Archiwum intencji mszalnych: Październik 2016

powrót

3 - 9 października

powrót

Gomunice

Data Intencje
3 - paź - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Michał Miskiewicz - od uczestników pogrzebu

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 o Błogosławieństwo Bożedla Teresy Jamrozik na imieniny
4 - paź - 2016

wtorek

św. Franciszka
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Tomasz Kolasa - od Babci Jasi

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Emilia Stasińska - od Bożeny i Władysława Kowalczyków
5 - paź - 2016

środa

św. Faustyny
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zygmunt Marchewka - od rodziny Michalskich

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Emilia Stasińska - od sąsiadki Tulejskiej z rodziną
6 - paź - 2016

czwartek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Piotr Gruchot - od siostry Karoliny z rodziną

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Gabriel Łuczak - od rodziny Górnych
Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19 00
7 - paź - 2016

piątek

N. M. P. Różańcowej
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy

16 30 Spowiedź Św.
16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Józef i zmarłych z rodziny Kutek
+ Jadwiga Flaszka - od Otylii Gawińskiej
+ Halina Hoberek - od Otylii Gawińskiej
+ Alfredę Gil - od koleżanek i kolegów córki Ani ze Stacji Gomunice
+ Eugenia, Zygmunt i zmarłych z rodziny Włóka
+ Tomasz, Helena, Bronisław, Bronisław (syn) Lisieccy; Marianna, Władysław Michalscy
+ Jan (w 8 r. śm.), Bolesław, Stanisławę Krajewskich; Janina (w 16 r. śm.), Jan Stępień
+ Jadwiga Gala - od syna Andrzeja z rodziną
+ Janina Mokrzyńska - od wnuka Daniela z żoną i córką
+ Zofia Muskała - od wnuczki Edyty z rodziną
+ Marian Tkacz - od dzieci z rodzinami
+ Teodor Konopka - od rodziny Rudzkich
+ Józef Płomiński - od rodziny Tondlów
+ Kazimiera Woźniak - od córki Barbary z mężem
+ Wanda Tatara - od syna Wojciecha
+ Wojciech Niepsuj - od żony Haliny
+ Barbara Hajduk - od córki Elżbiety z mężem
+ Alfreda Konopka - od syna Jarka z żoną
+ Sławomir Miller - od Agnieszki z mężem
+ Jan Tyczyński - od córki z rodziną
+ Arkadiusz Jeż - od brata Michała z rodziną
+ Wacławę Grobel - od Doroty i Mariana Pałyszków
+ Tomasz Felicjański - od kolegów z pracy
+ Mirosław Popiołek - od rodziny Szwedzików
+ Tadeusz Tazbir - od koleżanek i kolegów z pracy syna Michała z Firmy Elektropak i Coffee Service
8 - paź - 2016

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Barbara Woźniak - od Mirosławy i Jerzego Długoszewskich

16 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Maciej Dudek (w 9 r. śm.) - od żony z dziećmi
9 - paź - 2016

niedziela

XXVIII zwykła
7 30 + Janinę (w 42 r. śm.), Stefan Mokrzyńscy

9 00 + Józef Tondel (w 23 r. śm.) - od żony z dziećmi

10 30 + Julita Wawszczak - od kl. III A z wychowawczynią i rodzicami

12 00 za Parafian

15 30 Nabożeństwo Różańcowe

16 00 + Andrzej Adaszek - od siostry Danuty z rodziną
Kocierzowy

Data Intencje
9 - paź - 2016

niedziela
10 30 + Jacek Płomiński

10 - 16 października

powrót

Gomunice

Data Intencje
10 - paź - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Grzegorz Emko - od Ireny i Stanisława Buczyńskich

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Zofia Muskała - od syna Tadeusza z żoną i dziećmi
11 - paź - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Przemysław Frach - od koleżanek Marysi

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Honorata Tulejska - od rodziny Tulejskich
12 - paź - 2016

środa

bł. Jana Beyzyma
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Tadeusz Sewerynek - od Marii Ślusarczyk z dziećmi

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Patryk Szydziak - od siostry Elizy z Krzysztofem
13 - paź - 2016

czwartek

M. B. Fatimskiej
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Beata Skalik - od właścicieli i pracowników Biura Obsługi Finansowej i Księgowej w Gomunicach

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Kazimierę, Edward Ziemba; Bożena Pechta; Marek Klimczak
14 - paź - 2016

piątek

Dzień Edukacji Narodowej
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Maciej Kowalski - od Marka Pawlika z rodziną

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Halina Masiarek - od rodziny Lasoń i Sukiennik
+ Ryszard Wolski - od chrześniaka Mateusza i Joli z rodziną
+ Jadwiga Opalińska; Ewa, Rosław Duda - od mamy i żony
+ Marta Woszczyk - od K. Ż. R. p. w. M. B. Fatimskiej
+ Edmund Woszczyk - od zarządu i pracowników Energoserwis Kleszczów
+ Mariola Ziemba - od uczniów kl. IV A z wychowawczynią i rodzicami
+ Mieczysław Magier - od Władysława i Krystyny Rudzkich ze Szczecina
+ Tadeusz Tazbir - od uczestników pogrzebu
+ Marian Kuliberda - od Aleksandry i Grzegorza Tazbir z rodziną
+ Czesław Stefanek - od mieszkańców z ul. Witosa
+ Wacław Górazda - od sąsiada Stefana Flaszki z rodziną
+ Józef Szymula - od Bożeny i Marka Łopatków
+ Zofia Konopka - od wnuka Piotra z rodziną
+ Ryszard Szadkowski - od rodziny Mokrzyńskich
+ Stanisław Flaszka - od Tkaczów i Popiołków
+ Janusz Tazbir - od rodziny Łukaszewskich z dziećmi
+ Patryk Szydziak - od siostry Emilii z rodziną
+ Jan Stalka - od koleżanki Marii Bykowskiej
+ Jarosław Brzozowski - od sąsiadów z ul. Partyzantów
+ Jadwiga Radkow - od wnuczki Moniki z rodziną
+ Zofia Górazda - od Elżbiety z Wiolettą
+ Artur Molka - od sąsiadów Bujaczów i Andrzejewskich
+ Marianna Michalska - od chrześniaka Pawła z rodziną
+ Jadwiga Gala - od koleżanki Teresy
15 - paź - 2016

sobota

św. Teresy od Jezusa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Joanna Flaszka na imieniny

15 30 ŚLUB: Justyna KRAWCZYK - Łukasz BARTNIK

16 45 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Mieczysław Tomecki, Józef Gubalski
16 - paź - 2016

niedziela

XXIX zwykła
7 30 + Janusz Bezulski (w 1 r. śm.) - od żony, dzieci i wnuków

9 00 + Halina Dyja

10 30 + Tomasz Felicjański - od chrześniaka Piotra z rodziną

12 00 za Parafian; w 18 ur. Eweliny Jeż o Błogosławieństwo Boże - od mamy

15 30 Nabożeństwo Różańcowe

16 00 + Katerina Oleniuk - od pracowników Firmy ARES
Kocierzowy

Data Intencje
13 - paź - 2016

czwartek
17 30 Nabożeństwo Różańcowe

18 00
+ Zofia Sygulska - od rodziny Bisztów
+ Kazimierz Wieloch - od kolegów z byłej Rady Kaplicy w Kocierzowach
13 - paź - 2016

niedziela
10 30 + Wiktorię i Zygmunta Koćwin

17 - 23 października

powrót

Gomunice

Data Intencje
17 - paź - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Edmund Woszczyk - od uczestników pogrzebu

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 o Błogosławieństwo Boże dla Małgorzaty (na imieniny) - prosi mąż Józef
18 - paź - 2016

wtorek

św. Łukasza
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Anna Rusek - od uczestestników rannych Mszy Św

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Irena Zielińska - od chrześniaka z rodziną
19 - paź - 2016

środa

św. Męczenników
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Aleksander, Stanisława Sadowscy

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 o rychłą Kanonizację bł. ks. Jerzego Popiełuszki patrona członkiń K. Ż. R. - prosi zelatorka wraz z całym Kołem
20 - paź - 2016

czwartek

św. Jana Kantego
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Grzegorz Flaszka (w 8 r. śm.) - od żony z rodziną

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Irenę Zawisza - od synów z rodziną
21 - paź - 2016

piątek

bł. Jakuba Strzemię
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Agnieszka Skrobek - od męża z dziećmi

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Arkadiusz Jeż - od cioci Basi z rodziną
+ Andrzej Koper - od Ilony, Weroniki i Dawida Olczyk
+ Jacek Kułak - od rodziny Skowronków
+ Longina Kania - od Emilii Lasoń i Dudków
+ Janusz Bezulski - od Heleny Poteralskiej z rodziną
+ Elżbieta Płomińska - od brata Krzysztofa z rodziną
+ Andrzej Bremerski - od uczniów kl. I B z wychowawcą
+ Irena Kuliberda - od Sobocińskich z rodziną
+ Tomasz Felicjański - od Róży i Michała Ozga
+ Wacław Kawka - od rodziny Grzesiczaków
+ Teresa Stanisz - od siostry Bożeny Stalki z rodziną
+ Celina Tazbir - od Bogdana z rodziną
+ Wiesław Krzępiec - od Haliny Antoszczyk
+ Eugeniusz Odrzywolski - od wnuczki Magdy z Tomkiem
+ Wanda Tatara - od teściów Świechów z Radomska
+ Stanisław Adamczyk - od Czesława Mokrzyńskiego z rodziną
+ Anna Rusek - od Doroty, Rajmunda Górnych
+ Czesław Flaszka - od Justyny i Haliny z rodziną
+ Mirosław Popiołek - od Tadeusza Alamy z rodziną
+ Władysław Ślusarczyk - od Mariusza Kokoszki z żoną
+ Zofia Tkacz - od Mirka Kuliberdy z żoną
+ Jan Bożyk - od sąsiadów Olczyków
+ Weronika Sadowska - od wnuczki Justyny z mężem
+ Danuta Zięba - od rodziny Gorzoniów
+ Józef Krupa - od Molki z rodziną
+ Stanisławę Lasoń - od rodziny Szymańskich i Janochów
22 - paź - 2016

sobota

św. Jana Pawła II
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Henrykę, Janusz Jaskulscy - od rodziny Ciesielskich

15 00 ŚLUB: Ewelina KUBIK - Grzegorz ZAWISZA

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Antonina, Józef, Tadeusz (w 10 r. śm.) Blada; Bożena Olejnik
23 - paź - 2016

niedziela

XXX zwykła
Dzień Misyjny
7 30 + Stanisław, Leokadia Jeznach; Stefan, Marianna Różańscy; Irena, Marian Gruchot

9 00 + Ryszard Kamiński (w 28 r. śm.), Apolonia, Jan Wróbel

10 30 w 11 r. ur. Julii Kopcik o Błogosławieństwo Boże

12 00 za Parafian

15 30 Nabożeństwo Różańcowe

16 00 + Jadwiga, Wiesław Maślakiewicz - od córek z rodzinami
Kocierzowy

Data Intencje
20 - paź - 2016

czwartek
17 30 Nabożeństwo Różańcowe

18 00
+ Kazimierz Wieloch - od córki Renaty z mężem i dziećmi
+ Zofia Sygulska - od Stefana Kuliberdy
23 - paź - 2016

niedziela
10 30 + Wiesław Krawczyk (w 1 r. śm.) - od żony i dzieci

24 - 30 października

powrót

Gomunice

Data Intencje
24 - paź - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 ks. Marian Kasprzyk (w 12 r. śm.) i ks. Zygmunt Król (w 34 r. śm.)

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Alfreda Gil - od rodziny Janochów z rodziną
25 - paź - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Natalia Stefanek - od chrześnicy Barbary z rodziną

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Zofia Muskała - od pracowników Indesit - u z Radomska
26 - paź - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Emil Kulawiński - od żony Zdzisławy

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Apoloniusz Krawczyk - od Firmy Magmara
27 - paź - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Tomasz Kolasa - od sióstr Zuzi, Marceliny i Oli

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Andrzej Frączak (w 6 r. śm.)
28 - paź - 2016

piątek

św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zygmunt Marchewka - od siostry Elżbiety z mężem

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Anna Rusek - od przyjaciół córki Martyny
+ Tadeusz Sewerynek (na imieniny) - od chrześnicy Bożeny Kowalskiej z mężem
+ Tadeusz, Kamilę Pajęckich; Stanisław, Pelagia, Piotr Andrzejewscy
+ Stanisław Pastuszka i c. r. Pajęckich, Bińczyków, Andrzejewskich
+ Tadeusz (na imieniny), Stanisława Gromek - od syna Henryka z rodziną
+ Jan (w 14 r. śm.), Mariusz Tulejscy - od brata Radka z rodziną
+ Bogdan Żyzny - od Dyrekcji i Pracowników Publicznego Gimnazjum w Gomunicach
+ Gabriel Łuczak - od wnuczka Adama z mamą
+ Tadeusz Mozdrzeń - od syna Zbigniewa z rodziną
+ Józef Górazda - od rodziny Gruchotów
+ Stanisław (w 18 r. śm.), Stefania Skalik - od córki
+ Jadwiga Gala - od Henryki Broszkiewicz z synami
+ Barbara Woźniak - od Małgorzaty i Mariusza Długoszewskich z rodziną
+ Halina Hoberek - od chrześniaka Kułaka z rodziną
+ Janina Mokrzyńska - od wnuczki Agnieszki z rodziną
+ Zofia Muskała - od wnuczki Jolanty z rodziną
+ Marian Tkacz - od sąsiada Wiśniewskiego
+ Jadwiga Flaszka - od chrześnicy Elżbiety z rodziną
+ Józef Płomiński - od Ani Trajdos z rodziną
+ Kazimierę Woźniak - od wnuczki Agnieszki z rodziną
+ Wojciech Niepsuj - od teścia Teodora
+ Barbara Hajduk - od córki Małgorzaty z mężem Zbigniewem
+ Sławomir Miller - od Stefanii
+ Jan Tyczyński - od siostry Haliny
29 - paź - 2016

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Halina Masiarek - od Marii Sobala z rodziną

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Władysław, Stanisława Płomińscy
30 - paź - 2016

niedziela

XXXI zwykła
Rocznica Poświęcenia Kościoła
7 30 + Adrian Łukasik (w 11 r. śm.) - od rodziców i siostry

9 00 + Sabina (w 4 r. śm.), Zenona, Eugeniusza, Władysławy, Stefana Gębicz; Jadwiga, Henryk Palińscy

10 30 + Arkadiusz Jeż - od sąsiadów: Marcina i Pauliny Mandzij z dziećmi

12 00 za Parafian

15 30 Nabożeństwo Różańcowe

16 00 + Włodzimierz Brzozowski (w 8 r. śm.) - od mamy i rodzeństwa
Kocierzowy

Data Intencje
27 - paź - 2016

czwartek
17 30 Nabożeństwo Różańcowe

18 00
+ Zofia Sygulska - od rodziny Piątków i Kopcików
+ Kazimierz Wieloch - od Wacława Sygulskiego i Pawłowskich
+ Henryk Koniarski - od sąsiadów Oleksy z dziećmi
+ Ryszard Węgrzynowicz - od sąsiadki Władysławy Jankowskiej z rodziną
30 - paź - 2016

niedziela
10 30 + Sabina Rojek (w 3 r. śm.)
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00

Ś.P.
Genowefa
Stolarska
1923 - 2017

(1)

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 21.10.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 653330. gościem