy Moniki z rodziną
27 - lis - 2016

niedziela

I Adwentu
7 30 + Tadeusz (w 19 r. śm.), Stanisławę Gromek - od syna Henryka z rodziną

9 00 + Zofia, Antoni Skalik; Stanisław (w 15 r. śm.) i c. r. Jankowskich

10 30 + Andrzej Andrulewicz i zm. z rodziny Pajęckich i Rudzkich

12 00 za Parafian; o Błogosławieństwo Boże i opiekę św. Katarzyny - dla Kolejarzy i ich rodzin

15 30 Nabożeństwo Różańcowe

16 00 + Zbigniew, Stefan, Eleonora Flaszka; Stanisława Klisowska
Kocierzowy

Data Intencje
24 - lis - 2016

środa
18 00
+ Zofia Sygulska - od rodziny Kożuchowskich
+ Kazimierz Wieloch - od Natalii i Czesława Majdziak
+ Henryk Koniarski - od rodziny Rudnickich
+ Lucyna Koniarska - od wnuka Macieja z żoną
+ Ryszard Węgrzynowicz - od Ewy i Józefa Oleksy
27 - lis - 2016

niedziela
10 30 + Janina i Adam Drozdowscy - od dzieci
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00

Ś.P.
Genowefa
Stolarska
1923 - 2017

(1)

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 21.10.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 653326. gościem