Archiwum intencji mszalnych: Lipiec 2016

powrót

4 - 10 lipca

powrót

Gomunice

Data Intencje
4 - lip - 2016

poniedziałek

św. Elżbiety
6 00 za Pielgrzymów

18 00 + Helena, Stanisław, Aleksander Motowidło - od Elżbiety z rodziną
5 - lip - 2016

wtorek

św. Marii Goretti
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 w pewnej intencji

18 00 + Zofia, Feliks,Teresa, Stanisław Pokusińscy; Tadeusz Blada; Bożena Olejnik
6 - lip - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Feliksę i Stanisław Bareła

18 00 + Ryszard Piechórowski (w r. śm.) - od żony z dziećmi
7 - lip - 2016

czwartek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wanda Klimczak - od siostry Teresy z rodziną

18 00 + Benedykt Wieloch (w 26 r. śm.) - od dzieci z rodzinami
8 - lip - 2016

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Patryk Szydziak - od cioci Ireny i Marcela z rodziną

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Władysław Tazbir - od żony i dzieci z rodzinami
+ Anna Rusek - od Daniela Sobala z rodziną
+ Mirosław Popiołek - od brata Sławka z rodziną
+ Władysławę (w 12 r. śm.), Wiesław i zm. z rodziny Wiśniewskich
+ Władysław, Władysławę Żelikowskich - od wnuka Michała
+ Józef, Helena, Walenty, Anastazja, Zofia, Kornelia Jonach
+ Maria Wiecha - od sąsiadów Owczarków
+ Janusz Tazbir - od Edmunda Kuliberdy z rodziną
+ Kazimierę Skrobek - od Zarządu i członków Koła Emerytów z Gomunic
+ Zofia Szklarek - od Karola i Anny Szklarek z rodziną
+ Jan Stalka - od bratowej Zofii z dziećmi
+ Jarosław Brzozowski - od Toczyłowskich i Janocha
+ Jadwiga Radkow - od Zdzisława Mokrzyńskiego z rodziną
+ Zofia Górazda - od Anny i Stanisława Olborskich
+ Artur Molka - od sąsiadów z ul. Słowackiego
+ Marianna Michalska - od Marka Zawiszy
+ Andrzej Koper - od Urszuli Borowieckiej z dziećmi
+ Wacław Bąkowicz - od Krzysztofa Antoszczyka z rodziną
+ Jacek Kułak - od kolegi Michała
+ Longina Kania - od wnuczki Sylwii z mężem
+ Janusz Bezulski - od Jurka Kosno z rodziną
+ Elżbieta Płomińska - od wnuka Piotrusia i teściów
+ Irena Kuliberda - od teściowej Krystyny z Koźniewic
+ Wiesław Krzępiec - od Danuty i Longina Milewskich z rodziną
9 - lip - 2016

sobota

I miesiąca
6 05 Godzinki N. M. P.

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Kazimierę (w 2 r. śm.), Edward Ziemba

17 20 Nabożeństwo Różańcowe

18 00 + Sławomir Rozpędek
10 - lip - 2016

niedziela

XV zwykła
7 30 + Zofia Zawisza (w 5 r. śm.) - od męża, dzieci i wnuków

9 00 + Władysław Tazbir

12 00 za Parafian; w 1 r. Ur. Michał Franciszek Piekarski o Błogosawieństwo Boże - od rodziców

19 00 + Jan Mokrzyński - od żony z rodziną
Kocierzowy

Data Intencje
10 - lip - 2016

niedziela
10 30 + Janinę, Lucjana Mirczak

11 - 17 lipca

powrót

Gomunice

Data Intencje
11 - lip - 2016

poniedziałek

św. Benedykta
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zofia Skura - od rodziny Gubalskich

18 00 + Marceli, Grzegorz Trybuliński - od sąsiadów z bloku 40 A
12 - lip - 2016

wtorek

św. Brunona
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Wolnicki - od kolegów i koleżanek z dawnej piekarni GS - u

18 00 + Bogumił Włodarczyk - od rodziny Kmiecików z Bełchatowa
13 - lip - 2016

środa

św. Pustelników
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Halina Masiarek - od rodziny Szafrańskich

18 00 + Jan Niepsuj - od cioci Basi z Pawłem, Ewą i Anią
14 - lip - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Andrzej Kleczkowski - od cioci Hani

18 00 + Tomasz Kolasa - od rodziców i brata Wojtka
15 - lip - 2016

piątek

św. Bonawentury
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Henryka Jaskulska - od rodziny Jaskulskich i Sobocińskich

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Piotr Długoszewski (w 17 r. śm.) - od żony z dziećmi
+ Marianna Dąbrowska (w 4 r. śm.)
+ Władysław, Bronisławę Gębicz
+ Tomasz Felicjański - od Damiana z żoną i dziećmi
+ Irena Kuliberda - od Barbary Kuc z rodziną
+ Józefa Bielasińska - od sąsiadów Olborskich
+ Andrzej Bremerski - od chrzestnej z rodziną
+ Wacław Kawka - od Ewy Pawlak z rodziną
+ Teresa Stanisz - od syna Krzysztofa z rodziną
+ Celina Tazbir - od Bogdana Wielocha z rodziną
+ Wiesław Krzępiec - od rodziny Grzejdziaków
+ Eugeniusz Odrzywolski - od wnuka Łukasza z rodziną
+ Wanda Tatara - od siostry Barbary
+ Stanisław Adamczyk - od Romana z synem Wojciechem
+ Anna Rusek - od rodziny Wolskich
+ Czesław Flaszka - od sąsiadów Śliwińskich
+ Mirosław Popiołek - od Krystyny Gałwy
+ Władysław Ślusarczyk - od rodziny Niemczyków
+ Zofia Tkacz - od Adama i Moniki Gala z rodziną
+ Jan Bożyk - od siostry Gabrielii z mężem
+ Weronika Sadowska - od wnuczki Beaty z rodziną
+ Danuta Zięba - od Małgorzaty Mucha z rodziną
+ Wojciech Grzywacz - od rodziy Musiałów
+ Józef Krupa - od Zbrojów i Kowalskich
+ Stanisława Lasoń - od rodziny Popielców z Piastowa
+ Natalia Stefanek - od Piotra Maj
+ Emil Kulawiński - od Mirka i Irka Łaskich z rodzinami
+ Henryk i Józefę Wiecha
16 - lip - 2016

sobota

N. M. P. z Góry Karmel
6 05 Godzinki N. M. P.

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zbigniew Łukasiński (w 9 r. śm.) - od mamy

16 00 ŚLUB: Agnieszka FRANKOWSKA - Dawid KRASOŃ

17 20 Nabożeństwo Różańcowe

18 00 + Wiktoria (w 5 r. śm.), Mieczysław Osińscy
17 - lip - 2016

niedziela

XVI zwykła
7 30 + Bogdan Paliński na imieniny

9 00 + Zofia, Bolesław, Jerzy Garbiec

12 00 za Parafian;

19 00 + Magdalena, Henryk, Tadeusz Piaseccy - od syna Andrzeja z rodziną
Kocierzowy

Data Intencje
17 - lip - 2016

niedziela
10 30 + Wandę, Józefa, Ryszarda Krupów; Zofię, Roman Małek

18 - 24 lipca

powrót

Gomunice

Data Intencje
18 - lip - 2016

poniedziałek

św. Szymona
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Marta, Wacław Wieczorek - od syna z rodziną

18 00 + Kamilę, Tadeusz Pajęccy; Stanisław, Pelagia, Piotr Andrzejewscy; Stanisław Pastuszka i c. r. Pajęckich, Bińczyków, Andrzejewskich
19 - lip - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław (w 1 r. śm.) i zm. z rodziny Flaszków

18 00 + Bogumił Włodarczyk - od rodziny Kmiecików ze Zgierza
20 - lip - 2016

środa

bł. Czesława
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Czesław Stefanek na imieniny - od żony z dziećmi

18 00 + Czesławę (w 8 r. śm.), Adolf Olejnik
21 - lip - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Agnieszka Skrobek - od męża z dziećmi

18 00 + Henryk Walczak (w 20 r. śm.) - od żony z dziećmi
22 - lip - 2016

piątek

św. Marii Magdaleny
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Anna Rusek - od cioci Agnieszki Olejnik z rodziną

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Halina Masiarek - od Anny i Mariusza Gajdy z dziećmi
+ Zenon Mojka
+ Janina, Władysław Dąbrowski - od córki i syna z rodziną
+ Tomasz Felicjański - od rodziny Ciesielskich
+ Józef Radkowski - od właściciela i pracowników firmy BAK POL
+ Czesław, Antoninę, Czesława Kucharskich
+ Andrzej Kleczkowski - od Rozalii Murygin z rodziną
+ Lucjan Sobczak; Czesław, Tadeusz Szpecińscy
+ Arkadiusz Jeż - od Janiny Raczyńskiej z rodziną
+ Teodor Konopka - od rodziny Kułaków
+ Adam Skalik - od firmy Grosik
+ Stanisław Bareła - od Małgorzaty i Sławomira z dziećmi
+ Michał Miśkiewicz - od Danuty i Romana Strzeleckich z Kamieńska
+ Eugeniusz Ciesielski - od Anny i Bogdana Janas, Iwony Łyś - Dobradyń
+ Bogdan Stępień - od uczestników pogrzebu
+ Wacławę Grobel - od rodziny Alama i Madziarz
+ Stanisława Piskorska
+ Irena Śmiechowicz - od uczestników pogrzebu
+ Grzegorz Emko - od rodziny Kowalików z dziećmi
+ Przemysław Frach - od Marii Stanios z Huciska z rodziną
+ Tadeusz Sewerynek - od Haliny i Wacława Kawków z rodziną
+ Beata Skalik - od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej wraz z wychowawczynią
+ Marta Woszczyk - od K.Ż.R. pw. M.B. Fatimskiej
+ Edmund Woszczyk - od Zofii i Stefana Witkowskich z dziećmi
+ Tadeusz Tazbir - od Zenona Bińczyka z rodziną
+ Mirosław Popiołek - od Danuty Sewerynek
23 - lip - 2016

sobota

św. Brygidy
6 05 Godzinki N. M. P.

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Hieronim Kulawiński i zm. z rodziny Guziaków

17 20 Nabożeństwo Różańcowe

18 00 w 40 r. Ur. Mariusza o Błogosawieństwo Boże - od rodziny i przyjaciół
24 - lip - 2016

niedziela

XVII zwykła
7 30 + Andrzej Pelikan (w 1 r. śm.) - od żony i dzieci

9 00 + Helena (w 26 r. śm.), Roman Sikorscy

12 00 za Parafian;
o Błogosawieństwo Boże dla kierowców
w 25 r. ślubu Bogumiła i Bogusław Kowalscy o Błogosławieństwo Boże - od dzieci z rodzinami
w 60 r. ur. Elżbieta Tazbir o Błogosławieństwo Boże - od męża, dzieci i wnuków
w 18 r. ur. Anita Skulimowska o Błogosławieństwo Boże - od rodziców, brata i dziadków
w 1 r. ślubu Anny i Wojciecha Wrońskich - od rodziców

18 30 Nabożeństwo Różańcowe

19 00 + Roman Poteralski (w 10 r. śm.) - od żony i dzieci
Kocierzowy

Data Intencje
24 - lip - 2016

niedziela
10 30 + Kazimierz Ciesielski

25 - 31 lipca

powrót

Gomunice do góry

Data Intencje
25 - lip - 2016

poniedziałek

św. Jakuba, św. Krzysztofa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jerzy, Dorotka Guziak

9 00 Msza Św. dla pielgrzymów z Meksyku

18 00
+ Krzysztof (na imieniny), Albin Krawczyk
+ Jakub Kowalski - od rodziców i rodzeństwa
26 - lip - 2016

wtorek

św. Anny
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Czesław Trajdos

18 00 + Anna Rusek (na imieniny) - od mamy Mirosławy
27 - lip - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Helena (w 26 r. śm.), Roman Sikorscy

18 00
+ Jacek Bednarczyk (w 19 r. śm.)
+ Małgorzata Radka (w 1 r. śm.) - od męża z rodziną
28 - lip - 2016

czwartek
4 00 wyjazd sprzed Kościoła do Częstochowy na spotkanie z Ojcem św. Franciszkiem

7 00 -

18 00 + Lesław Skalik (w 6 r. śm.) - od żony z rodziną
29 - lip - 2016

piątek

św. Marty
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Lucyna Bylinka - od rodziny Konopka

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Tomasz Kornacki - od pracowników stacji PKP Radomsko
+ Maciej Kowalski - od Jadwigi Piekarskiej z rodziną
+ Mariola Ziemba - od rodziny Kuliberdów i Malczewskich
+ Mieczysław Magier - od sąsiadów z bloku 7
+ Wojciech Bański - od uczestników pogrzebu
+ Tadeusz Tazbir - od szwagra Stanisława z rodziną
+ Marian Kuliberda - od Mirosława Kuliberdy z rodziną
+ Czesław Stefanek - od współpracowników żony
+ Wacław Górazda - od Dukowicz i Szpecińskiej
+ Józef Szymula - od K.Ż.R. pw. św. Ojca PIO
+ Zofia Konopka - od rodziny Bylinków
+ Ryszard Szadkowski - od chrześniaka Sławomira z rodziną
+ Stanisław Flaszka - od Alamów z rodziną
+ Maria Wiecha - od rodziny Kuliberdów
+ Janusz Tazbir - od siostry z rodziną
+ Patryk Szydziak - od siostry Pauliny z rodziną
+ Zofia Szklarek - od uczestników pogrzebu
+ Jan Stalka - od rodziny Niepsuj z Radomska
+ Jarosław Brzozowski - od chrześnicy Edyty
+ Jadwiga Radkow - od koleżanek z pracy
+ Zofia Górazda - od wnuka Pawła z rodziną
+ Artur Molka - od Alicji Tyl i Zdzisława Felicjańskiego
+ Marianna Michalska - od sąsiadów Kuliberdów i Mirczaków
+ Tomasz Felicjański - od cioci Janiny
+ Mirosław Popiołek - od Rady Gminy Gomunice
+ Bronisławę, Bogusław, Kazimierz, Przemysław Frach
+ Ryszard, Czesław Komala
+ Jan Bożyk - od rodziny Kurpiosów, Gala, Broniarczyków, Tazbirów z Osiedla Leśnego
30 - lip - 2016

sobota
6 05 Godzinki N. M. P.

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zygmunt Przybylski (w 6 r. śm.) - od żony z rodziną

17 20 Nabożeństwo Różańcowe

18 00 w 50 r. ślubu Aleksandry i Kazimierza Molka o Błogosławieństwo Boże
31 - lip - 2016

niedziela

XVIII zwykła
7 30 + Anna Turska

9 00 + Stanisławę (w 4 r. śm.), Tadeusz Gromek - od syna Henryka z rodziną

12 00 za Parafian;
o Błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Krzysztofa Szczepaniak (na imieniny) - od siostry z mężem i mamy
w 40 r. ur. Agata Odolińska o Błogosławieństwo Boże - od męża, córki i całej rodziny

18 30 Nabożeństwo Różańcowe

19 00 + Piotr, Mieczysław Bezulski - od żony i mamy
Kocierzowy do góry

Data Intencje
31 - lip - 2016

niedziela
10 30 zm. z rodziny Poterała
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00

Ś.P.
Genowefa
Stolarska
1923 - 2017

(1)

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 21.10.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 653340. gościem