Archiwum intencji mszalnych: Maj 2016

powrót

2 - 8 maja

powrót

Gomunice

Data Intencje
2 - maj - 2016

poniedziałek

św. Zygmunta
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zofia Górazda - od Barbary Michalskiej z rodziną

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Majowe

18 00 + Zygmunt Przybylski - od żony z rodziną
3 - maj - 2016

wtorek

N. M. P. Królowej Polski
7 05 Godzinki N. M. P.

7 30 + Jan Płomiński; Janina, Władysław Kowalscy

9 00 + Wanda Marusińska - od syna Mariana z rodziną

10 30 + Zygmunt Śliwiński - od żony z rodziną

12 00 za Parafian i Ojczyznę Polskę
w 30 r. ślubu: Danuty i Edwarda Krupa o Błogosławieństwo Boże - od dzieci i rodziców

15 30 Nabożeństwo Majowe

16 00 + Ludwik, Józefa Mokrzyńscy; Jarosław, Anna Kosowscy
4 - maj - 2016

środa

św. Floriana
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Natalia Koper - od wnuczki Moniki z mężem i synem

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Majowe

18 00 + Bogumił Włodarczyk - od rodziny Różańskich i chrześnicy Moniki
5 - maj - 2016

czwartek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Artur Molka - od Sławka i Leszka Kubiców z rodzinami

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Majowe

18 00 + Zofia, Feliks Pokusińscy; Teresa, Stanisław, Bożena Olejnik
6 - maj - 2016

piątek

I miesiąca

św. Filipa i Jakuba
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Majowe

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Teresa Grabarczyk - od sąsiadów z ul. Witosa
+ Celina Tazbir - od Zofii i Andrzeja Andrzejewskich z Lidią
+ Mirosław Popiołek - od rodziny Kukulskich z Radomska
+ Władysława Kukulska - od Doroty i Mirosława Popiołków z córkami
+ Tomasz, Helena, Bronisław i syn Bronisław Lisieccy; Marianna, Władysław Michalscy
+ Anna Rusek - od koleżanek i kolegów Jacka z Rady Gminy poprzedniej kadencji 2010 - 2014 r.
+ Władysław Tazbir - od Koła Polskiego Związku Emerytów w Gomunicach
+ Teresa Płomińska - od wnuczki Justyny z rodziną
+ Marianna Michalska - od rodziny Skowronków
+ Andrzej Koper - od szwagierki Bogusławy z rodziną
+ Wacław Bąkowicz - od Grażyny Muszwic z rodz. z Piotrkowa Trybunalskiego
+ Jacek Kułak - od Joanny,Bożeny i Krzysztofa Kubickich
+ Longina Kania - od Marii Kucharskiej i rodziny Karkoszków
+ Janusz Bezulski - od Pracowników Ośrodka Zdrowia
+ Elżbieta Płomińska - od mieszkańców z ul. Wesołej i Narutowicza
+ Irena Kuliberda - od syna Romana z żoną i synem
+ Józefę Bielasińską - od sąsiadów z ul. Spacerowej
+ Tomasz Felicjański - od rodziny Surmackich
+ Stanisław Flaszka - od sąsiadki Magdaleny Bednarek z rodziną
+ Andrzej Bremerski - od szwagra Grzegorza z rodziną
+ Wacław Kawka - od rodziny Ozgów
+ Teresa Stanisz - od koleżanek z pracy z Myszkowca
+ Wiesław Krzępiec - od Bożeny i Wiesława Bożyków z rodziną
7 - maj - 2016

sobota

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Majowe

18 00 + Tadeusz Sewerynek - od Iwony Biszta z rodziną
8 - maj - 2016

niedziela

Wniebowstąpienie Pańskie
7 30 + Stanisława, Tadeusz Gromek - od syna Henryka z rodziną

9 00 + Stanisława, Ferdynard Kimel

10 30 + Stanisława, Stanisław Flaszka - od córki Kazimiery z rodziną

12 00 za Parafian;
w 80 r. Ur. Zuzanny Bednarczyk o Błogosławieństwo Boże
w 1 r. Ur.Magdaleny o Błogosławieństwo Boże
o Błogosławieństwo Boże dla Ochotniczej Straży Pożarnej z całej Gminy Gomunice (poświęcnie samochodu i figury św. Floriana)

15 30 Nabożeństwo Majowe

16 00
+ Helena, Jan Szpeciński; Janina Jurlejk; Stanisław, Krysztof, Stanisław Tulejski
+ Franciszkę, Ignacego Wąsowicz i c.r.; Stanisławę Tazbir; Ignacy Krawczyk
+ Stanisław Sobala, Stanisław Tazbir, Stanisław Szczepaniak

9 - 15 maja

powrót

Gomunice

Data Intencje
9 - maj - 2016

poniedziałek

św. Stanisław Biskupa i Męczennika
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Tadeusz Warda - od rodziny Felicjańskich i Kwietniów

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Majowe

18 00 + Robert (16 r. śm.), Stanisław (na imieniny) Komorowskich
10 - maj - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Mariusz Wiatrowski - od dzieci

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Majowe

18 00 + Marceli, Grzegorz Trybuliński - od emerytowanych nauczycieli i pracowników obsługi Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunicach
11 - maj - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Henryk Murygin (w 9 r. śm.)

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Majowe

18 00 + Aniela Grabowska - od wnuczki Agnieszki z rodziną
12 - maj - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Kazimierz, Irena (2 r. śm.) Tazbir - od córek z rodzinami

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Majowe

18 00 + Jan (31 r. śm.), Apolonię Wróbel; Ryszard Kamiński
13 - maj - 2016

piątek

N. M. P. Fatimskiej
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Mirosław Gubalski; Zofia, Zbigniew Bożyk

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Majowe

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Władysław Balcerowicz - od syna Grzegorza z rodziną
+ Mirosław Popiołek - od mieszkańców z ul. Częstochowskiej
+ Zofia i Józef Bezulscy
+ Andrzej Bremerski - od córki Agnieszki z mężem i Szymusiem
+ Kornelia,Władysław Komorowscy
+ Grzegorz Bielasiński w (3 r. śm.) - od żony z rodziną
+ Celina Tazbir - od Hanny Bielasińskiej
+ Helena Rogaczewska - od rodziny Mokrzyńskich
+ Jan Niepsuj - od Bożeny i Marka z córkami
+ Konrad Flaszka - od sąsiadów Galów, Różańskich, Gonerów
+ Zenon Dłubak - od koleżanek i kolegów Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Gomunicach
+ Zofia Konopka - od dawnych sąsiadów z ul. Krasińskiego
+ Eugeniusz Odrzywolski - od rodziny Kulawiaków z Gomunic
+ Wanda Tatara - od sąsiadów z ul. Spacerowej
+ Stanisław Adamczyk - od rodziny Borowieckich i Zalejskich
+ Anna Rusek - od rodziny Zawadzkich ze Strzałkowa
+ Czesław Flaszka - od Agnieszki i Zdzisława Lech z córką
+ Władysław Ślusarczyk - od kolegów i koleżanek z wydziału laboratoriów Elektrowni Bełchatów
+ Zofia Tkacz - od K. Ż. R. z Paciorkowizny
+ Jan Bożyk - od Małgorzaty i Grzegorza Kawków
14 - maj - 2016

sobota
6 05 Godzinki

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Czesław Stefanek (w 1 r. śm.) - od żony i dzieci

9 00 Spowiedź Św. dla dzieci klas III

15 00 Spowiedź Św. dla rodziców i rodziny

15 30 Odnowienie Chrztu Św.

17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Majowe

18 00 + Zofia, Kazimierz Gala i zm. z rodziny Gala i Sędłakowskich
15 - maj - 2016

niedziela

Zesłanie Ducha Świętego
7 30 + Zofia, Stanisław Karkoszka (na imieniny)

9 00 + Zofia, Wincenty Kluszczyński; Józef Tkaczyk

10 30 Pierwsza Komunia Święta

12 00 za Parafian; o Błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Barbary i Adama Flaszka w 70 r. ur.

16 00 + Stefan Kucharski

16 45 Nabożeństwo Majowe
Kocierzowy

Data Intencje
12 - maj - 2016

czwartek
19 00
+ Irena Bujacz (w 3 r. śm.), Jerzy Kacperczyk
+ Zofia Sygulska - od Brzozowskiej z rodziną
+ Władysławę Matyjaszczyk - od córki Teresy z rodziną
+ Wiesław Krawczyk - od Wielochów i Jędrzejczyków
15 - maj - 2016

niedziela
14 30 + Zofia Sygulska

16 - 22 maja

powrót

Gomunice

Data Intencje
16 - maj - 2016

poniedziałek

N. M. P. Matki Kościoła
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Irena Tazbir - od uczestników pogrzebu

10 00 Za Parafian

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 + Helena, Ignacy Nowak
17 - maj - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Helena Rogaczewska - od wnuczki Sylwi z Danielem

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 + Zofia Grudzińska
18 - maj - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wacław, Marianna, Józef Górazda; Katarzyna, Piotr Sieradzki

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 + Rozalia (3 r. śm.), Witold Stachańscy; Mieczysław Soczyński, Otylian Zając
19 - maj - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o Błogosławieństwo Boże dla syna w rocznicę święceń kapłańskich - od prosi mama i rodzina Woszczyków

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 + Józef, Andrzej, Waldemar Krawczyk
20 - maj - 2016

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józef Szymula (w 1 r. śm.) - od żony Kazimiery

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Henryka Drozdowska (w 1 r. śm.)
+ Mirosław Popiołek - od pracowników O. S. M.
+ Piotr, Stanisławę Janik; Ksawera, Stanisławę Rolak
+ Czesław Lipiński (w 9 r. śm.)
+ Tomasz Felicjański - od rodziny Pawlikowskich
+ Teresa Płomińska - od wnuczki Anety i wnuka Grzegorza z rodzinami
+ Mariusz Wiatrowski - od klasy III A z wychowcą i rodzicami
+ Anna Rusek - od koleżanek i kolegów OSP Gomunice
+ Józef Radkowski - od koleżanek z pracy córki Urszuli
+ Weronika Sadowska - od sąsiadów Wyżnikiewiczów i Wilków
+ Danuta Zięba - od Siewierów
+ Wojciech Grzywacz - od chrzestnego z rodziną
+ Józef Krupa - od sąsiadów z ul. Dobryszyckiej, Zdrowia, Wojska Polskiego
+ Eugeniusz Ciesielski - od koleżanek i kolegów Polskiego Związku Emerytów i Inwalidów Koła Gomunice
+ Teodor Konopka - od Alfredy Konopka z rodziną
+ Zofia Konopka - od siostrzenicy Elżbiety z rodziną
+ Adam Skalik - od kierowców Kowal TRANS
+ Stanisław Bareła - od sąsiadów z ul. Dworcowej, Częstochowskiej, Przedborskiej
+ Michał Miśkiewicz - od Bergierów, Michalskich i Gębiczów
21 - maj - 2016

sobota
6 05 Godzinki N. M. P.

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Agnieszka Skrobek - od żony z dziećmi

16 00 ŚLUB: Marta DUDZIK - Rafał NOWAK

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 + Bogumił Włodarczyk - od sąsiadów Ryplewiczów
22 - maj - 2016

niedziela

Najświętszej Trójcy
7 30 + Wiesław (26 r. śm.), Władysławę Wiśniewskich

9 00 + Henryk Flaszka - od rodziny

10 30 + Helena, Stefan Łaski - od synów Mirka i Irka z rodzinami

12 00 za Parafian; w 3 r. ślubu Justyny i Pawła Garbaciak o Błogosławieństwo Boże

15 30 Nabożeństwo Majowe

16 00 + Bogdan Paliński (w 10 r. śm.)
Kocierzowy

Data Intencje
19 - maj - 2016

czwartek
19 00
+ Wiesław Krawczyk - od uczestników pogrzebu
+ Władysławę Matyjaszczyk - od córki Elżbiety z wnuczką Kasią
+ Zofia Sygulska - od Danuty Pawłowskiej i Jadwigi Poterała
22 - maj - 2016

niedziela
14 30 + Kazimierz Jankowski

23 - 29 maja

powrót

Gomunice

Data Intencje
23 - maj - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józef Klekowski (w 31 r. śm.) - od żony i dzieci

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 o Błogosławieństwo Boże dla Joanny Jeż (na imieniny) - od przyjaciół
24 - maj - 2016

wtorek

N. M. P. Wspomożycielki Wiernych
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 w intencji Bogu wiadomej

10 45 Nabożeństwo Majowe

11 00 Odpust N. M. P. Wspomożycielki Wiernych (Msza Św. w intencji parafian)

18 00 Sakrament Bierzmowania (udziela ks. Biskup Antoni Długosz)
25 - maj - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Andrzej i zm. z rodziny Kutek

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 + Jolanta, Mirosław Kurpiel
26 - maj - 2016

czwartek

Boże Ciało
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 30 + Mirosław, Stanisław, Stefan, Kazimierę Misztelów i c. r. Tymowskich

10 00 Msza Św. w intencji parafian i procesja do 4 Ołtarzy (w kierunku Słostowic)

16 00 + Zofia Konopka (w 1 r. śm.) - od synów z rodzinami
27 - maj - 2016

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Władysław Ślusarczyk - od Małgorzaty i Leszka Berezów ze Skierniewic

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Alfred Śliwakowski (w 20 r. śm.)
+ Bogumił Włodarczyk - od Stęplewskich i Motylińskich
+ Mirosław Popiołek - od pracowników Transportu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej
+ Tomasz Felicjański - od rodziny Wójcików
+ Lucyna Koniarska - od rodziny Tyl
+ Czesław Trajdos (w r. śm.)
+ Mieczysław (w 35 r. śm.), Kazimierę (w 8 r. śm.) Nowak
+ Stanisław, Marian, Henryk (w 1 r. śm.) Nowak
+ Roman Stańczyk (w 37 r. śm.)
+ Aniela Grabowska - od rodziny Kułaków i Wochów
+ Teresa Płomińska - od sąsiadów córki Doroty: Michalskich, Marchewków, Kowalskich
+ Arkadiusz Jeż - od Łukasza Jureńczyka
+ Józefę Bielasińską - od rodziny Andrzejewskich i Gurazdów
+ Maria Ślęzak - od rodziny Kowalskich
+ Konrad Flaszka - od uczestników pogrzebu
+ Zenon Dłubak - od uczestników pogrzebu
+ Antoni (w 35 r. śm.), Henrykę, Helena, Kazimierz, Zygmunt Krawczyk; Kamila, Tadeusz Pajęccy; Stanisław Pastuszka
+ Andrzej, Antonina, Ludwik Pawlak; Zofia, Tadeusz Dymka
+ Józefę, Henryk Wiecha; Karol Jamrozik; Janina Motyka
+ Eugeniusz Ciesielski - od Niny z Darkiem z rodziną
+ Wacław Gałązka - od Bożeny Ziółkowskiej z rodziną
28 - maj - 2016

sobota
6 05 Godzinki N. M. P.

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Łapaj (w 24 r. śm.) i c. r. Łapaj i Sękowskich - od żony

16 00 ŚLUB: Monika WYŻNIKIEWICZ - Grzegorz ROGULSKI

17 30 Nabożeństwo Majowe

18 00 + Krystyna, Marian, Łukasz Krawczyk - od syna z rodziną
29 - maj - 2016

niedziela

IX zwykła
7 30 + Wojciech Tyl (w 8 r. śm.) - żony

9 00 + Irena, Dionizy Wiaderek - od dzieci

10 30 + Tadeusz Nieśmiałek (w 4 r. śm.)

12 00 za Parafian;

15 30 Nabożeństwo Majowe

16 00 + Marianna, Stanisław Głowaccy; Marianna, Edward Korycińscy; Danuta Zatońska
Kocierzowy

Data Intencje
26 - maj - 2016

czwartek
17 15 + Antonina Wiecha, Stanisława, Józefę
29 - maj - 2016

niedziela
10 30 + Mieczysław Ciesielski
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 24.06.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 600915. gościem