Archiwum intencji mszalnych: Grudzień 2015

powrót

30 listopada - 6 grudnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
30 - lis - 2015

poniedziałek

św. Andrzeja
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o Błogosławieństwo Boże dla ks. Proboszcza Andrzeja - od uczestników porannych Mszy Św.

17 00 o Błogosławieństwo Boże dla ks. Proboszcza Andrzeja - od parafian
1 - gru - 2015

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Katarzyna Staniszewska - od koleżanek i kolegów z nocnej zmiany

17 00 + Irena, Mieczysław Turlejscy
2 - gru - 2015

środa

bł. Rafała
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Władysławę, Józef Szuliga; Anna Kanafa, Stefan Borowiecki

17 00 + Irena, Marian, Piotr Gruchot
3 - gru - 2015

czwartek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Agnieszka Skrobek - od koleżanki Renaty z Radomska z rodziną

17 00
+ Kazimierz (w 11 r. śm.), Irena Tazbir
Adoracja ze św. Janem Pawłem II
4 - gru - 2015

piątek

I miesiąca
św. Barbary
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy

16 00 Spowiedź Św.

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Ryszard Szadkowski - od żony Anny
+ Barbara Biszta; Stanisław, Tadeusz Biszta
+ Staniław Tulejski (w 2 r. śm.) - od żony i dzieci
+ Franciszek, Janina Prochoń - od córek
+ Tomasz, Bronisław, Helena, Bronisław Lisieccy
+ Bronisławę, Kazimierz, Bogusław, Przemysław Frach - od Henryka Frach z rodziną
+ Katarzyna Staniszewska - od Brzozowskiej z rodziną
+ Grzegorz Bielasiński - od kolegów Maszynistów z Piotrkowa Trybunalskiego
+ Helena Zielińska - od sąsiadów z ul. Reymonta i Piotrkowskiej
+ Dariusz Ziemba - od koleżanek syna Damiana
+ Jan Mokrzyński - od Koła Gospodyń ze Słostowic
+ Elżbieta Płomińska - od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunicach
+ Irena Kuliberda - od brata Kazimierza
+ Anna Kulka - od Jerzego Flaszki z rodziną
+ Władysław Tazbir - od kolegów syna Tadeusza z pracy
+ Jan Staszewski - od maszynistów
+ Jan Bednarski - od Anny Grobel z rodziną
+ Arkadiusz Jeż - od Sylwii i Marcina z rodzicami
+ Krystyna Woźniak - od Zarządu KTL - 1
+ Teodor Konopka - od rodziny Godasów
+ Adam Skalik - od koleżanek i kolegów córki Ani ze Szkoły Podstawowej
+ Stanisław Bareła - od rodziny Łyczkowskich, Justynów, Osumków i Borutów
+ Michał Miśkiewicz - od sąsiadów Kaczorów
+ Jakub Borowik - od Doroty i Tomasza Witalewskich
+ Eugeniusz Ciesielski - od Janiny i Kazimierza Gala
+ Wacław Gałązka - od Mieczysławy Nowak
+ Irena Tazbir - od brata Wacława
+ Stanisław Michalski - od rodziny Nieśmiałków i Łysiów
5 - gru - 2015

sobota

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

16 00 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 o Błogosławieństwo Boże dla Basi Grudzińskiej (na imieniny) - od przyjaciół
6 - gru - 2015

niedziela

II Adwentu
św. Mikołaja
7 30 + Julia Charbańska (w 4 r. śm.)

9 00 + Barbara Tazbir (na imieniny) - od męża Stefana z rodziną

10 30 o Błogosławieństwo Boże dla ks. Andrzeja oraz dla Ewy i Andrzeja Polanin - od chórku z opiekunami

12 00 za Parafian;
w 40 r. Ur. Marcina Kurzawy o Błogosławieństwo Boże - od żony i dzieci
za Kolejarzy o Błogosławieństwo Boże
za Górników kopalni K.W.B. o Błogosławieństwo Boże

16 00 + Grzegorz (w r. śm.), Stefan, Weronika Włudara
Kocierzowy

Data Intencje
1 - gru - 2015

wtorek
18 00
+ Wiesław Krawczyk - od Błażeja Rogaczewskiego z rodziną
+ Zofia Sygulska - od Jadwigi i Zdzisława Krokowicz z dziećmi
+ Marian Druciarek - od rodziny Zasępów z Gomunic
+ Lucyna Koniarska - od Mieczysława Bujacza z dziećmi
6 - gru - 2015

niedziela
10 30
+ Lucyna Koniarska - od Agnieszki Winkler z rodziną
+ Marian Druciarek - od Barbary Druciarek z dziećmi
+ Zofia Sygulska - od córki Barbary z mężem
+ Wiesław Krawczyk - od żony Wiesławy

7 - 13 grudnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
7 - gru - 2015

poniedziałek

św. Ambroży
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wacław, Irena, Maria, Andrzej, Henryk, Łukasz Nieznańscy

17 00 + Maria, Zdzisław, Tadeusz, Albin Purzyńscy
8 - gru - 2015

wtorek

Niepokalane Poczęcie N. M. P.
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Maria, Józef, Mirosław Gubalscy

12 00 za Parafian (godzina łaski)

17 00 + Janina (w 18 r. śm.), Kazimierz Rudzcy - od córki Heleny
9 - gru - 2015

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław Biszta - od Haliny Kowalczyk z rodziną

17 00 + Bogumił Włodarczyk - od Kazimierza Alamy, Jadwigi Deptuły i Bożeny Włuki
10 - gru - 2015

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Mokrzyński - od uczestników pogrzebu

17 00 + Stanisławę, Władysław, Janinę, Ryszard, Amelia, Zenon Hanulaków; Maria, Jan, Zdzisławę, Dominik Knaś; Anna Zachara; Jacek Bednarczyk
11 - gru - 2015

piątek
Rekolekcje Adwentowe

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Władysławę Flaszka - od chrześniaka Wieśka z rodziną

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Wacławę Grobel - od Tazbirowej z dziećmi
+ Kazimierę Mielczarek - od Krystyny Skibińskiej z Bełchatowa
+ Katarzyna Staniszewska - od rodziny Więckowskich z dziećmi
+ Agnieszka Skrobek - od koleżanek i kolegów z pracy męża
+ Helena Zielińska - od Galów i Fogelmanów
+ Dariusz Ziemba - od Dyrekcji i Nauczycieli Szkół Ponadgimnazjalnychw Kamieńsku
+ Rozalia Banasiak - od rodziny Mokrzyńskich ze Słostowic
+ Grzegorz Bielasiński - od sąsiadów: Masiarków, Olczyków, Zawadzkich
+ Bogdan Stępień - od Aleksandry i Marka Przybylskich z rodziną
+ Krzysztof Skulimowski - od chrześnicy Agnieszki Strzeleckiej
+ Danielę Gałwa - od wnuczki Kingi z mężem i dziećmi
+ Irena Śmiechowicz - od Krystyny Stefanek z mężem
+ Grzegorz Emko - od Łukasza z żoną i córką Kornelią
+ Przemysław Frach - od Walczakowej z dziećmi
+ Tadeusz Sewerynek - od Agnieszki i Pawła Alamów
+ Beata Skalik - od koleżanek i kolegów Malwiny
+ Władysław Hemerling - od koleżanek i kolegów z pracy syna Zbigniewa
+ Elżbieta Zasępa - od Teresy i Łukasza Roczek z rodziną
+ Marta Woszczyk - od rodziny Tadeusza Gałwiaczka
+ Edmund Woszczyk - od Gałwiaczków z Koniecpola
+ Henrykę Bednaruk - od Jadwigi Gonery z rodziną
+ Tomasz Kornacki - od Zofii, Małgorzaty, Doroty z rodzinami
+ Henrykę Stępień - od uczestników pogrzebu
+ Stanisławę Janik - od sąsiadów Marchewków, Kowalskich i Michalskich
12 - gru - 2015

sobota
Spowiedź Św. w godz. 8 30 ÷ 12 00 i 16 00 ÷ 17 30

9 30 + Artur Molka - od koleżanek i kolegów K.W.B. z Oddziału G2

11 30 + Krzysztof Kolad - od Huberta Nagodzińskiego z rodziną

17 00 + Janina, Mirosława, Zdzisława, Józef, Jerzy Pruszczyńscy; Czesława Tondel; Krystyna, Zdzisław Zaborowscy
13 - gru - 2015

niedziela

III Adwentu
7 30 + Marianna, Mieczysław, Leokadia, Andrzej, Kazimiera, Stanisław Krupa

9 00 + Andrzej Andrulewicz (w 12 r. śm.) i c. r. Pajęckich i Rudzkich

10 30 + Michał Łyś (w 11 r. śm.)

12 00 za Parafian;
w 18 r. Ur. Aleksandra Juszczak o Błogosławieństwo Boże
w 80 r. Ur. Teodozja Ciesielska o Błogosławieństwo Boże - od dzieci i wnuków

16 00 + Helena (1 r. śm.), Franciszek i c. r. Skowronek - od syna Leszka z rodziną
Kocierzowy

Data Intencje
11 - gru - 2015

piątek
18 15
+ Alfreda Jarzębska - od Władysławy Jankowskiej
+ Zofia Sygulska - od rodziny Wielochów Majdziaków
+ Wiesław Krawczyk - od syna Tomasza z Pauliną
+ Lucyna Koniarska - od Elżbiety i Stanisława Perczyńskich
+ Marian Druciarek - od rodziny Politańskich z dziećmi i rodzinami
12 - gru - 2015

sobota
14 00
+ Zofia Sygulska - od roziny Sygulskich i Robaków
+ Wiesław Krawczyk - od Wielochów z rodziną
+ Lucyna Koniarska - od Janiny Sygulskiej z rodziną
+ Marian Druciarek - od uczestników pogrzebu
13 - gru - 2015

niedziela
14 00 + Krzysztof Ciesielski

14 - 20 grudnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
14 - gru - 2015

poniedziałek

św. Jan od Krzyża
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zofii, Jana, Józefa Rybaków; Marianny Chudera; Wojciech Bański; Tadeusz Twarkowski

17 00 + Tadeusz Koniarski - od Fabiana Zagórowicza z rodziną
15 - gru - 2015

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Renata Górna - od mieszkańców Paciorowizny

17 00 + Marianna Kolad - od Barbary i Marka Pawłowskich z rodziną
16 - gru - 2015

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Maciej Kowalski - od sąsiadów z ul. Prusa

17 00 + Kamilę i Kazimierz Zadumińscy; Stanisław Płomiński
17 - gru - 2015

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Lucjan Tazbir - od Kamila i Magdaleny Klimczak

17 00 + Janina (12 r. śm.) i Stanisław Łuczak - od córki Teresy z rodziną
18 - gru - 2015

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Mieczysław Magier - od Wojtasińskich i Krężlików

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Mariola Ziemba - od rodziny Zarzyckich
+ Tomasz Felicjański - od Michała i Oli Tazbir z dziećmi
+ Stefania (w 40 r. śm.), Stanisław, Adam Skalik - od córki z rodziną
+ Jan Kopacki - od żony z dziećmi
+ Józef Bąkowicz; Lech Łęgowiak; Jan, Andrzej Dziekański
+ Katarzyna Staniszewska - od Radosława Grzybka z rodziną
+ Agnieszka Skrobek - od koleżanek i kolegów z pracy męża
+ Helena Zielińska - od Domowego Koła Rodzin rejonu radomszczańskiego
+ Dariusz Gasek - od siostry Bożeny z rodziną
+ Stanisław Biszta - od Pauliny i Pawła Gurazdów z dziećmi
+ Dariusz Ziemba - od kolegów firmy ELWOJ
+ Maria, Teodora Galla; Małgorzata, Waldemar, Władysław Wawrzyńczyk; Radosław Kozłowski
+ Zenon Ozga, ks. Kanonik Kotlewski
+ Konrad Flaszka - od Magdy Matak z rodziną
+ Zenon Dłubak - od dróżników przejazdowych
+ Tadeusz Tazbir - od rodziny Bińczyków
+ Sławomir Wolny - od uczestników pogrzebu
+ Jerzy Dyguda - od opiekunek Krystyny i Renaty
+ Jolanta Kurpiel - od kolegów zięcia z pracy
+ Marian Kuliberda - od rodziny Mandzijów
+ Czesław Stefanek - od Jankowskich z Gliwic
+ Wacław Górazda - od rodziny Skwarek
+ Józef Szymula - od Muskałów z G-c
+ Zofia Konopka - od siostry Teresy
+ Ryszard Szadkowski - od rodziny Szulców
+ Stanisław Flaszka - od Łukasza z rodziną
19 - gru - 2015

sobota
7 00 + Krzysztof Kolad - od siostry Teresy z mężem i synem Pawłem

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Maria, Petronela, Kazimierz Kopcik - od wnuczki Teresy z rodziną
20 - gru - 2015

niedziela

IV Adwentu
7 30 + Janina, Franciszek Prochoń - od córek

9 00 + Janina (1 r. śm.), Stanisław, Lech, Mieczysław Adaszek; Zdzisław Okręglicki

10 30 + Walerię i Eugeniusza Hejaków

12 00 za Parafian

16 00 + Bogumił Włodarczyk - od kolegów Z.K.G.M.
Kocierzowy

Data Intencje
17 - gru - 2015

czwartek
18 00
+ Zofia Sygulska - od Andrzeja i Ewy Wieloch z rodziną
+ Wiesław Krawczyk - od Dariusza i Cecylii Ciesielskich
+ Lucyna Koniarska - od rodziny Rudnickich
20 - gru - 2015

niedziela
10 30 + Marian Druciarek (w 1 r. śm.) - od żony i dzieci

21 - 27 grudnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
21 - gru - 2015

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Patryk Szydziak - od ukochanej Izy

17 00 + Kazimierz Koch - od wnuczki Anety z rodziną
18 00 ubieranie szopki
22 - gru - 2015

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Maria Wiecha - od Grażyny i Romana Wrońskich z dziećmi

17 00 + Władysław Tyl (w 30 r. śm.)
23 - gru - 2015

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Janusz Tazbir - od rodziny Bednaruków

17 00 + Helena Zielińska - od wnuczki Eweliny z rodziną
24 - gru - 2015

czwartek
8 00 + Józef Zawisza - od brata Tadeusza z rodziną
8 00 o Boże Błogosławieństwo dla Adama Bąkowicza (na imieniny) - od przyjaciół

18 00 Wigilia w domach

23 00 Adoracja i śpiew kolęd (dzieci oraz starsi)
24 00 Pasterka - za Parafian
25 - gru - 2015

piątek

Narodzenie Pańskie
7 30 + Tadeusz Koniarski - od Jolanty i Pawła Popiołek

9 00 + Jerzy Nowak (w 14 r. śm.)

10 30 + Wacław Sękowski (w 9 r. śm.) - od żony z dziećmi

12 00 za Parafian;
w 4 r. ur. Aleksandra Trzebińskiego o Boże Błogosławieństwo oraz dla Angeliki i Sebastiana
w 7 r. ślubu Eweliny i Damiana Mieszek o Boże Błogosławieństwo

16 00 + Jan Popiołek (w 22 r. śm.); Leon, Teodora Żukowscy
26 - gru - 2015

sobota

św. Szczepana (pierwszego męczennika)
7 30 + Teodozja, Kazimierz, Włodzimierz Bąkowicz

9 00 + Weronika i zm. z rodziny Postawa i Łyszkiewiczów

10 30 + Franciszek (w 38 r. śm.), Piotr, Franciszkę, Janinę, Józef Skowronek i c. r. Kularskich

12 00 za Parafian; w 2 r. ur.Wojtusia i w 4 r. ur.Hani Dobosz o Boże Błogosławieństwo

16 00 + Władysław Tazbir - od rodziny Dziaduszyckich
27 - gru - 2015

niedziela

św. Rodziny (Jezusa, Maryi i Józefa)
7 30 + Wacław Motyl (w 13 r. śm.) - od rodziny

9 00 + Barbara Tazbir (w 15 r. śm.) - od męża Stefana z rodziną

10 30 + Genowefa, Stanisław Popiołek

12 00 za Parafian
za wszystkie rodziny naszej Parafii
w 40 r. ślubu Marianna i Mirosław Skóra o Boże Błogosławieństwo z podziękowaniem za łaski

16 00 + Mirosław Kurpiel (w 5 r. śm.) - od syna Pawła z rodziną
Kocierzowy

Data Intencje
24 - gru - 2015

czwartek
22 00 Pasterka - za Parafian

28 grudnia 2015 - 3 stycznia 2016

powrót

Gomunice

Data Intencje
28 - gru - 2015

poniedziałek

św. Młodzianków
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Antonina, Stefan Wolniccy

17 00 + Maciej Kowalski - od Doroty i Mariana Pałyszków z Magdą i Łukaszem
29 - gru - 2015

wtorek

św. Tomasza
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Katarzyna Staniszewska (w 3 r. śm.) - od Iwony i Stanisława Kozłowskich

17 00 + Mariola Ziemba (w 1 r. śm.) - od męża z synami i całą rodziną
30 - gru - 2015

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Helena Zielińska - od mieszkańców Kosówki

17 00 + Kamila, Tadeusz (w 26 r. śm.) Pajęccy; Stanisław, Pelagia, Piotr Andrzejewscy; Stanisław Pastuszka i zm. z rodziny Bińczyków i Pajęckich
31 - gru - 2015

czwartek

św. Sylwester
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Grzegorz Bejmert - od pracowników Firmy KTL-1 z Gorzkowic

16 30 Nabożeństwo na zakończenie roku 2015

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Dionizy Wiaderek
+ Konrad Flaszka (w 1 r. śm.) - od żony z dziećmi, wnukami i prawnukami
+ Zenon Dłubak - od pracowników Stacji PKP Gomunice
+ Mieczysław Magier - od rodziny Kwietniów
+ Alfreda Gala
+ Wojciech Bański - od rodziny Urban
+ Tadeusz Tazbir - od rodziny Ociepów
+ Bogumił Włodarczyk - od uczestników pogrzebu
+ Sławomir Wolny
+ Radosław Kozłowski
+ Jerzy Dyguda - od rodziny Madejczyków i Szulc
+ Jolanta Kurpiel - od koleżanki Grażyny Mokrzyńskiej z rodziną
+ Kazimierę Mielczarek
+ Marian Kuliberda - od rodziny Sobocińskich
+ Czesław Stefanek - od sąsiadów Zasępów
+ Wacław Górazda - od syna Stanisława z rodziną
+ Józef Szymula - od córki Zosi z rodziną
+ Zofia Konopka - od Celiny Tazbir
+ Jarosław Dudek - od rodziny Mokrzyńskich i Komorowskich
+ Czesława Tondel
+ Ryszard Szadkowski - od córki Doroty z mężem
+ Stanisław Flaszka - od rodziny Jonachów
+ Małgorzata Radka
+ Maria Wiecha - od rodziny Krzyżowskich
+ Tadeusz Ciszek - od uczestników pogrzebu
+ Janusz Tazbir - od chrześnicy Ani Tkacz z rodziną
+ Patryk Szydziak - od siostry Ewy z rodziną
+ Zofia Szklarek - od wnuka Janusza z rodziną
+ Jan Stalka - od chrześnicy Katarzyny z rodziną
+ Jarosław Brzozowski - od rodziny Szulc
+ Jadwiga - Teresa Radkow - od wnuczki Agnieszki z rodziną
+ Zofia Górazda - od wnuka Jarka z rodziną
+ Artur Molka - od rodziny Tyl
+ Marianna Michalska - od zięcia
+ Andrzej Koper - od syna Pawła z Jolą
+ Wacław Bąkowicz - od Ireny i Wiesława z rodziną
+ Jacek Kułak - od siostry Ewy z rodziną
+ Longina Kania - od syna Sławka z rodziną
+ Janusz Bezulski - od rodziny Gala
+ Elżbieta Płomińska - od siostry Justyny z rodziną
+ Irena Kuliberda - od rodziny Lechów
+ Józefa Bielasińska - od wnuka Kuby
+ Tomasz Felicjański - od teściów
+ Wacław Kawka - od córki Małgosi z mężem, Anią i Damianem
+ Magdalena Soja
+ Janina Drozdowska
+ Marian Grębowicz
+ Czesławę Alama
+ Lucyna Koniarska - od rodziny Gębiczów
+ Wiesław Krawczyk - od szwagra Wojciecha Rogaczewskiego z rodziną
+ Andrzej Bremerski - od siostry Małgorzaty rodziną
+ Teresa Stanisz - od ojca Władysława
1 - sty - 2016

piątek

Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
Nowy Rok Pański 2016
7 30 + Anna Kulka - od Justyny i Arkadiusza Wieloch z córką

9 00 + Paweł Wilczyński (w 16 r. śm.) - od rodziny

10 30 o Błogosławieństwo Boże dla Marty Łopatki - od rodziców, siostry i babć

12 00 za Parafian

16 00 + Genowefa, Stanisław, Wiesław Janocha
2 - sty - 2016

sobota

I miesiąca
7 00 Msza Św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

16 00 Rozważanie i Nabożeństwo Różańcowe (wymiana tajemnic w K. Ż. R.)

17 00 + Bogumił Włodarczyk - od pracowników Z.G.K.iM. w Gomunicach
3 - sty - 2016

niedziela

II po Narodzeniu Pańskim
7 30 + Władysław, Janina, Józef Tazbir; Jan, Genowefa, Jan, Józef Flaszka

9 00 + Kazimierz (w 12 r. śm.), Weronika, Roch Krupa; Weronika, Piotr Molenda

10 30 + Mieczysław Sala (w 3 r. śm.)

12 00 za Parafian; o Błogosławieństwo Boże w intencji nowopowstałej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów i warsztatu samochodowego w Kletni

16 00 + Mieczysław Bareła, Mariusz Kaczmarek
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00,
19 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 12.08.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 624948. gościem