Archiwum intencji mszalnych: Lipiec 2014

powrót

30 czerwca - 6 lipca

powrót

Data Intencje
30 - cze - 2014

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław Stępień - od uczestników pogrzebu

17 30 Nabożeństwo Czerwcowe

18 00 + Paweł Wilczyński na imieniny - od rodziny
1 - lip - 2014

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Marian Czyżycki - od rodziny z Koloni Lgota

18 00 + Halina Wiśniewska na imieniny - od męża z córkami
2 - lip - 2014

środa
6 00 za uczestników pielgrzymki rowerowej o Błogosławieństwo Boże i Opiekę Św. Jana Pawła II (wyjazd Pielgrzymki do Matki Bożej Częstochowskiej [70 km])

18 00 + Czesławę, Stanisław, Martyna, Marian i c. r. Włudarów
3 - lip - 2014

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Leopold Mokrzyński - od brata Jana z rodziną

9 30 Jasna Góra: Msza św. w Kaplicy Matki Bożej
10 30 Jasna Góra: Droga Krzyżowa
12 00 Jasna Góra: wyjazd powrotny

18 00 Antoni Kolasa (w 5 r. śm.); Weronika, Zygmunt, Zdzisław, Jan Gębicz

20 00 powrót pielgrzymki od Matki Bożej
4 - lip - 2014

piątek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy

9 00 wyjazd do Chorych

16 45 Spowiedź Św.

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Kazimiera, Zenon Alama; Sabina, Feliksa, Jan Alama
+ Maria, Mieczysław, Janina Flaszka
+ Stefan Gil - od rodzina Bisztów
+ Janina Mokrzyńska - od Henryki Wawrzyńczyk z rodziną
+ Grzegorz Bielasiński - od Włodzimierza Zawiszy z rodziną
+ Władysławę Gajda - od wnuczka Kamila z żoną
+ Roman Życiński - od koleżanek żony z pracy
+ Dariusz Ziemba - od kolegi Roberta Jakubik z rodziną
+ Jan Gajda - od uczestników pogrzebu
+ Henryk Dziewierski - od Krzysztofa Makowskiego z rodziną
+ Grzegorz Bejmert - od koleżanek i kolegów Zbigniewa z pracy
+ Jan Roczek - od chrześniaka Wiesława Kowalczyka
+ Anna Kulka - od teściów Lechów
+ Kazimierz Łuczak - od Krzysztofa z rodziną
+ Janina Skulimowska - od wnuczki Olgi z narzeczonym i prawnuczką Basią
+ Władysław Tazbir - od chrześniaka Zbigniewa
+ Jan Mokrzyński - od brata Ryszarda z rodziną
+ Zofia Duda - od Arkadiusza Sewerynek z rodziną
+ Aleksandra Woźniak - Konopka - od wnuczek: Pauliny i Arlety z rodzinami
+ Marian Nowak - od Wioletty Perczyńskiej z rodziną
5 - lip - 2014

sobota

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

17 00 ŚLUB: Paulina KULIŚ - Adam KULIŚ

18 00 + Zofia, Feliks, Stanisław, Teresa Pokusińscy; Bożena Olejnik
6 - lip - 2014

niedziela

XIV zwykła
7 30 + Władysław (10 r. śm.) i Wiesław Wiśniewscy

9 00 + Ryszard Piechurowski

12 00 Za Parafian;
w 35 r. ślubu Danuty i Józefa Charbańskich o Błogosławieństwo Boże - od dzieci z rodzinami
w 1 r. ślubu Julity i Tomasza Zawiszów o Błogosławieństwo Boże
w 1 r. Ur. Kaja Szczegodzińska o Błogosławieństwo Boże - od Rodziców i Dziadków
w 1 r. Ur. Arkadiusza Jeż o Błogosławieństwo Boże - od Rodziców i Dziadków i Pradziadków
16 00 + Janina (1 r. śm.), Zygmunt Skulimowski - od syna Waldka z żoną

7 - 13 lipca

powrót

Gomunice

Data Intencje
7 - lip - 2014

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Feliksy i Stanisława Barełów

18 00 + Benedykt Wieloch - od dzieci
8 - lip - 2014

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Staszewski - od Laskowskiej z rodziną

18 00 + Władysław Tazbir (w 1 r. śm.) - od żony i dzieci
9 - lip - 2014

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Bednarski - od Janiny i Kazimierza Gala

18 00 w 50 r. Ur. Adama Bąkowicza o Błogosławieństwo Boże - od córki z mężem i od syna
10 - lip - 2014

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Franciszek Siejka - od uczestników pogrzebu

18 00 w 25 r. śm. Sabina Pajęcka i zm. z rodziny Rosołowiczów
11 - lip - 2014

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Arkadiusz Jeż - od Adama Bąkowicza

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Władysław Tazbir - od Zofii i Józefa Białasów
+ Krystyna Woźniak - od Marka Tazbira z rodziną
+ Józef Jonach; Walenty, Anastazja, Zofia, Kornelia Jonach
+ Helena Szpecińska - od Henryki i Jana Płomińskich
+ Piotr Stępień - od Marka Stępnia z rodziną
+ Lucyna Majchrzak - od rodziny Kozaków z Radomska
+ Grzegorz Dyguda - od Bożeny i Marka Łopatków
+ Tadeusz Bracki - od rodziny Wilczyńskich
+ Helena Janoch - od wnuczka Piotrka z rodziną
+ Stanisław Tulejski - od siostry z rodziną
+ Stanisława Lechowska - od wnuczki Isi z rodziną
+ Jan Kopacki - od brata Eugeniusza z rodzodziną
+ Stanisława Klisowska - od koleżanki Bożeny Tkacz
+ Henryk Majchrzak - od rodziny Raczyńskich
+ Teodor Konopka - od wnuczki Marty z rodziną
+ Adam Skalik - od brata Andrzeja z dziećmi
+ Waldemar Radziejewski - od brata Darka z rodziną
+ Ryszard Szarek - od brata z rodziną
+ Stanisław Bareła - od wnuczka Marcina z rodziną
+ Michał Miśkiewicz - od brata Kazimierza z rodziną
+ Maria Ozga - od rodziny Łukaszewskich
12 - lip - 2014

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Michał, Waleria, Mieczysław, Helena Ormańczyk - od Bronisławy i Jana Koczberskich

18 00 + Sławomir Rozpędek (w 9 r. śm.)
13 - lip - 2014

niedziela

XV zwykła
7 30 + Henryk i Wacław Motyl - od rodziny

9 00 + Jan Mokrzyński (w 1 r. śm.) - od żony z rodziną

12 00 Za Parafian

16 00 + Stanisław Gawiński (w 13 r. śm.) - od dzieci z rodzinami
Kocierzowy

Data Intencje
13 - lip - 2014

niedziela
10 30 + Mieczysław i Kazimierz Ciesielscy

14 - 20 lipca

powrót

Gomunice

Data Intencje
14 - lip - 2014

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Witold Stefanek - od siostry Janiny z rodzinami

18 00 + Zofia Zawisza (w 3 r. śm.) - od męża z dziećmi i rodzinami
15 - lip - 2014

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Marianna Dąbrowska (w 2 r. śm.) - od córek z rodzinami

18 00 + Zbigniew Łukasiński
16 - lip - 2014

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Dorota Guziak - od mamy

18 00 + Wiktoria (w 3 r .śm.), Mieczysław Osińscy
17 - lip - 2014

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jakub Borowik - od żony Teresy

18 00 + Zofia Grudzińska, Dorota Łukowska
18 - lip - 2014

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Eugeniusz Ciesielski - od żony Ireny

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Kamilę, Tadeusz Pajęccy; Stanisława, Pelagię, Piotra Andrzejewskich; Stanisław Pastuszka; zm. z r. Pajęckich i Bińczyków
+ Bronisławę, Władysław, Barbara Tazbir
+ Piotr Długoszewski - od żony i dzieci
+ Bożena Bełdowska (w 10 r. śm.) - od Mamy i sióstr
+ Irena Loba (w 28 r. śm.)
+ Marta Zięba - od Kazimiery Ziemba z córką
+ Czesław, Antonina, Czesław Kucharscy; Wawrzyniec, Cecylia Gala
+ Henryka Wawrzyńczyk - od rodziny Górnych
+ Marian Binek - od Górnej i Binków
+ Wacław Gałązka - od Zofii i Ilony z rodziną
+ Irena Andrzejczyk - od Kołodziejskiej z rodziną
+ Maria Bobrowska - od Małgosi i Michała
+ Irena Tazbir - od syna Grzegorza z rodziną
+ Marian Nowak - od rodziny Cichuta
+ Stanisław Michalski - od Tadeusza Zawiszy z rodziną
+ Władysławę Flaszka - od syna Tomasza z żoną
+ Grażyna Jonach - od rodziny Szmigielskich
+ Zofia Zawisza - od Anny Kuliś z rodziną
+ Anna Tazbir - od sąsiadów Popiołków
+ Helena Łaska - od rodziny Rulińskich
+ Józef Bobrowski - od uczestników pogrzebu
+ Wiesław Bobrowski - od Urszuli z rodziny
19 - lip - 2014

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Bogdan Paliński na imieniny

17 00 ŚLUB: Aleksandra CHARBAŃSKA - Michał GĘBICZ

18 00 + Czesław Stefanek na imieniny
20 - lip - 2014

niedziela

XV zwykła
7 30 + Zofia, Bolesław, Jerzy Garbie

9 00 + Czesław Trajdos na imieniny

12 00 Za Parafian; w 35 r. ślubu Ewa i Sławomir Dukalscy o zdrowie i Błogosławieństwo Bożę na każdy dzień - od mamy i synów Artura i Piotra z rodzinami

16 00 + Czesławę, Adolf Olejnik
Kocierzowy

Data Intencje
20 - lip - 2014

niedziela
10 30 + Zofia, Władysław Krokowicz; Antoni Skalik; Barbara, Zbigniew Byczkowscy; Marek Żelazko

21 - 27 lipca

powrót

Gomunice

Data Intencje
21 - lip - 2014

poniedziałek
7 00 + Zofia Baran - od wnuczki Kasi z mężem i prawnuczką Amelką

18 00 + Czesław, Adela Alama; Ryszard, Jacek, Jan, Maria Ozga
22 - lip - 2014

wtorek
7 00 + Jadwiga Krupa - od rodziny Pawłowskich

18 00 + Mieczysław, Maria, Janina Flaszka; Sabina, Jan, Feliksa Alama
23 - lip - 2014

środa
7 00 + Hieronim Kulawiński i zm. z rodziny Guziaków

18 00 + Irena Szarota (w r. śm.) - od rodziny Sękowskich
24 - lip - 2014

czwartek
7 00 + Teodozja Bąkowicz - od przyjaciółki Anny Stefanek

18 00 + Henryka Brzozowska - od chrześnicy Karoliny
25 - lip - 2014

piątek
7 00 Anna Koprowska o Miłosierdzie Boże i o Opiekę Bożą dla Grażyny

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Anna Hoffer - od rodziny Felicjańskich
+ Krzysztofi Albin Krawczyk na imieniny
+ Krystyna Woźniak - od Wacława i Zofii Sygulskich z rodziną
+ Natalia, Adam, Jerzy, Franciszek, Stanisława Makowscy; Stanisław, Władysława Szalińscy; Krystyna, Henryk Dziewierscy
+ Janina Stasińska - od rodziny Flaszków i Zielińskich
+ Jan Mokrzyński - od rodziny Chojka z Huty Brudzkiej
+ Stanisława i Kazimierz Włuka; Mieczysław Wojtyniak
+ Grażyna Jonach - od rodziny Stefankiewiczów i Jonachów
+ Zofia Zawisza - od Krystyny i Włodzimierza Ciesielskich z Kletni
+ Anna Tazbir - od koleżanek i kolegów Z.G.K. i Mieszkaniowej w Gomunicach
+ Helena Łaska - od Magdy i Henryka Parada; Dominiki, Wiktorii, Filipa, Marcina Sosnowskich; Ewy i Adama Kuczyńskich
+ Jarosław Kierlik - od pracowników Firmy EROMTRANS z Radomska
+ Wiesław Bobrowski - od Waldemara Piechurowskiego z żoną i synami
+ Zofia Baran - od Urszuli i Aleksandra Serwa
+ Sabina Gębicz - od rodziny Rulińskich z Kodręba
+ Halina Dyja - od Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Gomunic
+ Irena Zawisza - od kuzynów Wiesławy i Mieczysława Dudek
+ Andrzej Stolarski - od koleżanek z pielgrzymki
+ Katarzyna Staniszewska - od Karoliny Prus z rodziną
+ Teodozja Radziejewska - od sąsiadów Frankowskich
+ Waldemar Radziejewski - od syna Ireneusza
+ Marianna Popiołek - od sąsiadów Mokrzyńskich i Richterów ze Słostowic
+ Agnieszka Skrobek - od Tomasza, Anny i Dominika Kuliberdów
26 - lip - 2014

sobota
7 00 + Anna Turska

17 20 Nabożeństwo Różańcowe

18 00 + Jerzy Guziak (w 17 r. śm.) - od dzieci
27 - lip - 2014

niedziela

XVII zwykła
7 30 + Stanisława (2 r. śm.), Tadeusz Gromek - od syna Henryka z rodziną

9 00 + Roman Poteralski (w 8 r. śm.) - od żony i dzieci

12 00 Za Parafian; o Błogosławieństwo Boże dla kierowców

16 00 + Helena (24 r. śm.), Roman Sikorscy
Kocierzowy

Data Intencje
27 - lip - 2014

niedziela
10 30 + Stefan Poterała

28 lipca - 3 sierpnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
28 - lip - 2014

poniedziałek
6 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisławę Gromek (w 2 r. śm.) - od syna Henryka z rodziną

18 00 + Jacek Bednarczyk (w 17 r. śm.)
29 - lip - 2014

wtorek
6 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zofia Zawisza - od uczestników pogrzebu

18 00 + Wanda Marczak - od rodziny Mokrzyńskich i Kobylarz
30 - lip - 2014

środa
6 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Helena Zielińska - od Małgorzaty i Tomasza Barańskich

18 00 + Zygmunt Przybylski (w 4 r. śm.) - od żony z rodziną
31 - lip - 2014

czwartek
6 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Halina Wiśniewska (w 19 r. śm.) - od męża z córkami

18 00 + Piotr i Mieczysław Bezulscy - od żony i mamy z rodziną
1 - sie - 2014

piątek

I miesiąca
6 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Lasoń i poległych w obronie Ojczyzny w rocznicę Powstania Warszawskiego

16 30 Spowiedź Św.

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Marianna Ciupa - od Krystyny Woźniak z rodziną
+ Henryk Tkacz - od pracowników Przychodni MEDAX z Radomska
+ Cecylia Dukalska - od syna Sławka z rodziną
+ Stanisław Biszta - od rodziny Makowskich ze Strzałkowa
+ Aleksandra Woźniak - Konopka (w 1 r. śm.) - od wnuczki Anety z rodziną
+ Feliksa Krukowicz - od koleżanek i kolegów córki Marii z pracy
+ Jan Mokrzyński - od rodziny Minutów
+ Kazimiera, Zenon Alama; Antoni Chojnacki
+ Grażyna Jonach - od rodziny Stefankiewiczów i Jonachów
+ Anna Tazbir - od mieszkańców z ul. Dworcowej
+ Helena Łaska - od pracowników Urzędu Gminy i GOPSu w Gomunicach
+ Sabina Gębicz - od Brzozowskiej z rodziną
+ Leopold Mokrzyński - od siostry Jadwigi
+ Janina Mokrzyńska - od Waldemara i Barbary Wasińskich
+ Grzegorz Bielasiński - od chrześniaka Pawła z rodziną
+ Władysławę Gajda - od uczestników pogrzebu
+ Roman Życiński - od chrześniaka Jarka z żoną
+ Dariusz Ziemba - od rodziny Stefanków
+ Henryk Dziewierski - od chrześnicy Barbary Kosno z rodziną
+ Grzegorz Bejmert - od chrzestnego z rodziną
+ Jan Roczek - od Krzysztofa Muskały z rodziną
2 - sie - 2014

sobota

I miesiąca
6 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

16 00 ŚLUB: Małgorzata KLEKOWSKA - Dominik ŻAKOWICZ

17 20 Nabożeństwo Różańcowe

18 00 + Arkadiusz Jeż - od rodziny Śliwińskich i Tazbirów
3 - sie - 2014

niedziela

XVIII zwykła
7 30 + Józefę, Ludwik Mokrzyńscy; Jarosław, Anna Kosowscy

9 00
+ Jarosław (w 15 r. śm.) Władysław, Bronisławę, Jan Warda; Stefan Gnyp
+ Helena, Stefan Kowalczyk

12 00 Za Parafian; w 1 r. Ur. dla Piotra o Błogosławieństwo Boże - od rodziców i rodziny

16 00 + Longinus (w 5 r. śm.), Janina, Jan, Jerzy Muszyńscy

16 55 Nabożeństwo adoracyjne wynagradzające
Kocierzowy

Data Intencje
3 - sie - 2014

niedziela
10 30 + Zofia i Wiesław Wiecha
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 24.06.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 600918. gościem