Archiwum intencji mszalnych: Lipiec 2015

powrót

29 czerwca - 5 lipca

powrót

Gomunice

Data Intencje
29 - cze - 2015

poniedziałek

św. Piotra i Pawła
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Paweł Con; Janina, Roman, Halina, Henryk, Zdzisław i zm. z rodziny Bartosiewicz

18 00 + Paweł Wilczyński na imieniny - od rodziny
18 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 45 spotkanie przed pielgrzymką rowerową
30 - cze - 2015

wtorek
5 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

6 00 wyjazd pielgrzymki rowerowej na Pocieszną Górkę

11 00 Msza Św. i Droga Krzyżowa na Pociesznej Górce

18 00 + Marian Nowak - od rodziny Bińczyków i Mandzijów
18 30 Nabożeństwo Czerwcowe
1 - lip - 2015

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Antoni Kolasa (w 6 r. śm.), Weronika, Zygmunt, Jan, Zdzisław Gębicz

18 00 + Halina Wiśniewska na imieniny - od męża z córkami
2 - lip - 2015

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Irena Tazbir - od Katarzyny Zyzik z rodziną

18 00 + Czesława, Stanisław, Martyna, Marian i c. r. Włudarów

19 00 godzina ze św. Janem Pawłem II
3 - lip - 2015

piątek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy

17 00 Spowiedź Św.

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Marian Nowak - od Krystyny i Jana Bakalarz
+ Marian Stemplewski - od syna Marka z rodziną
+ Wojciech Komala - od rodzniny Frachów
+ Anna Wawszczak - od dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunicach
+ Tomek, Helena, Bronisław, Syn Bronisław Lisieccy
+ Kazimierz Ryl - od siostry Marianny z rodziną
+ Anna Kulka - od rodziny Lisieckich
+ Halina Wziętal - od chrześniaka Józefa Grzejszczaka z żoną
+ Grzegorz Bielasiński - od Siewiorów i Szwedzików
+ Stanisław Michalski - od chrześnicy Grażyny
+ Władysławę Flaszka - od rodziny Flaszków i Zielińskich
+ Bogdan Stępień - od rodziny Gębiczów
+ Kazimiera Ziemba - od uczestników pogrzebu
+ Zbigniew Flaszka - od Zofii i Andrzeja Muskałów
+ Wacławę Grobel - od chrześniaka Tomka z rodziną
+ Krzysztof Skulimowski - od Gonerów, Galów i Szpecińskich
+ Celina Stemplewska - od Janiny i Tadeusza Bąkowicz z dziećmi
+ Daniela Gałwa - od wnuka Alberta z Magdą
+ Irena Śmiechowicz - od sąsiadów Bileckich
+ Grzegorz Emko - od rodziny Rosów
+ Przemysław Frach - od Natalii Michalczyk
+ Tadeusz Sewerynek - od rodziny Komalów z Gosławic
+ Józef Szymula - od rodziny Kawków
+ Feliks, Sabina, Jan Alama; Maria, Mieczysław, Janina Flaszka
4 - lip - 2015

sobota

I miesiąca
św. Tomasza
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

17 00 Nabożeństwo Różańcowe i wymiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca

18 00 + Ryszard Piechórowski (w 13 r. śm.) - od córki Grażyny
5 - lip - 2015

niedziela

XIV zwykła
7 30 + Władysławę (11 r. śm.) i Wiesław Wiśniewscy

9 00 + Zofia, Feliks, Stanisław, Teresa Pokusińscy; Bożena Olejnik

12 00 za Parafian
w 90 r. Ur. Stanisława Sabaturska o Błogosławieństwo Boże - od dzieci z rodzinami
w 20 r. ślubu Sylwia i Krzysztof Długoszewscy o Błogosławieństwo Boże,zdrowie i opiekę - od mamy

19 00 + Władysława, Jan Flaszka - od syna Pawła z rodziną
Kocierzowy

Data Intencje
5 - lip - 2015

niedziela
10 30 Turniaków

6 - 12 lipca

powrót

Gomunice

Data Intencje
6 - lip - 2015

poniedziałek

bł. Marii Ledóchowskiej
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Feliksa Jankowska

18 00 + Lucjan Sobczak (w 3 r. śm.) - od żony z rodziną
7 - lip - 2015

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Beata Skalik - od rodziny Dymków

18 00 + Benedykt Wieloch (w 25 r. śm.) - od dzieci z rodzinami
8 - lip - 2015

środa

św. Jana z Dukli
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Bogdan Stępień (w 1 r. śm.) - od żony z synami

18 00 + Władysław Tazbir - od żony i dzieci
9 - lip - 2015

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Władysław Hemerling - od rodziny Polaninów i Olejniczaków

18 00 + Kazimierę (w 1 r. śm.), Edward Ziemba - od wnuka Roberta z żoną i dziećmi
10 - lip - 2015

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Maciej Kowalski - od Jolanty i Mirosława Tazbir

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Marian Nowak - od Ireny Kulka i Teresy Siemieńczuk
+ Helena, Józef, Andrzej, Walenty, Anastazja, Zofia, Kornelia Jonach
+ Jan, Franciszka Bławat; Małgorzata Siudara
+ Elżbieta Zasępa - od siostry Haliny z Jaśkowej
+ Marta Woszczyk - od cioci Heleny Czekaj i Anny, Włodzimierza Laczków
+ Edmund Woszczyk - od Jana, Aliny, Urszuli i Andrzeja Chamczyków
+ Henrykę Bednaruk - od Edmunda Kuliberdy z rodziną
+ Tomasz Kornacki - od Piotrowskich z rodziną
+ Grzegorz Bielasiński - od Ireny Łuczak
+ Henrykę Stępień - od sąsiadów Matusiaków
+ Stanisławę Janik - od sąsiadów Krawczyków
+ Renata Górna - od sąsiadów Mokrzyńskich i Skulimowskich
+ Lucjan Tazbir - od Kowalskich i Skibińskich z ul. Teligii
+ Janina, Franciszek Prochoń - od córek z rodzinami
+ Mariola Ziemba - od szwagierki Magdy z rodziną
† Konrad Flaszka - od wnuczki Moniki z rodziną
+ Zenon Dłubak - od Wioli i Oskara
+ Mieczysław Magier - od żony z rodziną
+ Dionizy Wiaderek - od sąsiadów
+ Wojciech Bański - od Sergiusza z rodziną
+ Tadeusz Tazbir - od Marka Stefanka z rodziną
+ Sławomir Wolny - od kolegi Zdzisława
+ Jerzy Dyguda - od córki Teresy z mężem
11 - lip - 2015

sobota

św. Benedykta
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Bogumił Włodarczyk - od Władysława i Marianny Madej

16 00 ŚLUB: Wioletta EMKO - Oskar KARCZEWSKI

17 20 Nabożeństwo Różańcowe

18 00 + Sławomir Rozpędek (w 10 r. śm.)
12 - lip - 2015

niedziela

XV zwykła
7 30 + Zofia Zawisza (w 4 r. śm.) - od męża z dziećmi i wnukami

9 00 + Jan Mokrzyński (w 2 r. śm.) - od żony z rodziną

12 00 za Parafian; 18 r. ślubu Pauliny i Marcina Mandzij o Błogosławieństwo Boże i zdrowie od synów

19 00 + Arkadiusz Jeż - od matki Chrzestnej z rodziną
Kocierzowy

Data Intencje
12 - lip - 2015

niedziela
10 30 + Józef Dajcier (w 3 r. śm.)

13 - 19 lipca

powrót

Gomunice

Data Intencje
13 - lip - 2015

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jolanta Kurpiel - od syna Marka z żoną i wnukiem Patrykiem

18 00 + Stanisław Gawiński (w 14 r. śm.) - od dzieci z rodzinami
14 - lip - 2015

wtorek

św. Kamili
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Marian Kuliberda - od żony Ireny

18 00 + Czesława, Adam Olejnik
15 - lip - 2015

środa

św. Bonawentury
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Czesław Stefanek - od żony Krystyny

18 00 + Marian, Włodzimierz Brzozowscy - od rodziny
16 - lip - 2015

czwartek

N. M. P. z Góry Karmel
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Mariannę (w 3 r. śm.), Stanisław (w 27 r. śm.) Dąbrowscy - od córki z rodziną

17 20 Nabożeństwo Różańcowe i Szkaplerzne

18 00 + Wiktoria (w 4 r. śm.), Mieczysław Osińscy
17 - lip - 2015

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wacław Górazda - od żony Janiny

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Marian Nowak - od Groblów i Jakubowskich
+ Radosław Kozłowski
+ Maria Galla; Władysław, Małgorzata Wawrzyńczyk; Zenon Ozga
+ Piotr Długoszewski (w 16 r. śm.) - od żony i dzieci
+ Józef Szymula - od wnuka Grzegorza z rodziną
+ Aleksandrę Bartosiewicz - od Bogusi i Pawła z dziećmi
+ Zofia Konopka - od syna Rafała z żoną
+ Jarosław Dudek - od siostry Edyty z synem Kacprem
+ Czesławę Tondel - od Jadwigi Tondel z rodziną
+ Katarzyna Staniszewska - od koleżanek i kolegów z cukierni BART - PIEK
+ Agnieszka Skrobek - od rodziny Kuliberdów
+ Helena Zielińska - od wnuka Jarosława z rodziną
+ Stanisław Biszta - od teściów Pawłowskich
+ Grzegorz Bielasiński - od Jadwigi i Pawła Wielochów
+ Dariusz Ziemba - od wujka Leszka z rodziną
+ Grzegorz Bejmert - od Kasi i Eweliny z rodzinami
+ Jan Roczek - od koleżanek z Zespołu
+ Anna Kulka - od Aliny Kułak z rodziną
+ Władysław Tazbir - od sąsiadów Tazbirów
+ Jan Mokrzyński - od Kariny i Grzegorza Krawczyk
+ Zofia Duda - od chrześniaka Bogusława Tazbir z rodziną
+ Jan Staszewski - od Tatarów i Świechów
18 - lip - 2015

sobota

św. Szymona
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zbigniew Łukasiński (w 8 r. śm.) - od mamy

16 00 ŚLUB: Alicja WAWSZCZAK - Paweł ŁUKASZEWSKI

17 20 Nabożeństwo Różańcowe

18 00 + Kamila (na imieniny), Tadeusz Pajęccy; Stanisław, Pelagia, Piotr Andrzejewscy; Stanisław Pastuszka; zm. z rodziny Pajęckich i Bińczyków
19 - lip - 2015

niedziela

XVI zwykła
7 30 + Zofia, Bolesław, Jerzy Garbiec

9 00 + Roman Poteralski (w 9 r. śm.) - od żony i dzieci

12 00 za Parafian; w 1 r. Ślubu Aleksandry i Michała Gębicz o Błogosławieństwo Boże - od rodziców

19 00 + Bogdan Paliński na imieniny
Kocierzowy

Data Intencje
19 - lip - 2015

niedziela
10 30 + Janinę, Lucjana Mirczaków

20 - 26 lipca

powrót

Gomunice

Data Intencje
20 - lip - 2015

poniedziałek

bł. Czesława
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Czesław Trajdos na imieniny

18 00 + Władysław Tazbir - od rodziny Barełów
21 - lip - 2015

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Czesław Stefanek

18 00 + Krzysztof, Albin Krawczyk
22 - lip - 2015

środa

św. Marii Magdaleny
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Bogumił Włodarczyk - od Eweliny i Mariusza z synami

18 00 + Marian Nowak od uczestników pogrzebu
23 - lip - 2015

czwartek

św. Brygidy
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Hieronim Kulawiński i zm. z rodziny Guziaków

18 00 + Irena Szarota w r. śm. - od rodziny Sękowskich
24 - lip - 2015

piątek

św. Kingi
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jerzy Guziak w r. śm. - od żony

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Piotr Walczak (w 10 r. śm.) - od syna z rodziną
+ Kazimierę Mielczarek - od Agnieszki i Sławka Wachników
+ Kazimierz Ryl - od chrześniaka Marka z rodziną
+ Kazimiera i Zenon Alama
+ Jan Bednarski - od rodziny Kowalskich z ul. Prusa
+ Arkadiusz Jeż - od chrzestnego Lucjana
+ Krystyna Woźniak - od rodziny Nieśmiałków
+ Helena Tatara (w 15 r. śm.), zm. z rodziny Tatarów i Ozgów
+ Lucyna Majchrzak - od Miśkiewiczów, Szwedzików i Wiechów
+ Stanisława Klisowska - od Edwarda Muskały z rodziną
+ Teodor Konopka - od brata Mieczysława z żoną i córką Anią
+ Adam Skalik - od rodziny Marka i Wandy Ambrozików
+ Ryszard Szarek - od uczestników pogrzebu
+ Stanisław Bareła - od Martyny Rusek z rodzicami
+ Michał Miśkiewicz - od teścia Józefa Ziętary
+ Jakub Borowik - od Krawczyków
+ Eugeniusz Ciesielski - od Marka Wicińskiego z rodziną
+ Wacław Gałązka - od rodzinyMokrzyńskich
+ Irena Tazbir - od sąsiadów Barełów
+ Stanisław Michalski - od Agnieszki i Mariusza Kropicz z córką
+ Władysławę Flaszka - od teścia Stelmaszczyka z rodziną
+ Bogdan Stępień - od Dąbrówków
+ Zbigniew Flaszka - od OSP ze Słostowic
+ Stanisław, Dorota, Julia Lubczyńscy - od rodziny Palińskich i Piechórowskich
+ Czesław, Adam, Wanda, Władysław Kordon
25 - lip - 2015

sobota

św. Jakuba Apostoła
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Krzysztof Rudek (w 30 r. śm.) - od żony, dzieci i wnuków

16 00 ŚLUB: Iwona KRUPA - Marcin KOSENDEK

17 00 ŚLUB: Anna POKUSIŃSKA - Wojciech WROŃSKI

18 00 + Anna Turska
26 - lip - 2015

niedziela

XVII zwykła
7 30 w 20 r. ślubu Anny i Bogdana Wiśniewskich o Błogosławieństwo Boże

9 00 + Helena (w 25 r. śm.), Roman Sikorscy

12 00 za Parafian;
za Kierowców o Błog.Boże
w 30 r. ślubu Marianna i Jan Trzebińscy o Błogosławieństwo Boże - od mamy
w 4 r. ur. Zuzi o Błogosławieństwo Boże
w 1 r. ur. Natan Staszewski o Błogosławieństwo Boże - od rodziców

19 00 + Stanisławę (w 3 r. śm.), Tadeusz Gromek - od syna Henryka z rodziną
Kocierzowy

Data Intencje
26 - lip - 2015

niedziela
10 30 + Zofie Wiecha

27 lipca - 2 sierpnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
27 - lip - 2015

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Anna Koprowska i o opiekę Bożą dla Grażyny

18 00 + Lesław Skalik (w 5 r. śm.) - od żony z rodziną
28 - lip - 2015

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Magdalena Piasecka - od syna

18 00 + Jacek Bednarczyk (w 18 r. śm.)
29 - lip - 2015

środa

św. Marty
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wacława Grobel - od syna Zbigniewa z żoną Anną oraz wnuków Piotra i Krzysztofa

18 00 + Czesław, Adela Alama; Ryszard, Jacek, Jan, Maria Ozga
30 - lip - 2015

czwartek

św. Piotra Chryzologa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jacek Witkowski - od rodziny Włodarczyków i Karczewskich

18 00 + Zygmunt Przybylski (w 5 r. śm.)
31 - lip - 2015

piątek

św. Ignacego z Loyoli
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Celina Stemplewska - od Adama Sewerynka

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Stanisława Piskorska
+ Halina Wiśniewska (w 20 r. śm.) - od męża z córkami
+ Kazimierz Skulimowski - od Teresy Jakubczyk z rodziną
+ Daniela Gałwa - od wnuka Konrada z rodziną
+ Irena Śmiechowicz - od Teresy Śmiechowicz z rodziną
+ Grzegorz Emko - od siostry Danuty z rodziną (z Dobryszyc)
+ Przemysław Frach - od koleżanek żony Beaty z Przedszkola
+ Tadeusz Sewerynek - od Ireny z dziećmi
+ Beata Skalik - od Kasi Sewerynek z rodzicami
+ Władysław Hemerling - od Starczyków
+ Elżbieta Zasępa - od Teresy i Wiesława Szpecińskich
+ Marta Woszczyk - od wnuka Piotra z rodziną
+ Edmund Woszczyk - od rodziny Felicjańskich
+ Henrykę Bednaruk - od Piotra Kuliberdy z rodziną
+ Tomasz Kornacki - od syna Łukasza z Mamą
+ Henrykę Stępień - od Niny i Kazimierza Gębicz
+ Stanisławę Janik - od Stanisławy Sabaturskiej z rodziną
+ Renata Górna - od Wiesława Wolnickiego z rodziną
+ Maciej Kowalski - od Bogusławy Zając
+ Lucjan Tazbir - od Elżbiety Westrych z rodziną
+ Mariola Ziemba - od szwagierki Anny z córkami
+ Anna, Tomasz Krajewscy; Józefę, Henryk Wiecha; Karol Jamrozik; Wioletta Choińska
+ Konrad Flaszka - od żony Stanisławy
+ ks. Alfons Kotlewski
1 - sie - 2015

sobota

św. Alfonsa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Lasoń i polegli w obronie Ojczyzny, za Powstańców Warszawskich

17 00 Nabożeństwo Różańcowe

18 00 w 18 r. Ur. Przemka Mokrzyńskiego o Błogosławieństwo Boże - od rodziców i brata
2 - sie - 2015

niedziela

XVIII zwykła
7 30 + Piotr, Mieczysław Bezulscy - od żony i mamy z rodzią

9 00
+ Jarosław w (16 r. śm.), Władysław, Bronisławę, Jan, Wanda, Stefan Gnyp
+ Helena, Stefan Kowalczyk

12 00 za Parafian

18 30 Nabożeństwo wynagradzające

19 00 + Zbigniew Flaszka - od Krzysztofa Muskały z rodziną
Kocierzowy

Data Intencje
2 - sie - 2015

niedziela
10 30 + Stefana Poterałę
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00

Ś.P.
Genowefa
Stolarska
1923 - 2017

(1)

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 21.10.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 653398. gościem