Archiwum intencji mszalnych: Październik 2013

powrót

30 września - 6 października

powrót

Data Intencje
30 - wrz - 2013

poniedziałek
Doba Eucharystyczna
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Hieronim Kulawiński, Konstancja Stępień

Adoracja Najświętszego Sakramentu

17 00 + Ryszard Wojtania - od szwagierki Anny z rodziną

Adoracja Najświętszego Sakramentu

24 00 Za Parafian
1 - paź - 2013

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla Bartusia Zętkowskiego - od Cioć

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Bogusław Frach - od bratanicy Beaty z mężem i dziećmi
2 - paź - 2013

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Maria Wysmyk (w 17 r. śm.) - od rodziny

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 w pewnej intencji
3 - paź - 2013

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jadwiga Jarocka - od rodziny Jarockich z Gomunic

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Janina Gębicz - od rodziny Różyckich
4 - paź - 2013

piątek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Najświetniejszemu Sercu Jezusa za nasze grzechy

16 00 Spowiedź Św.

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Wiesław Gala - od wnuczki Moniki z rodziną
+ Józef Bobrowski - od siostry Czesławy
+ Grzegorz Kukulski - od Wioli Wrzochol z rodziną
+ Henryk Tkacz - od Iwony i Tomasza Dobrakowskich z dziećmi
+ Tadeusz Florowski - od Krasoniów, Marczaków i Szymanków
+ Helena Zielińska - od koleżanki Marii Stefanek
+ Janina Bejmert - od uczestników pogrzebu
+ Marianna Ciupa - od Romana Tazbira z żoną i córkami
+ Cecylia Dukalska - od rodziny Gonerów i Sowińskich
+ Stanisław Biszta - od OSP z Kletni
+ Czesław Markiewicz - od kolegów z oddziału 3 syna Sylwka
+ Zdzisław Łańcuchowski - od kuzyna Gienka Koniarskiego z rodziną
+ Anna Malitka - od Wandy Pluty z dziećmi
+ Stanisławę Gromek - od Zarządu Koła Emerytów w Gomunicach
+ Leopold Mokrzyński - od wnuków Artura i Dominika z rodzinami
+ Janina Mokrzyńska - od mieszkańców Paciorkowizny
+ Grzegorz Bielasiński - od OSP i Rady Sołeckiej z Kletni
+ Rozalia Stachańska - od Janiny Mokrzyńskiej z rodziną
5 - paź - 2013

sobota

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

16 20 Nabożeństwo Różańcowe
prowadzi: Męskie K.Ż.R. (zelator Zenon Bińczyk)

17 00 Otylia (1 r. śm.) i Marian (27 r. śm.) Rosłowicz
6 - paź - 2013

niedziela

XXVII zwykła

zwykła
7 30 + Bolesław (29 r. śm.), Helena, Jan Trędkiewicz i zm. z rodziny Kępskich i Wiśniewskich

9 00 + Janina i Władysław Gębicz

10 30 + Arkadiusz Kempa (w 5 r. śm.) - od Mamy

12 00 Za Parafian; w 10 r. ślubu Agnieszka i Grzegorza - od dzieci i rodziców

15 30 Nabożeństwo Różańcowe

16 00 + Józef, Amelia, Andrzej, Cecylia, Wojciech Kutek

7 - 13 października

powrót

Data Intencje
7 - paź - 2013

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Władysławę Gajda - od męża

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Bogusław Frach - od chrześniaka Przemysława z rodziną

Spotkanie z Kołami Żywego Różańca
8 - paź - 2013

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Janina Gębicz - od uczestników pogrzebu

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Maciej Dudek (w 6 r. śm.) - od żony z dziećmi
9 - paź - 2013

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Roman Życiński - od żony i syna

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Stefan Łaski (w 27 r. śm.) - od synów z rodziną
10 - paź - 2013

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Dariusz Ziemba - od teścia Tadeusza Guziaka

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Jan (5 r. śm.), Stanisławę i Bolesław Krajewscy
11 - paź - 2013
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józef Tondel (w 20 r. śm.) - od żony

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ ks.Marek Wites - od Jerzego Sewerynka
+ Grzegorz Bejmert - od Babci Zosi i Konrada
+ Józef Tondel (w 20 r. śm.) - od dzieci
+ Janina Białek - od wnuczki Ewy z rodziną
+ Zdzisławę Kowalską - od chrześnicy Doroty z rodziną
+ Wiesław Gala - od sąsiadów z ul. Partyzantów i Armii Krajowej
+ Jan Gajda - od szwagierki Janiny i Krystyny z rodziną
+ Henryk Dziewierski - od rodziny Rozpończyków
+ Jan Roczek - od Józefa Woźniaka z żoną
+ Danuta Koniarska - od koleżanki Mirosławy
+ Kazimierz Łuczak - od Teresy Orłowskiej z rodziną
+ Janina Skulimowska - od wnuka Bogdana z żoną Jadwigą i dziećmi
+ Władysław Tazbir - od teściowej Jadwigi Tazbir z rodziną
+ Jan Mokrzyński - od Artura Skalika z rodzicami
+ Zofia Duda - od Anny Dudy z rodziną
+ Halina Błędniak - od rodziny Palińskich
+ Aleksandra Woźniak - Konopka - od Mirka i Bożeny Łaskich z dziećmi
+ Jan Staszewski - od rodziny Śmiechowskich, Kozaków, Długoszewskich
+ Jan Bednarski - od wnuczka Wojtka z mamą
+ Anna Hoffer - od rodziny Ciesielskich
+ Arkadiusz Jeż - od Doroty z Mamą
+ Franciszek Siejka - od mieszkańców bloku nr. 5 i 7 na Wojciechowie
+ Kamilę Podsadniak - od rodziny Wrzochol, Soboń, Kasiborskich
12 - paź - 2013

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Anna Kulka - od syna Damiana z żoną i wnuczkami

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Edward Ziemba; Bożena Pechta; Marek Klimczak
13 - paź - 2013

niedziela

XXVIII zwykła

zwykła
7 30 + Janina (39 r. śm.), Stefan Mokrzyńscy i c. r. Mokrzyńskich

9 00 + Tadeusz Nieśmiałek - od Eli i Jarka Sukienników z córkami

10 30 + Józef i Danuta Mielczarek

12 00 Za Parafian;
- w 30r.ślubu Grażyny i Krzysztofa Wodeckich o Błog.Boże - od synów z r.
- w 18 r. Ur. Damiana Bareły o Błogosławieństwo Boże - od rodziców i rodzeństwa

15 30 Nabożeństwo Różańcowe

16 00 + Jadwiga (na imieniny) i Henryk Tkacz

14 - 20 października

powrót

Data Intencje
14 - paź - 2013

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Krystyna Woźniak - od Jadwigi i Tadeusza Zawiszy z rodziną

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Ludwik, Józefa Mokrzyńscy; Jarosław, Anna Kossowscy
15 - paź - 2013

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Marianna, Bronisław, Jan, Marian, Joanna Flaszka

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Władysław, Stanisławę Płomińskich
16 - paź - 2013

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Edmund Con - od rodziny Rusków

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Sabina (1 r. śm.), Zenon, Władysławę, Stefan, Eugeniusz Gębicz
17 - paź - 2013

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Czesław Kucharski - od uczestników pogrzebu

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Wojciech Michalczyk (w r. śm.)
18 - paź - 2013
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00+ Zofia Zawisza - od Jana, Grażyny Tazbir

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Arkadiusz Jeż - od Jarka i Beaty Kurpios
+ Irena Zielińska - od chrześniaka z rodziną
+ Elżbieta Śliwińska - od koleżanek z Cefolu
+ Janina Gębicz - od syna Kazimierza z Niną
+ Czesławę (w 37 r. śm.), Zygmunt Kaczmarzyńskich; Weronika Turlejska - od rodziny
+ Wiesław Gala - od rodziny Szczepaniaków
+ Jan Mokrzyński - od wnuczka Rafała z rodziną
+ Regina Kułak - od synowej
+ Grażyna Jonach - od chrześnicy Ani z rodziną
+ Irena Zielińska - od chrześniaka z rodziną
+ Zdzisław Samborski - od cioci Marysi Kułak
+ Łukasz Lesiak - od koleżanek i kolegów z wychowawczynią Kasią ze Szkoły Podstawowej
+ Anna Tazbir - od Krzysztofa Makowskiego z rodziną
+ Jadwiga Wieloch - od Marii i Kazimierza Dąbrowskich z Kocierzów
+ Maria Zawisza - od wnuka Włodzimierza z żoną
+ Bogdan Krawczyk - od koleżanek i kolegów Firmy JYSK
+ Józef Bobrowski - od Rady Nadzorczej, Zarządu i pracowników GS-u w Gomunicach
+ Stefan Ślusarczyk - od mieszkańców Paciorkowizny
+ Helena Łaska - od Pruchnickich z Kamieńska
+ Wiesław Bobrowski - od koleżanek i kolegów OSP w Gomunicach
+ Henryk Alama - od Wacławy Grobel z rodziną
+ Andrzej Jonach - od rodziny Sztyler
19 - paź - 2013

sobota
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Jacenty Gałwiaczek - od najbliższych sąsiadów córki Doroty

16 00 ŚLUB: Katarzyna KONOPKA - Łukasz MENDAK

16 50 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 o Błogosławieństwo Boże w 18 r. Ur. Moniki Ziemskiej - od dziadków i rodziny
20 - paź - 2013

niedziela

XXIX zwykła

zwykła
7 30 + Helena Szpecińska - od córki Danuty z rodziną

9 00 + Tadeusz, Antonina, Józef Blada, Bożena Olejnik

10 30 + Grzegorz Flaszka (w r. śm.) - od żony dzieci i rodziną

12 00 Za Parafian; Sakrament Bierzmowania (udziela Ks. Arcybiskup Stanisław Nowak)

15 30 Nabożeństwo Różańcowe

16 00 + Leokadia i Jan Kuligowscy

21 - 27 października

powrót

Data Intencje
21 - paź - 2013

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Helena Kołakowska i c. r. Kapczyńskich

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Jadwiga Wieloch - od dzieci z rodzinami
22 - paź - 2013

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o Błogosławieństwo Boże dla Ireny

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Bolesława, Marian Dawidowicz; Sabina Warda
23 - paź - 2013

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Lucjan Sobczak - od rodziny Szpecińskich: Teresy i Wiesława z rodziną

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Ryszard Kamiński (25 r. śm.); Apolonię i Jan Wróbel
24 - paź - 2013

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla mieszkańców z ul. Mickiewicza i Zielonej

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Jadwiga i Wiesław Maślakiewicz - od córek z rodziną
25 - paź - 2013
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Zofia Baran - od rodziny Szymulów z córkami

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Jan Tulejski (w 11 r. śm.) - od syna Radosława z rodziną
+ Janina Gębicz - od emerytowanych nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunicach
+ Zdzisława Kowalska - od siostry Teodozji z mężem
+ Tadeusz Mozdrzeń - od syna na imieniny
+ Kazimierę i Zenon Alama, Antoni Chojnacki
+ Kamilę Podsadniak - od mieszkańców bloku nr. 44 kl. II
+ Ryszard Misiak - od Anny i Ryszarda Szymańskich
+ Tadeusz Nieśmiałek - od sąsiadów z ul. Witosa
+ Stefanię, Stanisław Skalik
+ Stanisławę Gromek - od rodziny Flaszków
+ Anna Malitka - od rdziny Kaczorów
+ Józefę Kmiecik - od chrześnicy Marzeny z rodziną
+ Jadwiga Krupa - od wnuczki Agnieszki z rodziną
+ Marian Czyżycki - od rodziny Słuszkiewiczów i Stanisława Krawczyka z Radomska
+ Jan Mikołajczyk - od rodziny Biernackich i Pacaków
+ Zofia Grudzińska - od sąsiadów Łaskich, Wojtyla, Śmiechowicz
+ Teodozja Bąkowicz - od Kazimierza, Ryszarda, Adama, Mariana Bajonów z rodzinami
+ Jarosław Kierlik - od chrzestnego z rodziną
+ Otylia Rosołowicz - od pracowników Firmy TS. THERM z Dmenina
+ Zygmunt Brzezin - od chrześniaka Janka Tazbira z żoną
+ Henryk Szpeciński - od wnuka Damiana z rodziną
+ Sabina Gębicz - od sąsiadów Podsadniaków z rodziną
26 - paź - 2013

sobota

Rocznica Poświęcenia Kościoła
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla Julii w 8 r. urodzin

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Jan Mokrzyński - od syna Krzysztofa z rodziną
27 - paź - 2013

niedziela

XXX zwykła

zwykła
7 30 + Stanisław (22 r. śm.), Leokadia Jeznach; Stefan, Marianna Różańscy; Irena, Marian Gruchot

9 00 + Tadeusz Gromek - od syna Henryka z rodziną

10 30 + Andrzej Frączak w 3 r. śm.

12 00 Za Parafian
- o Błogosławieństwo Boże w 50 r. ślubu Józefy i Zygmunta Duda
- o Błogosławieństwo Boże w 20 r. ślubu Agaty i Pawła Duda - od córek

15 30 Nabożeństwo Różańcowe

16 00 + Sabina Pajęcka na imieniny

28 października - 3 listopada

powrót

Data Intencje
28 - paź - 2013

poniedziałek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + ks. Marian Kasprzyk (w 9 r. śm.), ks. Zygmunt Król (w 31 r.śm.)

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Kamilę, Tadeusz Pajęccy; Stanisław, Pelagia, Piotr Andrzejewscy; Stanisław Pastuszka i zm. z rodziny Pajęckich, Bińczyków, Pastuszków, Krawczyków
29 - paź - 2013

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Halina Dyja - od rodziny Borowików

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Adrian Łukasik (w 8 r. śm.) - od rodziców i siostry
30 - paź - 2013

środa
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wiesław Gala - od Agaty Gali z rodziną

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Włodzimierz Brzozowski (w 5 r. śm.) - od Mamy i rodziny
31 - paź - 2013

czwartek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wiesław Gala (w 1 r. śm.) - od żony

16 30 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + ks. Andrzej (18 r. śm.) i Zdzisław Kacperczyk
1 - lis - 2013

piątek

Wszystkich Świętych (uroczystość)
7 30 + Feliks, Janina Jaroccy w r. śm.

9 00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy

11 00 Procesja różańcowa z wypominkami na cmentarzu

12 15 Msza Św. za wszystkich wiernych zmarłych
2 - lis - 2013

sobota

Dzień Zaduszny

Wszystkich Wiernych zmarłych
6 05 Godzinki NMP

6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

10 00 + Zofia, Zbigniew i c.r. Bożyków, Straszewskich, Sygulskich

16 20 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

17 00 Msza Św. Oktawalna I
3 - lis - 2013

niedziela

XXXI zwykła

zwykła
7 30 + Edward Bielasiński (w 16 r. śm.) - od żony

9 00 + Henryk Barański (w 6 r. śm.)

10 30 + Regina (30 r. śm.), Stanisław, Krystyna, Leszek Frymus; Jan Muszyński i c. r. Rowińskich

12 00 Za Parafian; w 1 r. Ur. Patrycja Białek o Błogosławieństwo Boże - proszą rodzice

15 20 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami

16 00 Msza Św. Oktawalna II
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 24.06.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 601083. gościem