Archiwum intencji mszalnych: Listopad 2013

powrót

4 - 11 listopada

powrót

Gomunice

Data Intencje
4 - lis - 2013

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Irena Zwisza - od Sękowskich i Szarotów

16 20 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

17 00 Msza Św. Oktawalna III
5 - lis - 2013

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Władysław Tazbir - od syna Henryka z żoną i dziećmi

16 20 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

17 00 Msza Św. Oktawalna IV
6 - lis - 2013

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Janina Skulimowska - od syna Krzyśka z rodziną

16 20 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

17 00 Msza Św. Oktawalna V
7 - lis - 2013

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Bogumił Komorowski - od córki Beaty z rodziną

16 20 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

17 00 Msza Św. Oktawalna VI
8 - lis - 2013

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zofia Ryplewicz (w 1 r. śm.) - od syna Grzegorza z żoną

16 20 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

17 00 Msza Św. Oktawalna VII
9 - lis - 2013

sobota
6 05 Godzinki NMP

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jan Krawczyk (w 6 r. śm.)

16 20 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

17 00 Msza Św. Oktawalna VIII

18 00 Msza Św. Rodziców i dzieci I Komunijnych
10 - lis - 2013

niedziela

XXXII zwykła

zwykła
7 30 + Genowefa i Józef Kleska

9 00 + Tadeusz Nieśmiałek - od K. Ż. R. z Gomunic

10 30 + Marianna Gala (w 3 r. śm.) - od rodziny

12 00 Za Parafian; o Błogosławieństwo Boże dla synów i ich rodzin (proszą rodzice) oraz Dziękczynna za otrzymaną Łaskę i zdrowie z prośbą o dalsze dla Bartusia Sendkowskiego

16 00+ Jan Woźniak (w 7 r. śm.)
11 - lis - 2013

poniedziałek

Narodowe Święto Niepodległości
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław (7 r. śm.), Wacławę Olborskich; Jan Szulc

10 20 śpiew dzieci pieśni patriotycznych

11 00 o Błogosławieństwo Boże dla Naszej Ojczyzny - Polski

17 00 + Eugeniusz Bobrowski (w 5 r. śm.)
Kocierzowy

Data Intencje
10 - lis - 2013

niedziela
10 30 + Wiktoria, Zygmunt Koćwin; Zofia, Stefan Rudniccy
11 - lis - 2013

niedziela
10 00 z podziękowaniem dla ofiarodawców Naszej Kaplicy i Błogosławieństwo Boże

11 - 17 listopada

powrót

Gomunice

Data Intencje
11 - lis - 2013

poniedziałek

Narodowe Święto Niepodległości
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław (7 r. śm.), Wacławę Olborskich; Jan Szulc

10 20 śpiew dzieci pieśni patriotycznych

11 00 o Błogosławieństwo Boże dla Naszej Ojczyzny - Polski

17 00 + Eugeniusz Bobrowski (w 5 r. śm.)
12 - lis - 2013

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Halina Mielnicka - Suchosz - od Janiny i Kazimierza Gala

17 00 o Błogosławieństwo Boże dla Renaty Ryplewicz na imieniny - od przyjaciół
13 - lis - 2013

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Andrzej Stolarski - od synów Tomasza i Jakuba

17 00 + Janina Gębicz - od sąsiadów z ul. Czestochowskiej i Dworcowej
14 - lis - 2013

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Antoni Andrzejczyk; Marianna i Stefan Jankowscy

17 00 o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla Tadeusza Szymańskiego i Grzegorza Janochy na urodziny - od Jakuba Janochy z rodziną
15 - lis - 2013

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 30 + Stanisław Stępień - od syna Bogdana z rodziną

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Janina Białek - od wnuczki Uli z rodziną
+ Anna Hoffer - od syna Włodka z żoną
+ Helena Szpecińska - od Oli Tazbir z rodziną
+ Wiesław Gala - od Czyżyckiej
+ Leopold Mokrzyński - od brata Ryszarda z rodziną
+ Czesław Kucharski - od mieszkańców Paciorkowizny
+ Adam Pranica - od przyjaciół Renaty i Andrzeja
+ Katarzyna Staniszewska - od cioci Magdy, Lidki, Jadzi z d. Gębicz z rodzinami
+ Teodozja Radziejewska - od Franciszka Biniek z rodziną
+ Mieczysław Sala - od Teresy Wziętal z rodziną
+ Marianna Popiołek - od Teresy Stefanek z rodziną
+ Agnieszka Skrobek - od Barbary Balcerowicz
+ Henryk Tkacz - od Jerzego Tkacza
+ Tadeusz Florowski - od córki Katarzyny z rodziną
+ Helena Zielińska - od Ireny Skowronek z rodziną
+ Janina Bejmert - od córki Zofii z rodziną
+ Marianna Ciupa - od Tazbirów
+ Cecylia Dukalska - od wnuka Romana z rodziną
+ Stanisław Biszta - od Jerzego Sewerynka z rodziną
+ Czesław Markiewicz - od rodziny Starewiczów
+ Marian Czyżycki - od sąsiadów Włodarczyków
+ Krystyna Woźniak - od rodziny Gubalskich
+ Grzegorz Dyguda - od rodziny Gubalskich
+ Władysławę, Kazimierza, Jana Płomińskich
16 - lis - 2013

sobota
6 05 Godzinki NMP

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 w 18 r. Ur. Karoliny o Błogosławieństwo Boże

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Józefę (11 r. śm.), Jan (19 r. śm.) Paciorek - od córki Bożeny z rodziną
17 - lis - 2013

niedziela

XXXIII zwykła

zwykła
7 30 + Marek Jakubowski (w 3 r. śm.) - od żony z dziećmi

9 00 + Tadeusz Nieśmiałek - od sąsiadów Anny i Jerzego

10 30 o Błogosławieństwo Boże dla syna Adriana Bareła - od rodzin

12 00 Za Parafian; o Błogosławieństwo Boże w 18 r. Ur. Adrianny - od Mamy Iwony i brata Roberta

16 00 + Edmund Krysztof na imieniny
Kocierzowy

Data Intencje
13 - lis - 2013

środa
18 00
+ Józef Krokowicz - od Bogdana i Elżbiety Kawka
+ Antonina Wiecha - od Mieczysławy Ciesielskiej
+ Stanisław Popiołek - od Walentyny i Ryszarda Rumików
+ Tadeusz Stalka - od siostry Jadwigi Półrola z dziećmi
+ Irena Bujacz - od Barbary Majdziak z rodziną
+ Irena Łączna - od wnuczka Roberta z rodziną
+ Kamilę Podsadniak - od Darka Dyji z żoną i córką
+ Kazimierz Politański - od córki Edyty z mężem i synem
17 - lis - 2013

niedziela
10 30+ Krystyny Kawka; Krystyny Wściubiak (w 2 r. śm.)

18 - 24 listopada

powrót

Gomunice

Data Intencje
18 - lis - 2013

poniedziałek

Bł. Karoliny
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zdzisław Łańcuchowski - od siostrzenicy Basi z mężem i synami

17 00 + Irena Zawisza (w 1 r. śm.) - od synów z rodzinami
19 - lis - 2013

wtorek

Bł. Salomei
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Leopold Mokrzyński - od Mariusza Skrobek

17 00 + Andrzej Matyszczyk - od Społeczności Publicznego Gimnazjum w Gomunicach z Dyrekcją, Gronem Pedagogicznym i uczniami kl. III a z wychowawcą
20 - lis - 2013

środa

Św. Rafała
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Janina Mokrzyńska - od córki z mężem i dziećmi

17 00 + Janusz Kołowrotkiewicz - od córki Moniki z rodziną
21 - lis - 2013

czwartek

Ofiarowanie N.M.P.
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Grzegorz Bielasiński - od Jacka Ruska z rodziną

17 00 + Ryszard Misiak - od Szymańskich i Janochów
22 - lis - 2013

piątek

Św. Cecylii
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 30 + Rozalia Stachańska - od córki Marii z mężem

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Tadeusz Nieśmiałek - od Rity z rodziną
+ Marianna Misiewicz - od wnuczków Izy, Agnieszki i Konrada
+ Jerzy Kacperczyk - od Janiny i Kazimierza Gala
+ Włodzimierz Gonera (w 8 r. śm.) - od żony i dzieci
+ Janina Gębicz - od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Publicznego Gimnazjum w Gomunicach
+ Alicja Barańska
+ Bronisławę, Stefan, Zdzisław, Wacław, Władysław Grudzińscy
+ Stanisławę, Ferdynand Kimel
+ Zofia Grudzińska - od brata Tolka z rodziną
+ Jan Konopka - od żony z dziećmi
+ Eleonora, Stefan Flaszka
+ Stanisław Gawiński (w 38 r. śm.)
+ Danuta Piechurowska - od Kazimierza i Ireny Palińskich
+ Anna Malitka - od c. r. Mazurów
+ Władysławę Gajda - od wnuczka Mariusza z rodziną
+ Roman Życiński - od Teściowej
+ Stanisława Gromek - od rodziny Odrzywolskich i Płomińskich
+ Józef Bobrowski - od Wiesławy Miry
+ Jan Gajda - wnuczki Edyty z rodziną
+ Józef Burak - od rodziny Gromków
23 - lis - 2013

sobota

Św. Klemensa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Dariusz Ziemba - od Renaty i Andrzeja Sztanderów z dziećmi

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 w 10 r. ślubu Emilii i Arkadiusza Manieckich o zdrowie i Błogosławieństwo Boże z podziękowaniem za otrzymane łaski - od córki
24 - lis - 2013

niedziela

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
7 30 + Leopold i Józefę Mokrzyńskich

9 00 + Otylia (w 14 r. śm.), Stanisław (w 23 r. śm.) Ozga - od córek

10 30 + Mirosław, Antonina, Leon Gawińscy

12 00 Za Parafian

16 00 + Edward Ziemba (w 3 r. śm.)
Kocierzowy

Data Intencje
20 - lis - 2013

środa
18 00
+ Józef Krokowicz - od właściciela i pracowników Firmy ,,Remark''
+ Antonina Wiecha - od Jacka Kawki z rodziną
+ Stanisław Popiołek - od Mieczysławy Ciesielskiej i Jarka z rodziną
+ Tadeusz Stalka - od rodziny Druciarków i Krukowicz
+ Irena Bujacz - od brata Antoniego z rodziną
+ Irena Łączna - od Mergnerów i Jureńczyków
+ Kazimierz Politański - od syna Sebastiana z Marzeną
24 - lis - 2013

niedziela
10 30+ Czesław Wieloch

25 listopada - 1 grudnia

powrót

Gomunice

Data Intencje
25 - lis - 2013

poniedziałek

Bł. Katarzyny
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + ks. Marek Wites - od Ireny Skowronek z rodziną

17 00 + Stanisław Stępień - od Ireny Gębicz z rodziną
26 - lis - 2013

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o Błogosławieństwo Boże dla ks.Konrada w dniu imienin - od uczestników porannych Mszy Św.

17 00 o Błogosławieństwo Boże dla ks. Konrada w dniu imienin - od parafian
27 - lis - 2013

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Henryk Dziewierski - od wnuczki Moniki z rodziną

17 00 Zdzisław Krupa - od Janochów z Piotrkowa Trybunalskiego
28 - lis - 2013

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Grzegorz Bejmert - od wujka Mietka z rodziną

17 00 + Ryszard, Jacek, Jan Ozga; Adela, Czesław Alama
29 - lis - 2013

piątek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 30 + Jan Roczek - od Marii Kamińskiej z rodziną

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Joanna Flaszka i c. r. Flaszka
+ Janina Bezulska - od Lidii i Stanisława Wyznikiewicz
+ Julianna i Karol Kularscy; Regina Skowronek
+ Janina, Eugeniusz, Irena Loba i c. r.; Maria Rosińska; Teresa Grzejszczak - od Zdzisławy z rodziną
+ Tadeusz Gromek (w 16 r. śm.) - od syna Henryka z rodziną
+ Andrzej Andrulewicz (na imieniny), i c. r. Pajęckich i Rudzkich
+ Wiesław Gala - od kolegów z pracy syna Zbigniewa
+ Danuta Piechurowska - od rodziny Gaików z dziećmi
+ Józef Bobrowski - od chrześniaka Sławomira
+ Agnieszka Skrobek - od Grażyny i Romana Wrońskich
+ Jadwiga Krupa - od wnuczka Marka z rodziną
+ Danuta Koniarska - od najbliższych sąsiadów
+ Anna Kulka - od Krystyny i Ryszarda Mokrzyńskich z rodziną
+ Kazimierz Łuczak - od Czesławy i rodziny Chmielarzy
+ Janina Skulimowska - od wnuczek Joli i Agaty z rodzinami
+ Władysław Tazbir - od syna Tadeusza z żoną i dziećmi
+ Jan Mokrzyński - od rodziny Kulków
+ Zofia Duda - od Emerytowanych nauczycieli i pracowników obsługi z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego i Gminy Gomunice
+ Halina Błędniak - od koleżanek siostry Teresy
+ Aleksandra Konopka - od męża Szczepana
30 - lis - 2013

sobota

Św. Andrzeja
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o Błogosławieństwo Bożedla ks. Andrzeja w dniu imienin - od uczestników porannych Mszy Św.

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 o Błogosławieństwo Boże dla ks. Andrzeja w dniu imienin - od parafian
1 - gru - 2013

niedziela

I Adwentu
7 30 + ks.Andrzej i Zdzisław Kacperczyk

9 00 + Jan Mokrzyński - od syna Marka z rodziną

10 30 + Jan Kempa - od uczestnikow pogrzebu

12 00 Za Parafian; o Błogosławieństwo Boże za Kolejarzy i za Górników KWB

16 00 o Błogosławieństwo Boże dla ks. Andrzeja - proszą dzieci (chórek z opiekunami)
Kocierzowy

Data Intencje
27 - lis - 2013

środa
18 00
+ Józef Krokowicz - od rodziny Skurów
+ Antonina Wiecha - od Sygulskich i Pawłowskich
+ Stanisław Popiołek - od Magdy i Marity
+ Tadeusz Stalka - od chrześnicy Barbary z mężem i rodziną
+ Irena Bujacz - od Apolonii Wieloch
+ Kazimierz Politański - od szwagra Andrzeja z rodziną
1 - gru - 2013

niedziela
10 30+ Apolonia, Józef, Mieczysław, Stanisława, Leon Krawczyk
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 14.10.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 652182. gościem