Archiwum intencji mszalnych: Marzec 2016

powrót

29 lutego - 6 marca

powrót

Gomunice

Data Intencje
29 - lut - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Amelia Kutek (w 20 r. śm.) i zm. z rodziny Kutek

17 00 + Julita Wawszczak - od Marty i Macieja Jakubowskich
1 - mar - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Edmund, Karolina, Marian, Zdzisław, Helena Duńscy

17 00 + Stefan, Weronika, Grzegorz Włudara
2 - mar - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław Sobala (w 11 r. śm.)

17 00 + Jerzy, Marian Nowak; Leokadia, Władysław Wróbel
3 - mar - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jarosław Brzozowski - od Ireny Skowronek

17 00 + Stanisław Woźniak (w r. śm.)
4 - mar - 2016

piątek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy

8 45 + Mariola Ziemba - od uczniów z kl. syna Patryka wraz z wychowawczynią i rodzicami

10 25 + Artur Molka - od uczniów z kl. II A Gimnazjum wraz z wychowawczynią i rodzicam

16 15 Droga Krzyżowa

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Anna Kulka - od uczestników pogrzebu
+ Kazimierz, Maria, Petronella Kopcik - od córki
+ Apolonia, Jan, Kazimiera, Edward Ziemba
+ Genowefa, Józef Komala
+ Agnieszka Skrobek - od rodziny Famulskich i Borowieckich
+ Zofia Krawczyk - od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Gomunicach
+ Stanisław Szerer - od Marii Dzierżawskiej z córkami
+ Jan, Genowefa, Jan, Józef Flaszka; Władysław, Janina, Józef Tazbir
+ Tomek, Helena, Bronisław, Bronisław (syn), Marianna, Władysław Michalscy
+ Bogdan Wyżnikiewicz - od chrześniaka Zbigniewa z rodziną
+ Franciszka, Janinę, Mirosława, Zofię, Jana, Kazimierza, Stanisława Tulejskich
+ Stefan (w 29 r. śm.), Eleonora, Zbigniew Flaszka; Stanisława Klisowska
+ Jan Stalka - od brata Mieczysława z rodziną
+ Jadwiga Radkow - od wnuka Łukasza z rodziną
+ Zofia Górazda - od wnuczki Beaty z rodziną
+ Marianna Michalska - od chrześnicy Małgorzaty
+ Andrzej Koper - od rodziny Puchałów
+ Wacław Bąkowicz - od emerytowanych nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Gomunicach
+ Jacek Kułak - od Joanny i Justyny
+ Longina Kania - od syna Karola z rodziną
+ Janusz Bezulski - od chrześnicy Ewy z rodziną
+ Elżbieta Płomińska - od rodziny Skrobków
+ Irena Kuliberda - od wnuczki Eweliny z rodziną
5 - mar - 2016

sobota

I miesiąca
9 30 + Dorotka (w 2 r. śm.), Jerzy Guziak

11 30 zm. z rodziny Ciesielskich, Kacperczyków, Sobczaków, Szpecińskich - od Grzegorza Ciesielskiego z rdziną

16 00 Nabożeństwo Różańcowe

18 00 + Adrian, Helena, Edmund, Tomasz Łukasik
6 - mar - 2016

niedziela

IV Wielkiego Postu
7 30 + Grzegorz Bielasiński - od uczestników pogrzebu

9 00 + Bogumił Włodarczyk - od kolegi Marka Barańskiego z rodziną

10 30 + Mirosław Pokusiński

12 00 za Parafian; w 18 r. Ur. Ewy Płomińskiej o Błogosławieństwo Boże - od siostry, rodziców i dziadków

16 00 + Tomasz Felicjański - od żony z dziećmi

17 00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną

7 - 13 marca

powrót

Gomunice

Data Intencje
7 - mar - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o Błogosławieństwo Boże dla sprzątających nasz Kościół z bl. 50 (kl. III i IV)

17 00 + Adam Stefanek - od Krystyny Stefanek
8 - mar - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Eugeniusz Ciesielski (w 2 r. śm.) - od żony z rodziną

17 00 + Maria Szwedzik - od rodziny Górazdów i Olborskich
9 - mar - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Janusz Jaskulski - od brata z rodziną

17 00 + Bogdan Wyżnikiewicz - od chrześniaka Andrzeja z rodziną
10 - mar - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józefa Bielasińska - od Janiny Bielasińskiej z rodziną

17 00 + Wiesław Kukulski - od Barbary Nowak z rodziną
11 - mar - 2016

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Andrzej Bremerski - od rodziny Drozdków i Bartników

16 15 Droga Krzyżowa

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Helena Woźniak i c. r. Włudarów
+ Matylda Szase; Halina, Ryszard Bartosiewicz; Helena, Paweł Benes; Andrzej Turlejski
+ Kazimierę (w 5 r. śm.), Zenon Alama
+ Tomasz Felicjański - od Anny Bielasińskiej z dziećmi
+ Agnieszka Skrobek - od koleżanki Katarzyny i Marcina Mokrzyńskich
+ Stanisław Michalczyk (w 5 r. śm.) - od żony z dziećmi
+ Wacław Kawka - od Apolonii Wieloch z rodziną
+ Teresa Stanisz - od córki Małgorzaty z rodziną
+ Wiesław Krzępiec - od brata Tadeusza
+ Wanda Tatara - od rodziny Koprów
+ Eugeniusz Odrzywolski - od sąsiadów z ul. Partyzantów
+ Celina Tazbir - od chrześnicy Katarzyny z rodziną
+ Władysław Tazbir - od Alicji i Dariusza Kawków z rodziną
+ Jan Bednarski - od uczestników pogrzebu
+ Arkadiusz Jeż - od Kamila Białasa z rodziną
+ Teodor Konopka - od Tomasza Więcławka z rodziną
+ Adam Skalik - od Krystyny Frankowskiej
+ Stanisław Bareła - od Leny i Mariusza Bielasińskich z dziećmi
+ Michał Miśkiewicz - od Irka Włuki z rodziną
+ Jakub Borowik - od uczestników pogrzebu
+ Eugeniusz Ciesielski - od Agaty i Grzegorza Sobocińskich z dziećmi
+ Wacław Gałązka - od rodziny Gębiczów z Radomska
+ Irena Tazbir - od Janiny Kapa i rodziny Wójcików
+ Stanisław Michalski - od uczestników pogrzebu
12 - mar - 2016

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Kazimierz Pietrzak - dar serca od Zeni z rodziną

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Stefanię, Mariana, Stanisław Grudzień
6 - mar - 2016

niedziela

V Wielkiego Postu
7 30 + Jerzy Ryszka (w 15 r. śm.) - od żony

9 00 + Kazimierę, Danutę, Józefę Mielczarek - od córki Alfredy z rodziną

10 30 + Wacławę (w 27 r. śm.), Stanisław Olborski; Jan Szulc

12 00 za Parafian; w 10 r. Ur. Leny i 20 r. Ur. Bartosza o Błogosławieństwo Boże i zdanie matury

16 00 + Anna Gasek (w 2 r. śm.) - od siostry Bożeny z rodziną

16 45 Gorzkie Żale z nauką pasyjną
Kocierzowy

Data Intencje
11 - mar - 2016

piątek
15 00 Msza Św. i Droga Krzyżowa
+ Zofia Sygulska - od Anny i Andrzeja Murygin
+ Władysława Matyjaszczyk - od sąsiadów Popiołków i Ciesielskich
+ Lucyna Koniarska - od rodziny Wiechów
+ Wiesław Krawczyk - od Iwony i Marka Bartnik z rodziną
+ Janinę Drozdowską - od Marianny Wieloch i Jędrzejczyk
13 - mar - 2016

niedziela
10 30 + Mariusz Wieloch

14 - 20 marca

powrót

Gomunice

Data Intencje
14 - mar - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław Adamczyk - od żony Anny

17 00 + Jacek Tyl (w 6 r. śm.)
15 - mar - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 c. r. Gubalskich, Bożyków, Straszewskich i Woźniaków

17 00 o Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Józefa - prosi żona
16 - mar - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o Błogosławieństwo Boże dla ks. Patryka na imieniny - od uczestników porannych Mszy Św.

17 00 + Patryk Szydziak (na imieniny) - od rodziny Krupa i Mokrzyńskich
17 - mar - 2016

czwartek

św. Patryk
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Agnieszka Skrobek - od męża z dziećmi

17 00 o Błogosławieństwo Boże dla ks. Patryka (na imieiny) - od parafian
18 - mar - 2016

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józefę, Jan Rozwadowski - od córki z dziećmi i wnukami

16 15 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Dorota Alama - od mamy
+ Józefę Waśkowską, Józef Tondel
+ Agnieszka Skrobek - od sąsiadów Strzeleckich z Kamieńska
+ Czesław, Tadeusz Szpeciński - od syna Mirosława z rodziną
+ Helena, Wacław Waleńczyk
+ Józef Klekociński
+ Karolinę (w 50 r. śm.), Antoniego Malec
+ Maria Szwedzik - od rodziny Majchrzaków
+ Józefę Wiecha - od chrześniaka Andrzeja z rodziną
+ Józef Ryszka, Andrzej Tasak
+ Bogdan Wyżnikiewicz - od brata Stanisława z rodziną
+ Przemysław Frach - od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunicach
+ Cecylia (w 3 r. śm.), Henryk (w 18 r. śm.) Dukalscy - od wnuczki Agnieszki z rodziną
+ Maciej, Monika Setla; Jan Krawczykowski
+ Tadeusz Mozdrzeń (w 17 r. śm.) - od syna z rodziną
+ Helena Zielińska (w 3 r. śm.) - od syna Zbigniewa z rodziną
+ Barbara Gala (w 5 r. śm.) - od córek z rodzinami
+ Władysławę Flaszka - od Stefana Flaszki z rodziną
+ Bogdan Stępień - od koleżanek i kolegów syna Mateusza z wychowawczynią z Gimnazjum
+ Wacławę Grobel - od Ani, Ali i Piotra Grobel
+ Krzysztof Skulimowski - od Lucjana i Małgorzaty Bąkowicz
+ Irena Śmiechowicz - od K. Ż. R. z Kletnii.
+ Grzegorz Emko - od rodziny Grzegorskich
+ Tadeusz Sewerynek - od Doroty i Mariana Pałyszka
+ Beata Skalik - od koleżanek i kolegów syna Kamila z wychowawczynią i rodzicami
+ Elżbieta Zasępa - od koleżanek i kolegów stacji Radomsko
+ Marta Woszczyk - od c. r. Czekajów
+ Edmund Woszczyk - od Małgosi, Marka Mizerskich

17 00 Droga Krzyżowa po Gomunicach
19 - mar - 2016

sobota

św. Józefa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józefa, Józefę Klekowskich; Józefę Rybarczyk - od dzieci i wnuków

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Zofia, Weronika, Marian Długoszewscy - od syna Jerzego z rodziną
20 - mar - 2016

niedziela

Palmowa
7 30 + Zenon (w 15 r. śm.), Sabina, Władysławę, Stefan, Eugeniusz Gębicz

9 00 + Roman (w 34 r. śm.), Helena Sikorscy

10 30 + Arkadiusz Grzejszczak (w 9 r. śm.) - od rodziców i żony z dziećmi

12 00 za Parafian

16 00 + Stanisław, Barbara, Tadeusz i c. r. Bisztów

16 50 Gorzkie Żale z nauką pasyjną
Kocierzowy do góry

Data Intencje
18 - mar - 2016

piątek
15 00 Msza Św. i Droga Krzyżowa
+ Lucyna Koniarska - od Bogdana i Elżbiety Kawków z dziećmi
+ Janinę Drozdowską - od sąsiadów Binków
+ Władysława Matyjaszczyk - od sąsiadek z Kocierzów Zofii i Małgorzaty
+ Wiesław Krawczyk - od syna Krzysztofa z rodziną
+ Zofia Sygulska - od rodziny Pałysków
20 - mar - 2016

niedziela
10 30 + Stefan Sygulski

21 - 28 marca

powrót

Gomunice

Data Intencje
21 - mar - 2016

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + ks. kan. Alfons Kotlewski (w 24 r. śm.)

17 00 + Bogumił Włodarczyk - od sąsiadki Czyżyckiej
22 - mar - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Franciszek (9 r. śm.), Henrykę Bednaruk, Malwina Gala - od syna z rodziną

17 00 + Stanisław, Barbara, Tadeusz Biszta
23 - mar - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Paweł Wilczyński (na urodziny) - od rodziców

17 00 + Marta, Wacław Wieczorek - od syna z rodziną
24 - mar - 2016

czwartek

Wielki Czwartek
Ostatnia Wieczerza
17 00 Msza Św. Wieczerzy Pańskiej - za Kapłanów

Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19 30
25 - mar - 2016

piątek

Wielki Piątek
Liturgia Męki Pańskiej
8 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu (przy Ciemnicy)

10 00 Droga Krzyżowa

16 00 Gorzkie Żale

16 45 Nowenna do Miłosierdzia Bożego I

17 00 Liturgia Męki Pańskiej

Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21 00
26 - mar - 2016

sobota

Wielka Sobota
Wigilia Paschalna

8 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu (przy Grobie)

9 00 - 12 00 poświęcenie pokarmów (co półgodziny) w Kościele Parafialnym
10 00 - poświęcenie pokarmów w Kocierzowach
10 15 - poświęcenie pokarmów w Kletni
10 30 - poświęcenie pokarmów w Słostowicach

17 45Nowenna do Miłosierdzia Bożego II

18 00 Wigilia Paschalna

Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21 30
27 - mar - 2016

niedziela

Zmartwychwstanie Pańskie
2 00 zmiana czasu na letni

6 00 Rezurekcja - za parafian

9 00 + Jadwiga, Feliksę, Józef, Tadeusz Lasoń

10 30 + Albin (w 10 r. śm.), Krzysztof (w 15 r. śm.) Krawczyk

12 00 + Julita Wawszczak - od dzieci: Patryka i Nicoli z rodziną

15 45Nowenna do Miłosierdzia Bożego III

16 00 + Andrzej Bremerski - od żony i syna Kamila
28 - mar - 2016

poniedziałek

Wielkanocy
7 30 + Andrzej Golański - od rodziny Gloców i Zawiszów

9 00 + Zdzisław Górny - od rodziny

10 30 + Bronisławę, Michała, Aleksandrę, Janinę, Wandę Rowińskich i c. r. Frymusów

12 00 za Parafian

15 45Nowenna do Miłosierdzia Bożego IV

16 00 + Władysław Tazbir - od Małgorzaty i Grzegorza Kawków z rodziną
Kocierzowy

Data Intencje
21 - mar - 2016

poniedziałek
7 00 + Zofia Sygulska - od Elżbiety i Bogdana Kawka z dziećmi

19 00 + Poterała - od córki

24 00 za Parafian z Kocierzów
22 - mar - 2016

wtorek
7 00 + Władysława Matyjaszczyk - od Wacława Sygulskiego z rodziną
25 - mar - 2016

piątek
12 00 Droga Krzyżowa
26 - mar - 2016

sobota
10 00 poświęcenie pokarmów
27 - mar - 2016

niedziela
10 30 + Janinę, Władysława Kowalskich, Mariannę, Zenona Spławińskich
28 - mar - 2016

poniedziałek
10 30 + Władysław Uzarkiewicz (w 15 r. śm.)

28 marca - 3 kwietnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
28 - mar - 2016

poniedziałek

Wielkanocy
7 30 + Andrzej Golański - od rodziny Gloców i Zawiszów

9 00 + Zdzisław Górny - od rodziny

10 30 + Bronisławę, Michała, Aleksandrę, Janinę, Wandę Rowińskich i c. r. Frymusów

12 00 za Parafian

15 45Nowenna do Miłosierdzia Bożego IV

16 00 + Władysław Tazbir - od Małgorzaty i Grzegorza Kawków z rodziną
29 - mar - 2016

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Henrykę Bednaruk - od Marii Krawczykowskiej z dziećmi

17 45 Nowenna do Miłosierdzia Bożego V

17 00 + Dariusz Kalasiński - od rodziców
30 - mar - 2016

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Renata Górna - od cioci Henryki Fużewskiej z dziećmi

17 45 Nowenna do Miłosierdzia Bożego VI

18 00 + Jolanta Kurpiel (w 1 r. śm.)
31 - mar - 2016

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o Błogosławieństwo Boże - prosi mama

17 45 Nowenna do Miłosierdzia Bożego VII

18 00 + Jerzy i c. r. Kapustów
1 - kwi - 2016

piątek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy

16 00 Spowiedź Św.

17 45 Nowenna do Miłosierdzia Bożego VIII

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Marian Grębowicz - od żony z córkami
+ Ryszard Wodo - od wnuka Michała
+ Agnieszka Skrobek - od Heni Brzozowskiej z rodziną z Kamieńska
+ Marianna, Stanisław Wieloch i c. r.
+ Stanisław, Stanisławę, Feliksę, Stanisław Sobala; Jan Krawczyk i syn Jan; Stanisława Krawczyk
+ Bogumił Włodarczyk - od rodziny Wyżnikiewiczów
+ Jan, Genowefa, Jan, Józef Flaszka; Władysław, Janina, Józef Flaszka
+ Władysława Kukulska - od Teresy Woźniak i rodziny Wiaderków oraz Orleckich
+ Józef Wieloch - od chrzestnej z mężem i rodziną
+ Tomasz Kornacki - od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej
+ Tomasz, Helena, Bronisław, syn Bronisław Lisieccy; Marianna, Władysław Michalscy
+ Maciej Kowalski - od Wójta Gminy Gomunice
+ Mariola Ziemba - od Agnieszki i Zdzisława Lech
+ Konrad Flaszka - od Lewiaków
+ Zenon Dłubak - od Stefanii Dziąćko z córkami
+ Mieczyslaw Magier - od sąsiadów Siewierów
+ Wojciech Bański - od pracowników Firmy KTL z Gorzkowic
+ Tadeusz Tazbir - od Wiesławy i Marka Tazbir z rodziną
+ Jerzy Dyguda - od uczestników pogrzebu
+ Marian Kuliberda - od wnuczek Iwony i Agnieszki z rodzinami
+ Czesław Stefanek - od rodziny Kopackich
+ Wacław Górazda - od chrześniaka Zenona z rodziną
+ Józef Szymula - od Józefy i Zygmunta Duda
2 - kwi - 2016

sobota

I miesiąca
6 05 Godzinki

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Helenę, Jana Kołakowskich i braci Kapczyńskich - od rodziny

17 00 Nabożeństwo Różańcowe

17 45 Nowenna do Miłosierdzia Bożego IX

18 00 + Anna (w 3 r. śm.), Jadwiga, Jan Malitka - od córki Krystyny z rodziną
3 - kwi - 2016

niedziela

Miłosierdzia Bożego
7 30 + Helena, Bolesław, Jan Trędkiewicz; zm. z rodziny Kępińskich i Wiśniewskich

9 00 + Marianna Gałązka (w 5 r. śm.) - od żony, wnuków i prawnuków

10 30 + Michał Łyś, Tadeusz, Waleria, Wawrzyniec Nieśmiałek; Stanisław, Stanisława Patek

12 00 za Parafian

15 30 Godzina Miłosierdzia

16 00 + Edward (w 7 r. śm.), Aniela, Stefan Muskała; Bronisława, Józef Szwedzik
Kocierzowy

Data Intencje
3 - kwi - 2016

niedziela
10 30 + Mieczysław, Genowefa, Józef Drozdek; Józefa, Stanisław Stolarczyk
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 17 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 17 00
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 10.12.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 674026. gościem