Archiwum intencji mszalnych: Marzec 2014

powrót

3 - 9 marca 2014

powrót

Gomunice

Data Intencje
3 - mar - 2014

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Rozalia Stachańska - od sióstr Natalii i Wandy z rodzinami

17 00 + Pelagia, Roman, Stanisław Maciejczyk - od Tadeusza z rodziną
4 - mar - 2014

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław Woźniak (w 6 r. śm.)

17 00 + Kazimierz, Maria, Petronella Kopcik - od córki Zenobii z rodziną
5 - mar - 2014

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Helena Zielińska - od sąsiadów z ul. Krasińskiego

9 30 + Edward Zięba; Bożena Pechta - od Zofii i Waldemara

10 30 + Arkadiusz Jeż - od Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników i uczniów Publicznego Gimnazjum w Gomunicach

17 00 + Helena, Adrian, Edmund, Tomasz Łukasik; Marianna, Stefan, Krzysztof Gala
6 - mar - 2014

czwartek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 w intencji Misji

16 00 Nabożeństwo zawierzenia Bł. Jana Pawła II

17 00 + Dorota Łukowska - od przyjaciół Basi
7 - mar - 2014

piątek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław Tulejski - od żony Zofii

16 00 Spowiedź Św.

16 15 Droga Krzyżowa

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Jerzy Wójcik - od Szafrańskich i Pawlikowskich
+ Krzysztof Kuligowski - od Szymańskich i Janochów
+ Ryszard Szarek - od mieszkańców Kosówki
+ Krystyna Woźniak - od wnuczki Wioli z mężem Grzegorzem
+ Zofia Winkler - od Wioletty Perczyńskiej
+ Adam Kowalczyk - od teściowej
+ Jan Kopacki - od sąsiadów z kl. I bloku nr. 3 na Wojciechowie
+ Stanisława Klisowska - od brata Zbigniewa Flaszki
+ Adam Skalik - od Adama Kowalczyka z rodziną
+ Waldemar Radziejewski - od Taty
+ Teodozja Radziejewska - od Łukasza Włuki z żoną
+ Stanisław Bareła - od Siewierów
+ Michał Miśkiewicz - od sąsiadów z ul. Leśnej
+ Maria Ozga - od Teresy, Stefana Tazbir z dziećmi
+ Witold Stefanek - od Jadwigi Kucharskiej z rodziną
+ Grażyna Jonach - od rodziny Siewiorów i Szwedzików
+ Anna Tazbir - od sąsiadów Stępniów
+ Zofia Zawisza - od sąsiadów Wielochów i Wójcików
+ Jadwiga Wieloch - od uczestników pogrzebu
+ Maria Zawisza - od rodziny Tatarów
8 - mar - 2014

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisławę Lechowska - od córki Alicji z mężem

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Stanisław Biszta - od Bożeny i Zbigniewa Sewerynek
9 - mar - 2014

niedziela

I Wielkiego Postu
6 10 Godzinki N. M. P.

7 30 + Kazimierę (3 r. śm.), Zenon Alama

9 00 + Jerzy Ryszka (w 13 r. śm.) - od żony z rodziną

10 30 + Mirosław Pokusiński (w 11 r. śm.)

12 00 Za Parafian; w 18 r. Ur. Marty Płomińskiej o Błogosławieństwo Boże - od rodziców i dziadków

16 00 + Tadeusz Bracki - od pracowników poczty oddział w Gomunicach

16 50 Gorzkie Żale z nauka pasyjną
Kocierzowy

Data Intencje
5 - mar - 2014

środa
18 30
+ Antoninę Wiecha - od Zdzisława i Mirosławy Sygulskich
+ Irena Bujacz - od rodziny Tkaczów
+ Stanisław Popiołek - od koleżanek z pracy córki Anny
+ Irena Łączna - od wnuczki Doroty z rodziną
+ Kazimierz Politański - od rodziny Majewskich i Stępniów z Kuźnicy
+ Tadeusz Stalka - od rodziny Niepsujów
+ Marianna Dąbrowska - od wnuczki Kasi z rodziną
+ Aniela Frymus - od Haliny Binek z rodziną
7 - mar - 2014

środa
15 00 Droga Krzyżowa
9 - mar - 2014

niedziela
10 10 Gorzkie Żale

10 30 + Kazimierz Jankowski

10 - 16 marca 2014

powrót

Gomunice

Data Intencje
10 - mar - 2014

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zofia Dymecka (w 15 r. śm.) - od wnuczki Ani z rodziną

17 00 + Jan, Genowefa, Jan Flaszka; Władysław, Janina, Józef Tazbir
11 - mar - 2014

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Helena Zielińska (w 1 r. śm.) - od syna Zbigniewa z rodziną

17 00 + Helena Woźniak (w 6 r. śm.) i c. r. Włudarów
12 - mar - 2014

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stefan Ślusarczyk - od syna Władysława z rodziną

17 00 + Grzegorz Bielasiński na imieniny - od syna Sławomira
13 - mar - 2014

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o zdrowie i potrzebne łaski dla syna - prosi Mama

16 00 Nabożeństwo zawierzenia Bł. Jana Pawła II

17 00 + Jacek Tyl (w 5 r. śm.)
14 - mar - 2014

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Maria Zawisza - od uczestników pogrzebu

16 15 Droga Krzyżowa

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Stanisław Michalczyk (w 3 r. śm.) - od córki z rodziną
+ Helena Zielińska - od emerytowanych nauczycieli i pracowników obsługi Zespołu Szkolno - Przedszkolnego i Publicznego Gimnazjum w Gomunicach
+ Zofia Hanulak - Winkler - od Marii Charbańskiej
+ Tadeusz Zawada (w 38 r. śm.) - od żony i mamy
+ Lucyna i Wacław Lewandowscy - od syna Andrzeja z rodziną
+ Józefa, Cecylia, Jana, Zdzisława Giełzaków - od córki i siostry
+ Zofia Bielech - od sąsiadów z kl. III bloku nr 46
+ Krystyna Woźniak - od wnuczka Marcina z żoną Moniką
+ Helena Łaska - od rodziny Stawowskich
+ Wiesław Bobrowski - od cioci Leokadii
+ Henryk Alama - od rodziny Gubalskich z Pytowic
+ Andrzej Janoch - od rodziny Mików z Dobryszyc
+ Lucjan Sobczak - od Stanisława Szpecińskiego z rodziną
+ Zofia Baran - od szkolnych koleżanek synowej Jadwigi
+ Jadwiga Krupa - od Zosi Turuta z rodziną
+ Marian Czyżycki - od rodziny Klusków
+ Jan Mikołajczyk - od pracowników PKP stacji Gomunice
+ Teodozja Bąkowicz - od synowej Urszuli z dziećmi
+ Jarosław Kierlik - od rodziny Rochowskich
+ Otylia Rosołowicz - od Mariana Pawelca, Jadwigi Dziegieć z rodziną, rodziny Naporów
+ Henryk Szpeciński - od syna Ryszarda z rodziną
+ Sabina Gębicz - od wuczka Jarka z żoną
+ Halina Dyja - od rodziny Podsadniaków
15 - mar - 2014

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stefanii, Pawła i Anny Koprowskich

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Jan Szpeciński - od sąsiadów Oli, Michała i Mateusza
16 - mar - 2014

niedziela

II Wielkiego Postu
7 30 zm. z rodziny Bożyków, Gubalskich, Sygulskich, Straszewskich, Woźniaków

9 00 + Arkadiusz Grzejszczak (w 7 r. śm.) - od rodziców i żony z dziećmi

10 30 + Roman (w 32 r.śm.) i Helena Sikorscy

12 00 Za Parafian; w 18 r. Ur. Bartosz Bąkowicz o Boże Błogosławieństwo - od rodziny

16 00 + Wacławę (w 25 r. śm.) i Stanisław Olborscy; Jan Szulc

16 50 Gorzkie Żale z nauka pasyjną
Kocierzowy

Data Intencje
12 - mar - 2014

środa
18 30
+ Irena Bujacz - od Jadwigi Poterały
+ Stanisław Popiołek - od Ryśka Szpecińskiego z rodziną
+ Marianna Dąbrowska - od Apolonii Dudek z Adamowa
+ Irena Łączna - od uczestników pogrzebu
+ Tadeusz Stalka - od brata Stanisława Stalki z dziećmi
+ Kazimierz Politański - od sąsiadów syna Piotra z Radomska
+ Aniela Frymus - od Mieczysławy Ciesielskiej z rodziną
14 - mar - 2014

piątek
15 00 Droga Krzyżowa
16 - mar - 2014

niedziela
10 10 Gorzkie Żale

10 30 + Janina, Władysław Kowalski; Mariannę, Zenon Spławińscy; Halina Dyja

17 - 23 marca 2014

powrót

Gomunice

Data Intencje
17 - mar - 2014

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Christa Riedemann (z domu Brinkmann) - od Anny Konopka

17 00 + Lucyna Majchrzak - od Henryki Stępień z rodziną
18 - mar - 2014

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Irena Zawisza - od Ireny i Henryka Zawiszów z rodziną

17 00 + Emilia, Emil, Kazimiera, Jan Okołotowicz; Jerzy Sobiech
19 - mar - 2014

środa

Św. Józefa Oblubieńca N.M.P. (uroczystość)
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00
+ Józef Klekowski - od żony i dzieci
+ Józefę Rybarczyk - od córki i dzieci

17 00
+ Józefę Wiecha - od chrześnika Andrzeja z rodziną
+ Józef Todel, Józefę Waśkowską, Józefę Kmiecik
+ Józef Kisiel - od córki z rodziną
+ Józef Bobrowski - od rodziy Krawczyków i Nowaków z Kamieńska
+ Henryk Tatara (w 5 r. śm.) - od żony i dzieci
+ Wacław Pawłowski - od rodziny Tatarów
+ Zofia Winkler - od zięcia Ryszarda Dyja
+ Józef, Józef Lasoń; Józefa Mokrzyńska
+ Józef Szpeciński
20 - mar - 2014

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józefę, Jan Rozwadowskich

16 00 Nabożeństwo zawierzenia Bł. Jana Pawła II

17 00 + Dorota Łukowska - od chrzestnego z żoną
21 - mar - 2014

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Cecylia Dukalska (w 1 r. śm.) - od dzieci z rodzinami

16 15 Droga Krzyżowa

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ ks. Kanonik Kotlewski (w 22 r. śm.)
+ Stanisław Biszta (w 1 r. śm.) i c.r. Bisztów
+ Jan Szpeciński - od sąsiadów Miśkiewiczów, Kaweckich, Tyczyńskiej
+ Krystyna Woźniak - od Hani Bielasińskiej z dziećmi
+ Czesław Markiewicz - od uczestników pogrzebu
+ Stanisławę Gromek - od uczestników pogrzebu
+ Anna Malitka - od uczestników pogrzebu
+ Zofia Winkler - od pracowników Ośrodka Zdrowia Gomunice
+ Ryszard Szarek - od Anny i Zbigniewa z dziećmi
+ Andrzej Stolarski - od mieszkańców bloku nr 48
+ Stanisław Stępień - od sasiadów syna Bogdana z bloku nr 42 kl. II
+ Katarzyna Staniszewska - od Małgorzaty Bąkowicz z rodziną
+ Teodozja Radziejewska - od chrześniaka z żoną i córką
+ Waldemar Radziejewski - od brata Sławka z rodziną
+ Mieczysław Sala - od chrześnicy Maryli z rodziną
+ Marianna Popiołek - od Michalskich i Wężyków z Piotrkowa Trybunalskiego
+ Agnieszka Skrobek - od siostry Ani z rodziną
+ Henryk Tkacz - od rodziny Adamczyków
+ Helena Zielińska - od Zofii Kołowrotkiewicz
+ Marianna Ciupa - od syna Tomka z rodziną (w 1 r. śm.)
+ Leopold Mokrzyński - od siostry Henryki z rodziną
+ Janina Mokrzyńska - od mieszkańców Paciorkowizny
+ Grzegorz Bielasiński - od Perczyńskich
22 - mar - 2014

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Paweł Wilczyński na urodziny - od rodziny

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Dariusz Kalasiński (w 3 r. śm.) - od rodziców
23 - mar - 2014

niedziela

III Wielkiego Postu
7 30 + Helena, Bolesław, Jan Trędkiewicz i c. r. Gębskich i Wiśniewskich

9 00 + Jan Flaszka (w 7 r. śm.) - od żony i dzieci z rodzinami

10 30 + Zenon (13 r. śm.), Sabinę, Władysławę, Stefan, Eugeniusz Gębicz

12 00 Za Parafian

16 00 + Stefania (20 r. śm.), Marian (24 r. śm.) Grudzień

16 50 Gorzkie Żale z nauka pasyjną
Kocierzowy

Data Intencje
21 - mar - 2014

piątek
Doba Eucharystyczna

7 00 + Stanisław Popiołek - od Janka i Haliny Szpecińskich z rodziną

Adoracja Najświętszego Sakramentu

15 00 Droga Krzyżowa

Adoracja Najświętszego Sakramentu

19 00
+ Irena Bujacz - od rodziny Olbrychów z Łuszczanowic
+ Kazimierz Politański - od Mariana i Marii Druciarek z rodziną
+ Tadeusz Stalka - od sąsiadów Binków
+ Marianna Dąbrowska - od znajomych syna Mariana
+ Aniela Frymus - od Barbary i Andrzeja Krupa
+ Józef Dajczer - od żony i córki Kamilii
+ Kazimiera Poterała (w 71 r. śm.) - od córki z rodziną

Adoracja Najświętszego Sakramentu

24 00 za Parafian w Kocierzowach

Adoracja Najświętszego Sakramentu
22 - mar - 2014

sobota
7 00 + ks.Marek Wites - od mieszkańców Kocierzów
23 - mar - 2014

niedziela
10 10 Gorzkie Żale

10 30 + Mariusz Wieloch

24 - 30 marca 2014

powrót

Gomunice

Data Intencje
24 - mar - 2014

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Dariusz Ziemba - od Mamy Zdzisławy i brata Marcina

17 00 + Janina Kimel - od rodziny Górazdów
25 - mar - 2014

wtorek

Zwiastowanie Pańskie
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisława Sadowska (w r. śm.)

17 00 + Franciszek Bednaruk (w 7 r. śm.) - od syna Mirosława z rodziną
26 - mar - 2014

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Gajda - od córki z mężem

17 00 + Krzysztof (13 r. śm.), Albin (8 r. śm.) Krawczyk
27 - mar - 2014

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Roczek - od siostry Kazimiery z dziećmi

17 00 + Rozalia Stachańska - od siostry Bogusławy Ozga z rodziną
28 - mar - 2014

piątek
9 00 ks. Marek Wites - od społeczności Publicznego Gimnazjum

10 30 + Grzegorz Bejmert - od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej

11 30 + Zofia Duda - od dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunicach

16 15 Droga Krzyżowa

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Jerzy (2 r. śm.), Adam, Natalia Makowscy
+ Zofia Winkler - od wnuka Dariusza z rodziną
+ Henryk Siewier (w 10 r. śm.)
+ Kazimierz Turek - od Mariusza z rodziną
+ Władysławę Gajda - od rodziny Raczyńskich
+ Roman Życiński - od mieszakńców Paciorkowizny
+ Henryk Dziewierski - od syna Arkadiusza z rodziną
+ Anna Kulka - od Ewy i Andrzeja Lech z rodziną
+ Kazimierz Łuczak - od rodziny Sztuków z Pytowic
+ Janina Skulimowska - od wnuczki Magdy z mężem i córką Alicją
+ Władysław Tazbir - od Jeżów i Alamów
+ Jan Mokrzyński - od rodziny Kenigsmanów
+ Halina Błędniak - od Zarządu i Pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej w Radomsku
+ Aleksandra Konopka - od córki Barbary z mężem i synem
+ Jan Staszewski - od rodziny Manieckich
+ Jan Bednarski - od wnuczek Kasi, Magdy, Agaty z rodzinami
+ Arkadiusz Jeż - od sąsiadów Skowronków
+ Franciszek Siejka - od córki Barbary
+ Krystyna Woźniak - od wnuczka Marcina z żoną Moniką
+ Helena Szpecińska - od mieszkańców Paciorkowizny
+ Stanisław Bareła - od rodziny Kornackich z Kletni
29 - mar - 2014

sobota
Spowiedź Św. od godz. 8 30

9 30 + Marian, Zofia, Weronika Długoszewscy

Spowiedź Św. od godz. 11 00

11 30 + Henryk Majchrzak - od Henryki Stępień z rodziną

Spowiedź Św. od godz. 16 00

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Anna Hoffer - od rodziny Kopków
30 - mar - 2014

niedziela

IV Wielkiego Postu
7 30 + Feliksę, Jadwiga, Józef, Tadeusz Lasoń; Bronisławę Misiak

9 00 + Piotr Gruchot (5 r. śm) - od rodziców

10 30 + Grzegorz Flaszka (na ur.) - od żony Anny z rodziną

12 00 Za Parafian

16 00 + Jan Szpeciński - od Wacława z rodziną z Radomska

16 50 Gorzkie Żale z nauka pasyjną
Kocierzowy

Data Intencje
26 - mar - 2014

środa
18 30
+ Antoninę Wiecha - od sąsiadów Stelmaszczyków
+ Stanisław Popiołek - od Bogumiły Gnyp z rodziną
+ Irena Bujacz - od rodziny Krukowiczów i Radziejewskich
+ Aniela Frymus - od Przyjaciółki Czesławy z rodziną
+ Kazimierz Politański - od chrześnicy Doroty z mężem i córką
+ Tadeusz Stalka - od Mirosławy i Zdzisława Sygulskich z dziećmi
+ Marianna Dąbrowska - od wnuczka Marka z rodziną
29 - mar - 2014

sobota
Spowiedź Św. od godz. 14 00

14 30
+ Kazimierz Politański - od siostry Marysi z mężem
+ Aniela Frymus - od Mirosławy i Zdzisława Sygulskich
+ Tadeusz Stalka - od Heleny Jankowskiej z rodziną
+ Marianna Dąbrowska - od wnuczka Krzysztofa z rodziną
30 - mar - 2014

niedziela
14 30 w 18 r. Ur. Aleksandry Płomińskiej o Błogosławieństwo Boże
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 24.06.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 601126. gościem