Archiwum intencji mszalnych: Czerwiec 2016

powrót

30 maja - 5 czerwca

powrót

Gomunice

Data Intencje
30 - maj - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Charbański (w 6 r. śm.) - od żony z rodziną

17 30 Nabożeństwo Majowe i Procesja Eucharystyczna w Oktawie Bożego Ciała

18 00 + Bogdan Krzyżowski
31 - maj - 2016

wtorek

nawiedzenie N. M. P.
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Anna Rusek - od brata Jerzego z rodziną

17 30 Nabożeństwo Majowe i Procesja Eucharystyczna w Oktawie Bożego Ciała

18 00 + Petronela Kopcik - od wnuczki Teresy z rodziną
1 - cze - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Roman Krupski - od Arkadiusza i Moniki Woszczyk z synem z Kletnii

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe i Procesja Eucharystyczna w Oktawie Bożego Ciała

18 00 + Pawła (w 2 r. śm.), Bronisławę, Edwarda, zm. z rodziny Con; Irenę, Halinę, Zdzisława Błędniak
2 - cze - 2016

czwartek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Maria, Czesława Szczepańskich; Wanda (30 r. śm.), Kazimierz Różyccy
7 00 + Stanisław, Janina Kamoccy

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe i Procesja Eucharystyczna w Oktawie Bożego Ciała

18 00 o Błogosławieństwo Boże dla Leszka Molendy (na imieiny) - od przyjaciół
3 - cze - 2016

piątek

I miesiąca

Najświętszego Serca Pana Jezusa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy

17 00 Spowiedź Św.

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Zofia Koch - od Agnieszki i Roberta Gonera z dziećmi
+ Marek Kapuściński (w 6 r. śm.)
+ Jan, Genowefa, Jan, Józef Flaszka; Władysław, Janina, Józef Tazbir
+ Sławomir Wieczorek (w 6 r. śm.) - od żony
+ Mirosław Popiołek - od Renaty, Agnieszki, Henryka Gębicz
+ Wojciech Grzywacz - od siostry Marioli
+ Bogdan Stępień - od Genowefy Siedleckiej z córką z Krępy
+ Wacławę Grobel - od rodziny Gonerów i Kochów
+ Krzysztof Skulimowski - od Janiny i Mariana Strzeleckich z rodziną
+ Irena Śmiechowicz - od koleżanek synowej Krystyny
+ Grzegorz Emko - od rodziny Grzesiczak i Cieślak
+ Przemysław Frach - od Ani i Stanisława z Kamieńska
+ Tadeusz Sewerynek - od rodziny Kucharskich
+ Beata Skalik - od pracowników Firmy KODREWEX
+ Marta Woszczyk - od Elżbiety i Andrzeja Sawickich z dziećmi
+ Edmund Woszczyk - od pracowników Poczty Polskiej z Piotrkowa Trybunalskiego
+ Henrykę Bednaruk - od Stanisławy i Zbigniewa Krawczykowskich
+ Tomasz Kornacki - od sąsiadów Robaków z rodziną z Kietlina i Anny Kaczmarczyk
+ Renata Górna - od mieszkańców Paciorkowizny
+ Maciej Kowalski - od rodziny Stefańskich
+ Tomasz Felicjański - od Sławka z żoną i dziećmi
+ Mariola Ziemba - od siostry ciotecznej Agaty Skwarek z rodziną
+ Mieczysław Magier - od Tadeusza Szymańskiego z dziećmi
+ Wojciech Bański - od kolegów i koleżanek córki Eweliny: Marcina, Lesiakowskich, Olejników, Strojnych
4 - cze - 2016

sobota

I miesiąca
6 05 Godzinki N. M. P.

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Eugenia, Marian, Zbigniew Rudek

17 00 Nabożeństwo Różańcowe

17 40 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Teresa Grabarczyk - od Hanny i Jerzego Sukienników
5 - cze - 2016

niedziela

X zwykła
7 30 w 18 r. ur. Patryk Kościański o Błogosławieństwo Boże - od dziadków

9 00 + Regina (w 5 r. śm.), Jan, Stanisławę Antoszczyk

10 30 + Leszek (w 9 r. śm.), Krystynę i c. r. Frymusów; Bronisławę, Michała i c. r. Rowińskich

12 00 za Parafian;
w 80 r. ur. Maria Blada o Błogosławieństwo Boże z podziękowaniem za otrzymane łaski - proszą dzieci, wnuki i prawnuki
w 90 r. ur. Julia Kołodziejska o Błogosławieństwo Boże i zdrowie - od dzieci z rodzinami

15 30 Nabożeństwo Czerwcowe

16 00
+ Stanisław Popiołekw (10 r. śm.) - od wnuczki Justyny
+ Mirosław Popiołek - od chrześniaka Marcina
Kocierzowy

Data Intencje
2 - cze - 2016

czwartek
19 15
+ Władysławę Matyjaszczyk - od uczestników pogrzebu
+ Zofia Sygulska - od Mariusza i Beaty Kempa
5 - cze - 2016

niedziela
10 30 + Władysław Wieloch

6 - 12 czerwca

powrót

Gomunice

Data Intencje
6 - cze - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zofia Koch - od Bożeny, Haliny i Sławka

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Marian Nowak (w 2 r. śm.)
7 - cze - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Maria Wostal - od Zofii Bejmert z rodziną

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Michałek Jagiełło (w 14 r. śm.) - od rodziców i rodzeństwa
8 - cze - 2016

środa

św. Jadwigi Królowej
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wojciech Bański - od pracowników Firmy INTERPOLISA w Radomsku

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Zofia, Tadeusz Dymka
9 - cze - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Marian Kuliberda - od Haliny Płomińskiej z dziećmi

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Bogumił Włodarczyk - od Janiny Włodarczyk z rodziną
10 - cze - 2016

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Czesław Stefanek - od Andrzeja i Anny Murygin z dziećmi

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Zofia Koch - od Jadwigi Gonera z dziećmi
+ Adam Czarczyk - od Dyrekcji i nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunicach
+ Wacław, Agnieszka, Eugeniusz Fużewscy
+ Zofia Gurazda - od Zofii i Andrzeja Andrzejewskich z córką Lidią
+ Ryszard Broszkiewicz (w 5 r. śm.) - od syna Mariusza z rodziną
+ Paweł (w 24 r. śm.), Stanisławę, Jan Borowieccy
+ Zofia Soczyńska - od rodziny Krawczyków
+ Zofia Tkacz - od Stanisława i Bogusławy Gala
+ Mieczysław Magier - od Leszka Malczewskiego z rodziną
+ Tadeusz Tazbir - od Grażyny i Jerzego Sewerynków z córką
+ Wacław Górazda - od syna Mirosława z dziećmi i wnukami
+ Józef Szymula - od Doroty i Mariana Pałyszków
+ Zofia Konopka - od rodziny Koch i Gonerów
+ Ryszard Szadkowski - od siostrzenicy Urszuli z rodziną
+ Stanisław Flaszka - od Jadwigi Alama z rodziną
+ Maria Wiecha - od Małgosi i Tomka
+ Janusz Tazbir - od rodziny Mokrzyńskich z Bełchatowa
+ Patryk Szydziak - od brata Pawła z rodziną
+ Zofia Szklarek - od Barbary i Ryszarda Końko z rodziną
+ Jan Stalka - od rodziny Woźniaków z dziećmi
+ Jarosław Brzozowski - od rodziny Knaś
+ Jadwiga Radkow - od chrześnicy Zosi
+ Artur Molka - od kolegów i koleżanek syna Bartosza z Gimnazjum
+ Marianna Michalska - od brata Ryszarda z rodziną
+ Andrzej Koper - od szwagra Jana z żoną
+ Wacław Bąkowicz - od Elżbiety i Andrzeja Pałyszków z dziećmi
+ Jacek Kułak - od Ewy z rodziną
+ Mirosław Popiołek - od Marzenny i Michała Łabęckich
+ Jan Marszalik (w 7 r .śm.); Irena, Roman Marzec
11 - cze - 2016

sobota

św. Barnaby
6 05 Godzinki N. M. P.

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Anna Rusek - od teściów Rusków

16 00 ŚLUB: Marta SZPECIŃSKA - Mariusz GALA

17 00 ŚLUB: Arleta KULIBERDA - Grzegorz WIECHA

17 50 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Janusz Bezulski - od córki Janiny z mężem i dziećmi
12 - cze - 2016

niedziela

XI zwykła
7 30 + Zdzisław, Marianna, Tadeusz Purzyńscy

9 00 + Elżbieta Płomińska - od męża z dziećmi

10 30 + Kamilę, Tadeusz Pajęccy; Stanisław, Pelagia, Piotr Andrzejewscy; Stanisław Pastuszka; zm. z rodziny Pajęckich, Bińczyków, Andrzejewskich

12 00 za Parafian; w 25 r. ślubu Renaty i Szymona o Błogosławieństwo Boże - od synów

15 30 Nabożeństwo Czerwcowe

16 00 + Tomasz Felicjański - od Mariusza z żoną
Kocierzowy

Data Intencje
9 - cze - 2016

czwartek
19 00
+ Zofia Sygulska - od Henryka i Krystyny Gromek z dziećmi
+ Lucyna Koniarska - od rodziny Błaszczyk
12 - cze - 2016

niedziela
10 30 + Stanisław Popiołek

13 - 19 czerwca

powrót

Gomunice

Data Intencje
13 - cze - 2016

poniedziałek

św. Antoniego
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Irena Kuliberda - od wnuka Łukasza z Eweliną

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 w 35 r. ślubu Jolanty i Mirosława Tazbir o Błogosławieństwo Boże
14 - cze - 2016

wtorek

bł. Michała
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józefę Bielasińska - od chrześniaka Tadeusza i rodziną Domowicz

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Jarosław Dudek (w 1 r. śm.) - od mamy z rodziną
15 - cze - 2016

środa

bł. Jolanty
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Tomasz Felicjański - od Alicji z rodziną i Ewy

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Bogumił, Kazimierz, Mieczysławę, Józef, Feliksę Włodarczyk; Wiesław Masiarek
16 - cze - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wacław Kawka - od syna Dariusza z żoną

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 o Błogosławieństwo Boże dla Aliny Kułak (na imieniny) - od przyjaciół
17 - cze - 2016

piątek

św. Alberta
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wanda Tatara - od córki Katarzyny z rodziną

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Emil Kulawiński - od sąsiadów
+ Stanisław (w 10 r. śm.), Janina Łuczak - od córki z mężem
+ Teresa Płomińska - od wnucząt Anny i Marka z rodzinami
+ Anna Rusek - od szwagra Krzysztofa z rodziną
+ Józef Radkowski - od właścicieli i pracowników firmy BAK POL
+ Adam Czarczyk - od dyrekcji, pracowników i uczniów Publicznego Gimnazjum w Gomunicach
+ Maria Klimczak - od Krystyny i Leona Pajęckich
+ Andrzej Bremerski - od brata Mariusza z rodziną
+ Teresa Stanisz - od córki Anny z rodziną
+ Celina Tazbir - od Staszka Wielocha z rodziną
+ Wiesław Krzępiec - od chrześniaka Mirosława z synem
+ Eugeniusz Odrzywolski - od syna Pawła z żoną
+ Stanisław Adamczyk - od wnuczki Kasi z rodziną
+ Czesław Flaszka - od Grzegorza Skulimowskiego
+ Mirosław Popiołek - od brata Zbigniewa z żoną
+ Władysław Ślusarczyk - od Zosi z rodziną
+ Zofia Tkacz - od brata Zenona z rodziną
+ Jan Bożyk - od syna Marcina
+ Weronika Sadowska - od wnuczki Małgorzaty z rodziną
+ Danuta Zięba - od brata Andrzeja
+ Wojciech Grzywacz - od Haliny Gałązki
+ Stanisławę Lasoń - od wnuczków Lasoniów
+ Natalia Stefanek - od syna Tadeusza
+ Teodor Konopka - od Bożeny i Haliny z dziećmi
+ Adam Skalik - od rodziny Zawiszów i Tazbirów
+ Stanisław Bareła - od koleżanek i kolegów z pracy córki Doroty
+ Michał Miśkiewicz - od Wandy Turlejskiej z córkami
+ Eugeniusz Ciesielski - od działkowiczów
+ Wacław Gałązka - od uczestników pogrzebu
18 - cze - 2016

sobota
6 05 Godzinki N. M. P.

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józef Krupa - od żony Kazimiery

16 00 ŚLUB: Anna FLORCZYK - Jacek CHAMCZYK

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Teresa Grabarczyk - od Jarka i Mariusza Sukienników z rodzinami
19 - cze - 2016

niedziela

XII zwykła
7 30 + Agnieszka Skrobek - od męża z dziećmi

9 00 + Janinę, Stanisław, Andrzej Lech; Mieczysław Adaszek; Zdzisław Okręglicki

10 30 + Andrzej Andrulewicz i zm. z rodziny Pajęckich i Rudzkich

12 00 za Parafian; o Błogosławieństwo Boże z okazji 40 urodzin mamy - od męża i dzieci

15 30 Nabożeństwo Czerwcowe

16 00 zm. z rodziny Czyżyckich
Kocierzowy

Data Intencje
16 - cze - 2016

czwartek
19 00
+ Zofia Sygulska - od Flaszków i Pechtów z Chrzanowic
+ Lucyna Koniarska - od sąsiada Marka
19 - cze - 2016

niedziela
10 30 + Stanisław Perczyński

20 - 26 czerwca

powrót

Gomunice

Data Intencje
20 - cze - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Bogdan Stępień - od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników oraz uczniów z kl. III A z wychowawcami

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Bogumił Włodarczyk - od rodziny Kwietniów i Felicjańskich
21 - cze - 2016

wtorek

św. Alojzego
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wanda, Elżunia Dobrakowska

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Dariusz Gasek (w 1 r. śm.) - od siostry Bożeny z rodziną
22 - cze - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Anna Rusek - od Marii Sobala z rodziną

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 o Błogosławieństwo Boże dla Jana Grudzińskiego na imieniy
23 - cze - 2016

czwartek

Dzień Ojca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Władysław Tazbir

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Tadeusz Sewerynek na Dzień Ojca - od synów z rodzinami
24 - cze - 2016

piątek

św. Jana Chrzciciela
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan i c. r. Lasoniów; Jan Garbaciak

8 30 Zakończenie Roku Katechetycznego; Msza Św. dla Gimnazjum

9 20 Zakończenie Roku Katechetycznego; Msza Św. dla Szkoły Podstawowej

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Zofia (w 6 r. śm.) i Józef Sieradzcy
+ Mirosław Popiołek - od żony z córkami
+ Jan Mokrzyński - od synów z rodzinami
+ Jan, Jadwiga, Anna Malitka - od córki Krystyny z rodziną
+ Jan, Władysławę Alama - od syna Tadeusza z rodziną
+ Jan Charbański - od rodziny
+ Janina, Stefan Mokrzyńscy
+ Janina Krysztof, Jan Czajkowski
+ Natalia (w 13 r. śm.), Adam, Jerzy Makowscy
+ Jan Roczek - od żony
+ Władysława Kukulska - od rodziny Bisztów
+ Wacław Kawka - od syna Grzegorza z żoną
+ Jan Łyp - od rodziny Walczaków
+ Jan Konopka - od żony i dzieci z rodzinami
+ Janinę, Marian, Jan Płomiński
+ Jan Krawczyk
+ Wojciech Grzywacz - od mamy
+ Emilia Krawiec - od Bożeny i Heńka z rodziną
+ Jan, Janina Mokrzyńscy
+ Janina, Jan, Mariusz Tulejscy - od wnuczek Zosi i Pauliny z Adamem
+ Jan Baliński, Jan Wysmyk
+ Janina Motyka
+ Krzysztof Skulimowski - od uczestników pogrzebu
+ Irena Śmiechowicz - od pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej i Urzędu Gminy Gomunice
+ Grzegorz Emko - od OSP z Kletnii
+ Przemysław Frach - od rodziny Włuka
+ Marta Woszczyk - od rodziny Łaszczewskich i Mizerskich
+ Edmund Woszczyk - od siostry Basi, Czarka i Adama Łaszczewskich
25 - cze - 2016

sobota
6 05 Godzinki N. M. P.

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Piotr Gruchot - od rodziców

16 00 ŚLUB: Aleksandra SIEDLECKA - Bartosz KANIA

17 00 ŚLUB: Sylwia PROCHUŃ - Mateusz PAL

17 50 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Ryszard Kaczmarczyk (w 6 r. śm.) - od żony z rodziną
26 - cze - 2016

niedziela

XIII zwykła
7 30 + Jan Mokrzyński (na imieniny) - od córki Anny z rodziną

9 00 + Kazimierz Szychowskiw (8 r. śm.), c. r. Szychowskich i Doncbach

10 30 + Eugeniusz, Walerię (w 15 r. śm.) Hejak

12 00 za Parafian; o Błogosławieństwo Boże dla pracowników i członków w 60 r. powstania Spółdzielni Samopomoc Chłopska i Międzynarodowego dnia Spółdzielcy

15 30 Nabożeństwo Czerwcowe

16 00 + Alicja Stefańska (w 5 r. śm.) - od rodziny
Kocierzowy

Data Intencje
23 - cze - 2016

czwartek
19 00
+ Zenon Skalik - od Władysławy Jankowskiej z rodziną
+ Zofia Sygulska - od Czesława Perczyńskiego z żoną i dziećmi
26 - cze - 2016

niedziela
10 30 + Władysław Wieloch

27 czerwca - 3 lipca

powrót

Gomunice

Data Intencje
27 - cze - 2016

poniedziałek

N. M. P. Nieustającej Pomocy
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Władysław Balcerowicz na imieniny - od syna Grzegorza z rodziną

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Władysław Tazbir
28 - cze - 2016

wtorek

św. Ireneusza
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zofia, Julia, Władysław Charbańscy

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Jan, Piotr Długoszewscy - od brata Jerzego z rodziną
29 - cze - 2016

środa

św. Piotra i Pawła
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Władysławę, Władysław Gaba

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Marian Tazbir (w 6 r. śm.)
30 - cze - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Paweł Con; Janina, Roman, Halina, Henryk, Zdzisław i zm. z rodziny Bartosiewicz

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Paweł Wilczyński na imieniny - od rodziców
1 - lip - 2016

piątek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy

17 00 Spowiedź Św.

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Zenon (w 22 r. śm.), Kazimierę Alama
+ Jan Paluch - od siostry Małgorzaty z rodziną
+ Halina Wiśniewska na imieniny - od męża i córki Joanny z Martynką
+ Władysława Kukulska - od Marzeny i Michała Ładędzkich
+ Aleksandrę (w 5 r. śm.), Walenty, Andrzej Majdziak; Cecylia, Kazimierz Kopcik
+ Marian, Kornelia Paluch - od dzieci
+ Marian,Celina Stemplewscy - od syna Marka z dziećmi
+ Leopold Jakubowski (w 25 r. śm.) - od żony
+ Henrykę Bednaruk - od uczestników pogrzebu
+ Tomasz Kornacki - od pracowników PKP Stacji Gomunice
+ Renata Górna - od uczestników pogrzebu
+ Maciej Kowalski - od Ewy, Piotra, Rafała Flak
+ Mariola Ziemba - od rodziny Sieradzkich
+ Mieczysław Magier - od Grzegorza Madeja z rodziną
+ Wojciech Bański - od pracowników Firmy Kredyty PL Radomsko
+ Tadeusz Tazbir - od rodziny Plutów
+ Marian Kuliberda - od syna Wiesława z rodziną
+ Czesław Stefanek - od Teresy Stefanek z rodziną
+ Wacław Górazda - od Grzegorza Tazbira z rodziną
+ Józef Szymula - od Lucyny i Henryka Koniarskich
+ Zofia Konopka - od Barbary Quest z dziećmi
+ Ryszard Szadkowski - od pracownikow Urzędu Gminy i GOPS - u
+ Stanisław Flaszka - od rodziny Flaszków i Bartkowiaków
2 - lip - 2016

sobota

I miesiąca
6 05 Godzinki N. M. P.

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Czesławę, Stanisław, Martynę, Marian i c. r. Włudarów

15 00 ŚLUB: Angelika KUŁAK - Sławomir DRZAZGA

17 00 Nabożeństwo Różańcowe

18 00 + Antoni Kolasa (w 7 r. śm.), Weronikę, Zygmunt, Jan, Zdzisławę Gębicz
3 - lip - 2016

niedziela

XIV zwykła
7 30 + Władysławę, Jan Flaszka - od syna Pawła z rodziną

9 00 + Zofia, Feliks, Teresa,Stanisław, Jan Pokusińscy; Bożena Olejnik

12 00 za Parafian;
w 18 r. ur.Magdaleny Rączkowskiej o Błogosławieństwo Boże - od rodziców, brata i dziadków
w 45 r. ślubu Marii i Bogdana - proszą dzieci z rodzinami

19 00 + Bogumił Włodarczyk - od Przemysława i Barbary Wyżnikiewicz
Kocierzowy

Data Intencje
3 - lip - 2016

niedziela
10 30 + Zofię, Władysława Krokowicz; Antoniego Skalika; Barbarę, Zbigniewa Byczkowskich; Marka Żelasko
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00,
19 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 12.08.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 624939. gościem