Archiwum intencji mszalnych: Sierpień 2016

powrót

1 - 7 sierpnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
1 - sie - 2016

poniedziałek

św. Alfonsa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Dębiec - od Marka z rodziną

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

18 00 + Halina Wiśniewska (w 21 r. śm.) - od męża z córką Joanną
2 - sie - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Janina, Adam Grabowscy; Roman Bąkowicz

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

18 00 + Witold Koch - od chrześniaka Andrzeja z rodziną
3 - sie - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Janusz Bezulski - od córki Aleksandry z rodziną

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

18 00 w 20 r. ślubu Anny i Sławomira Borowieckich i w 18 r. ur. Kamila o Boże Błogosławieństwo - prosi mama i babcia
4 - sie - 2016

czwartek

św. Jana Marii Vianeya
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Halina Masiarek - od Bernarda z żoną i dziećmi

18 00 + Longinus (w 7 r. śm.), Janina, Jan, Jerzy Muszyńscy
Adoracja Najświętszego Sakramentu i czuwanie do godz. 21 00
5 - sie - 2016

piątek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy

17 00 Spowiedź Św.

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Anna Rusek - od Agaty Zawadzkiej z rodziną
+ ks. Andrzej Kotlewski
+ Kazimierę Skrobek - od sąsiadów Jamrozików
+ Tomasz, Helena, Bronisław, syn Bronisław Lisieccy; Marianna, Władysław Michalscy
+ Maria Galla; Radosław Kozłowski; Małgorzata, Waldemar, Władysław Wawrzyńczyk; Henryka Matuszny; ks. Ignacy Opolski
+ Andrzej Koper - od cioci Urszuli z rodziną z Gidel
+ Wacław Bąkowicz - od bratanka Janusza Bąkowicza z rodziną
+ Jacek Kułak - od teściowej Marii z Ewą i rodziną
+ Longina Kania - od rodziny Kubików
+ Elżbieta Płomińska - od Danusi z rodziną
+ Irena Kuliberda - od bratowej Haliny z rodziną
+ Józefa Bielasińska - od rodziny Roczków i Prośniaków
+ Tomasz Felicjański - od Grażyny Kopackiej z rodziną
+ Andrzej Bremerski - od wujka Józka z rodziną
+ Wacław Kawka - od wnuczki Wioli z rodziną
+ Teresa Stanisz - od teściów Wieczorków
+ Celina Tazbir - od Arlety Kula z rodziną
+ Wiesław Krzępiec - od Katarzyny z rodziną
+ Eugeniusz Odrzywolski - od wnuczki Anny z rodziną
+ Wanda Tatara - od syna Romana z rodziną
+ Stanisław Adamczyk - od Heleny i Krzysztofa Gębicz
+ Czesław Flaszka - od syna Andrzeja
+ Mirosław Popiołek - od kolegi Pawła Śliwińskiego
+ Władysław Ślusarczyk - od siostry Gabrielii z rodziną
+ Zofia Tkacz - od rodziny Manieckich z Kamieńska
+ Tadeusz Tazbir - od Joli i Mirka Tazbir z rodziną
+ Anna, Tomasz Krajewscy
+ Józefę, Henryk Wiecha; Janina Motyka, Karol Jamrozik
6 - sie - 2016

sobota

Przemienienie Pańskie
6 05 Godzinki N. M. P.

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Bogumił Włodarczyk - od kuzynki Elżbiety z rodziną

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Różańcowe

18 00 + Dorota Łukowska
7 - sie - 2016

niedziela

XIX zwykła
7 30 + Natalia, Henryk, Patryk Szydziak

9 00
+ Jarosław (w 17 r. śm.), Władysław, Bronisławę, Jan Warda; Stefan Gnyp
+ Helena, Stefan Kowalczyk

12 00 za Parafian;

18 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

19 00 + Zbigniew, Stefan, Eleonora Flaszka; Stanisława Klisowska

8 - 15 sierpnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
8 - sie - 2016

poniedziałek

św. Dominika
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Marianna, Edward i zm. z rodziny Świerczyńskich; Zofia, Jan i zm. z rodziny Bielasińskich; zm. z rodziny Garbców i Skulimowskich

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

18 00 + Lucyna Koniarska (w 1 r. śm.) - od męża i córki
9 - sie - 2016

wtorek

św. Teresy od Krzyża
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Marian Prajs (w 11 r. śm.)

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

18 00 + Zygmunt, Weronika, Jan, Zdzisław Gębicz; Antoni, Tomasz Kolasa
10 - sie - 2016

środa

św. Wawrzyńca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Cecylia, Wawrzyniec Gala; Agnieszka, Anastazja, Tadeusz Skrobek

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

18 00 + Helena Rogaczewska - od Henryki Śliwińskiej z rodziną
11 - sie - 2016

czwartek

św. Klary
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Kazimierz Politański (w 3 r. śm.) - od żony i dzieci z rodzinami

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

18 00 + Stanisław Adamczyk - od wnuczki Kasi z mężem Bogdanem i córką Olą
12 - sie - 2016

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józefę (w 4 r. śm.), Eugenia, Władysław Kmiecik

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Helena Gawińska (w 10 r. śm.) - od dzieci z rodzinami
+ Kazimierę Skrobek - od rodziny Skoczyńskich
+ Aniela, Kazimierz Gala, Lech Krzyszkowski
+ Bronisławę, Władysław, Barbara Tazbir; Dariusz Dukowicz
+ Irena (w 25 r. śm.), Jan Arbajter; Bronisław, Genowefa Maks
+ Jan Bożyk - od siostry Joanny z mężem
+ Weronika Sadowska - od wnuczki Marzeny z rodziną
+ Danuta Zięba - od Jadwigi z rodziną
+ Wojciech Grzywacz - od brata Adama
+ Józef Krupa - od córki Krystyny z rodziną
+ Stanisława Lasoń - od chrześniaka Pawła
+ Tomasz Felicjański - od rodziny Gadeckich
+ Natalia Stefanek - od Moniki Gala z rodziną
+ Emil Kulawiński - od syna Filipa z rodziną
+ Tomasz Kolasa - od Haliny Prajs z rodziną
+ Barbara Woźniak - od syna Roberta z rodziną
+ Arkadiusz Jeż - od Agaty i Cezarego Bartkowskich
+ Teodor Konopka - od Bożeny i Haliny z dziećmi
+ Adam Skalik - od Bogdana i Tazbirowej z Pudzikowa
+ Stanisław Bareła - od pracowników z sekcji utrzymania taboru w Częstochowie
+ Michał Miśkiewicz - od Jacka i Ryszarda Wieloch z rodzinami
+ Mirosław Popiołek - od rodziny Ociepskich
+ Eugeniusz Ciesielski - od uczestników pogrzebu
+ Wacława Grobel - od rodziny Galów z synami
+ Tadeusz Tazbir - od Mariusza Kubicy
+ Zygmunt Marchewka - od córki z mamą
+ Jadwiga Gala - od syna Zbigniewa z rodziną
+ Halina Hoberek - od mamy Jadwigi
+ Janina Mokrzyńska - od syna Adama z żoną
+ Tadeusz Stefanek - od cioci Marysi z synem Rafałem i Ewą
13 - sie - 2016

sobota
6 05 Godzinki N. M. P.

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Anna Rusek - od rodziny Owczarków

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Różańcowe

18 00 + Roman Rydel (w 1 r. śm.) - od Leokadii Gębicz
14 - sie - 2016

niedziela

XX zwykła
7 30 + Jan Mokrzyński; Janinę, Józef Kisiel - od Anny z rodziną

9 00 + Stanisław Woźniak (w 10 r. śm.)

12 00 za Parafian;
o Błogosławieństwo Boże dla Pszczelarzy i ich rodzin - od Rejonowego Koła Pszczelarzy w Kocierzowach
w 40 r. ur. dla Pauliny Gurazda o Błogosławieństwo Boże z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

18 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

19 00 + Rozalia, Witold (w 10 r. śm.), Mieczysław Soczyńscy; Otylian Zając
15 - sie - 2016

poniedziałek

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
7 30 + Maria, Kazimierz Kuliberda

9 00 + Jan Bednarski (w 3 r. śm.) - od żony z rodziną

12 00 za Parafian;
w 1 r. ślubu Diany i Błażeja Troczyńskich o Błogosławieństwo Boże - od rodziców i Babci

14 30 ŚLUB: Przemysław BEDNARUK - Magdalena ZASĘPA

18 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

19 00 + Zygmunt (w 13 r. śm.), Salomeę, Józefa Śliwińskich
Kocierzowy

Data Intencje
14 - sie - 2016

niedziela
10 30
Odpust św. Maksymiliana za Parafian
w 18 r. Ur. Anita Kęsy o Błogosławieństwo Boże

15 - 21 sierpnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
15 - sie - 2016

poniedziałek

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
7 30 + Maria, Kazimierz Kuliberda

9 00 + Jan Bednarski (w 3 r. śm.) - od żony z rodziną

12 00 za Parafian;
w 1 r. ślubu Diany i Błażeja Troczyńskich o Błogosławieństwo Boże - od rodziców i Babci

14 30 ŚLUB: Przemysław BEDNARUK - Magdalena ZASĘPA

18 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

19 00 + Zygmunt (w 13 r. śm.), Salomeę, Józefa Śliwińskich
16 - sie - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Celina i Marian Stemplewscy - od syna Marka z dziećmi

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

18 00 + Tomasz Lisiecki (w 18 r. śm.)
17 - sie - 2016

środa

św. Jacka
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Marianna, Jan Popiołek - od dzieci

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

18 00 + Janusz Tazbir; Jan, Jacek, Maria, Ryszard Ozga; Adela, Czesław Alama
18 - sie - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Patryk Szydziak (w 1 r. śm.) - od rodziców

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

18 00 + Władysławę, Władysława i zm. z rodziny Górnych, Jerzy Kapusta
19 - sie - 2016

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Michał, Mieczysław, Bożena Olejnik

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Dorota Alama (w 16 r. śm.) - od mamy
+ Bronisława Czajkowska
+ Edmund Krysztof (w 26 r. śm.)
+ Anna Rusek - od Wioli, Grzegorza,Hani Grobel
+ Kazimierę Skrobek - od sąsiadów Hamalów i Szadkowskich
+ Halina Masiarek - od siostry Elżbiety z rodziną
+ Stanisław i Stanisława Górny - od wnuka Stefana z rodziną
+ Janusz Tazbir - od siostry Jadwigi z mężem i synem Arkadiuszem
+ Anna Hoffer (w 3 r. śm.) - od męża i dzieci
+ Grzegorz Emko - od rodziny Stępniewskich i Szydów
+ Przemysław Frach - od cioci Ireny z Woli Kotkowskiej
+ Tadeusz Sewerynek - od chrześniaka Kazimierza z rodziną
+ Beata Skalik - od kl. 0 C z wychowawczynią i rodzicami
+ Marta Woszczyk - od K. Ż. R. pw. M. B. Fatimskiej
+ Edmund Woszczyk - od Krystyny i Tadeusza Wieczorek
+ Tomasz Kornacki - od uczestników pogrzebu
+ Maciej Kowalski - od Ireny Skowronek
+ Mariola Ziemba - od rodziców z kl. IV B
+ Mieczysław Magier - od znajomych z Kolonii Borowiecko
+ Tadeusz Tazbir - od Tadeusza Witalewskiego z rodziną
+ Marian Kuliberda - od siostry Marii Dukowicz z rodziną
+ Czesław Stefanek - od sąsiadów Szalińskich i Wardów
+ Wacław Górazda - od rodziny Mokrzyńskich z Bełchatowa
+ Józef Szymula - od mieszkańców z ul. Kopernika
+ Zofia Konopka - od Zofii Kolańczyk z dziećmi
+ Tomasz Felicjański - od Jacka z rodziną z Gorzkowic
+ Mirosław Popiołek - od rodziny Bisztów
20 - sie - 2016

sobota

św. Bernarda
6 05 Godzinki N. M. P.

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Agnieszka Skrobek - od męża z dziećmi

16 00 ŚLUB: Paulina WICIŃSKA - Łukasz LIS

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Różańcowe

18 00 + Lucjan Bujacz (w 5 r. śm.) - od siostry
21 - sie - 2016

niedziela

XXI zwykła
7 30 + Janina, Józef Kisiel; Jan Mokrzyński - od Eleonory z rodziną

9 00 + Krzysztof Andrzejewski (w 40 r. śm.) - od mamy

12 00 za Parafian;
w 1 r. ur. Martynka Tazbir o Błogosławieństwo Boże - od rodziców i babci
w 20 r. ślubu Anetty i Romana Stępniów o Błogosławieństwo Boże - od córek
o Błogosławieństwo Boże dla Leny, Luka, Jacka Szarota - od rodziny, babć i dziadków

18 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

19 00 w 29 r. śm. Jadwiga i Henryka Tkacz
Kocierzowy

Data Intencje
15 - sie - 2016

poniedziałek
10 30
+ Zofia, Mieczysław Skalik
21 - sie - 2016

niedziela
10 30
+ Halina Dyja

22 - 28 sierpnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
22 - sie - 2016

poniedziałek

N. M. P. Królowej
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Dębiec - od Sylwka z rodziną

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18 00 + Bogumił Włodarczyk - od koleżanki Asi z rodziną
23 - sie - 2016

wtorek

św. Róży
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józefę, Stanisław Rybarczyk (w 59 r. śm.) - od córki i wnuków

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18 00 + Stanisław (w 34 r. śm.), Zofia Krawczyk
24 - sie - 2016

środa

św. Bartłomieja
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Andrzej Kleczkowski - od chrześniaka Tomasza Kopackiego z rodzicami i bratem Piotrem

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18 00 + Gabriela Brykajło - od rodziny Wyżnikiewiczów i Wilków
25 - sie - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wojciech Zasępa - od siostry Wandy z rodziną

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18 00 + Jerzy, Natalia, Adam, Franciszek, Stanisława Makowscy; Władysławę, Stanisław Szalińscy
26 - sie - 2016

piątek

N. M. P. Częstochowskiej
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Ryszard Szadkowski - od Wacława Sygulskiego i Pawłowskich

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Arkadiusz Jeż (w 3 r. śm.) - od żony z dziećmi
+ Daniela, Marian, Piotr Gałwa
+ Marek Gładych - od rodziny Kochów
+ Anna Rusek - od Małgorzaty i Grzegorza Kawków z rodziną
+ Tomasz Felicjański - od Sławka Bielasińskiego z rodziną
+ Mirosław Popiołek - od rodziny Mandzij i Bińczyk
+ Stanisław Flaszka - od Tazbirów, Śliwińskich, Galów
+ Maria Wiecha - od sąsiadów z ul. Mickiewicza i Zielonej
+ Janusz Tazbir - od Zofii Bujacz
+ Patryk Szydziak - od Anety z rodziną
+ Jan Stalka - od teścia Władysława Leśniaka z rodziną
+ Jarosław Brzozowski - od rodziny Makowskich
+ Teresa Radkow - od chrześnicy Anny z rodziną
+ Zofia Górazda - od Iwony Powązka z rodziną
+ Artur Molka - od Bożeny i Marka Łopatków z córkami
+ Marianna Michalska - od sąsiadki Tazbir
+ Andrzej Koper - od sąsiadów z klatki II bloku nr 46
+ Wacław Bąkowicz - od bratowej Sabiny Bąkowicz z rodziną
+ Jacek Kułak - od Pawelców z rodziną
+ Longina Kania - od córki Grażyny z mężem
+ Janusz Bezulski - od Genowefy Tazbir
+ Elżbieta Płomińska - od rodziny Wojtasińskich i Krężlików
+ Irena Kuliberda - od chrześniaka Andrzeja z rodziną
+ Józefa Bielasińska - od uczestników pogrzebu
+ Zofia Tkacz - od rodziny Kucharskich i Karkoszków
+ Tadeusz Tazbir - od Stępniów i Krygierów
+ Zm. z rodziny Jamrozik, Wiecha, Krajewscy
27 - sie - 2016

sobota

św. Bernarda
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Edward Bareła - od syna Wojciecha z żoną

17 00 ŚLUB: Paulina BĄKOWICZ - Mateusz SWALSKI

18 00 + Łukasz Lesiak (w 5 r. śm.)
28 - sie - 2016

niedziela

XXII zwykła
7 30 + Leokadia, Stanisław Jeznach; Marianna, Stefan Różańscy; Irena, Marian Gruchot

9 00 + Bronisławę Szwedzik, Edward Muskała - od Janiny Romkowskiej

12 00 za Parafian;
w dniu ur. Ireny Borowieckiej o Błogosławieństwo Boże - od dzieci
18 r. ur. Agnieszka Gawron o Błogosławieństwo Boże

18 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

19 00 + Kazimierę, Zenon Alama
Kocierzowy

Data Intencje
28 - sie - 2016

niedziela
10 30
+ Janina i Adam Drozdowscy - od dzieci
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00

Ś.P.
Genowefa
Stolarska
1923 - 2017

(1)

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 21.10.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 653333. gościem