Archiwum intencji mszalnych: Luty 2013

powrót

4 - 10 lutego

powrót

Gomunice

Data Intencje
4 - lut - 2013

poniedziałek
7 00 O Boże Błogosławieństwo dla Andrzeja Świderskiego na imieniny - od przyjaciół

17 00 + Mariannę, Albina, Tadeusza, Zdzisława Purzyńskich
5 - lut - 2013

wtorek
7 00 + Ks. Ignacy Opolski w 33 r. śm.

17 00 + Bronisławę w 31 r. śm. i zm. z r. Tyl
6 - lut - 2013

środa
7 00 + Marianna w 1 r. śm.i Jerzy Pawłowscy, Genowefa i Józef Pajęccy

17 00 + Marian, Irena, Piotr Gruchot
7 - lut - 2013

czwartek
7 00 + Jan Tazbir - od Jolanty i Stanisława Tazbir z dziećmi

17 00 + Ryszard, Alicja Aniszewscy; Genowefa Patek - od córki Elżbiety z rodziną
8 - lut - 2013

piątek
7 00 + Czesław Kucharski - od rodziny Balcerowiczów

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Maria Mieszała na urodziny - od rodziny
+ Irena Felicjańska w 4 r. śm. - od męża z dziećmi z rodziną
+ Adamina w 4 r. śm., Zygmunt Skulimowscy
+ Jolanta Wrzochol w 30 r. śm.
+ Jan Kempa - od rodziny Woźniaków z sąsiedztwa
+ Kazimiera Alama - od Barbary Tazbir z dziećmi i wnukami
+ Zenobia Pałyszka - od Bożeny i Marka Łopatków
+ Grażyna Jonach - od cioci Wacławy i Zbigniewa Grobla z rodziną
+ Zdzisław Samborski - od Jolanty Pokusińskiej z dziećmi
+ Alicja Stefańska - od sąsiadów Michalczyków i Saternusów
+ Zofia Zawisza - od Czesława i Elżbiety
+ Lucjan Bujacz - od chrześniaka Stanisława Sieradzkiego z rodziną
+ Łukasz Lesiak - od Anety i Damiana z córką Zuzią
+ Anna Tazbir - od Zenobii i Mieczysława Stalki
+ Adam Pawiński - od uczestników pogrzebu
9 - sty - 2013

sobota
7 00 + Irena Felicjańska w 4 r. śm.

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Lucjan Madejski
10 - lut - 2013

niedziela

VI zwykła
7 30 W 40 r. śm. Stefan i Marianna Różańscy; Stanisław i Leokadia Jeznach; Irena i Marian Gruchot

9 00 + Apolonię (w 13 r. śm.), Jan Wróbel; Ryszard Kamiński

10 30 + Zofia w 1 r. śm., Edward Kowalscy

12 00 Za Parafian / W 1 r. Ur. o Błogosławieństwo Boże dla Igora Cichuty - od rodziców i chrzestnych

16 00 + Józefę, Mieczysław Michalscy
Kocierzowy

6 - lut - 2013

środa
18 00
+ Zofia Krukowicz - od chrześnicy Urszuli z rodziną
+ Czesław Gawroński - od Zofii Jankowskiej z rodziną
10 - lut - 2013

niedziela
10 30
+ Stefan Sygulski

11 - 17 lutego

powrót

Gomunice

Data Intencje
11 - lut - 2013

poniedziałek
7 00 + Marek Jakubowski - od Gębiczów i Purchałów

15 00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

15 15 Msza Św. za chorych i sakrament Namaszczenia Chorych
12 - lut - 2013

wtorek
7 00 + Henryk Kopera - od syna Tadeusza z rodziną

17 00 + Janinę Krysztof w 9 r. śm.
13 - lut - 2013

środa

Środa Popielcowa
7 00 + Jan Kempa - od Kursewiczów i Bilów

10 00 + Katarzyna Staniszewska - od byłej klasy B Szkoły Podstawowej

17 00 + Zdzisław Krupa - od rodziny Gawron
14 - lut - 2013

czwartek
7 00 + Irena Zawisza - od rodziny Felicjańskich

17 00 + Jan Szpeciński - od Romana i Pawła Śliwińskich
15 - lut - 2013

piątek
7 00 + Jadwiga Wieloch - od syna Pawła z żoną

16 15 Droga Krzyżowa

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Zofia Ryplewicz - od rodziny Płomińskich
+ Sabina, Feliks, Jan Alama; Maria, Mieczysław, Janina Flaszka
+ Marianna, Stanisław Dąbrowscy - od córki Anny z mężem
+ Bronisław Pawelec - od pracowników Urzędu Gminy i GOPS - u
+ Stefania Cichuta - od Katarzyny Cichuta z Bartodziej
+ Wiesławę Bartosik - od teściowej Haliny Bąkowicz z synami
+ Grzegorz Kulawiński - od Członków Związku Zaw. Górnictwa Węgla Brunatnego Bełchatów
+ Jan Szpruch - od uczestników pogrzebu
+ Stanisław Gębicz - od syna Krzysztofa z żoną, córkami i wnuczkami
+ Irena Wiaderek - od uczestników pogrzebu
+ Maria Zawisza - od siostry Ali z rodziną i siostrzenicy Elżbiety z rodziną
+ Bogdan Krawczyk - od Jana Mirczak z rodziną z Katowic
16 - sty - 2013

sobota
7 00 + Danuta Mariankowska - od Katarzyny Sidonowicz

14 00 W 50 r. ślubu Benedykta i Lucjan Zięba o Boże Błogosławieństwo

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Anna Gala i zm. z rodziny Woronieckich
17 - lut - 2013

niedziela

I Wielkiego Postu
7 30 + Henryk Kopera w 1 r. śm. - od żony z rodziną

9 00 + Zofia, Teresa, Feliks, Stanisław Pokusińscy

10 30 + Tadeusz Nieśmiałek - od Doroty i Mariana Pałyszków

12 00 Za Parafian

16 00 + Józefę Dębski w 30 r. śm.

16 50 Gorzkie Żale z nauką pasyjną
Kocierzowy

13 - lut - 2013

środa
18 00
+ Józef Krokowicz - od Władysławy
+ Czesław Gawroński - od Anny i Beaty z dziećmi
15 - lut - 2013

piątek
15 00 Droga Krzyżowa
17 - lut - 2013

niedziela
10 15 Gorzkie Żale

10 30Zofia Krukowicz w 1 r.śm.

18 - 24 lutego

powrót

Gomunice

Data Intencje
18 - lut - 2013

poniedziałek
7 00 + Stefan Ślusarczyk - od rodziny Krawczyk

17 00 + Marian Brzozowski w 2 r. śm. - od syna Jana z rodziną
19 - lut - 2013

wtorek
7 00 + Helena Łaska - od syna Mirosława z rodziny

17 00 + Jan Wawrzyńczak - od Zofii Łuczak z dziećmi
20 - lut - 2013

środa
7 00 + Zygfrydę Binkowską - od Emerytów Urzędu Gminy w Gomunicach

17 00 + Jan Kempa - od Ireny Skowronek z rodziną
21 - lut - 2013

czwartek
7 00 + Henryk Alama - od wnuka Roberta z żoną i dziećmi

17 00 + Teodozja Radziejewska - od wnuka Łukasza z żoną
22 - lut - 2013

piątek
7 00 + Andrzej Jonach - od córki z wnuczkami

16 15 Droga Krzyżowa

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Lucjan Sobczak - od rodziny Mastalerzów
+ Tadeusz Nieśmiałek - od Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Gomunic
+ Agnieszka Skrobek - od koleżanek Anny i Wioletty
+ Wiesław Bobrowski - od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunicach
+ Stanisława Gromek - od Krystyny Gałwa
+ Zofia Baran - od Wioletty i Jacka Nowak z rodznią
+ Józefa Kmiecik - od wnuczka Marcina z rodziną
+ Jan Szpeciński - od Kalecińskich z Dobryszyc
+ Jadwiga Krupa - od wnuczka Andrzeja z rodziną
+ Marian Czyżycki - od Hani Stępień z rodziną
+ Jan Mikołajczyk - od rdzoiny Szeszko
+ Jerzy Włóka w 3 r. śm. - od żony, dzieci z rodzinami i wnuków
23 - sty - 2013

sobota
7 00 + Jan Szpeciński - od bratowej Szpecińskiej z córkami, Czesławy Sobczak z rodziną, Krystyny Gałwa z rodziną, Barbary Szpecińskiej z rodziną

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Stanisław w 8 r. śm., Robert, Marianna, Jan Komorowscy
24 - lut - 2013

niedziela

II Wielkiego Postu
7 30 + Maria Śliwińska w 32 r. śm., Janina i Stefan Mokrzyńscy

9 00 + Jan Konopka w 7 r. śm. - od żony z dziećmi

10 30 + Zdzisław Krupa - od Krupów i Flaszków

12 00 Za Parafian

16 00 + Jadwiga Kossowska - od siostry Jadwigi Gali

16 50 Gorzkie Żale z nauką pasyjną
Kocierzowy

20 - lut - 2013

środa
18 00
+ Józef Krokowicz - od Lucyny Łukasiewicz z synem Patrykiem
22 - lut - 2013

piątek
15 00 Droga Krzyżowa
24 - lut - 2013

niedziela
10 15 Gorzkie Żale

10 30+ Marian Sygulski

25 lutego - 3 marca

powrót

Gomunice

Data Intencje
25 - lut - 2013

poniedziałek
7 00 + Kazimierz Binek - od brata Jerzego z rodziną

17 00 + Klara Ogrodawczyk - od brata Jana z żoną
26 - lut - 2013

wtorek
7 00 + Mirosław Gubalski

17 00 + Jan Tazbir w 2 r. śm. - od żony z dziećmi
27 - lut - 2013

środa
7 00 + Jan Kempa - od rodziny Jeżów i Alamów

17 00 + Mirosław Kurpiel - od syna z żoną i synem
28 - lut - 2013

czwartek
7 00 + Jan Mikołajczyk - od żony i dzieci ze współmałżonkami

17 00 + Jan, Ryszard, Jacek Ozga; Adela, Czesław Alama
1 - mar - 2013

piątek

I miesiąca
7 00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy

16 00 Spowiedź Św.

16 15 Droga Krzyżowa

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Eleonora, Stefan Flaszka
+ Tadeusz Nieśmiałek - od pracowników Urzędu Gminy i Gopsu w Gomunicach
+ Amelia, Józef, Andrzej, Cecylia, Wojciech Kutek
+ Kazimierz, Zenon Alama - od syna Adama z rodziną
+ Katarzyna Staniszewska - od chrześnicy Edyty z rodzicami
+ Bogdan Krzyżowski w 15 r. śm. - od żony, dzieci i wnuków
+ Kazimierę Nowak na imieniny - od córki z rodziną
+ Helena Łaska na imieniny - od synów
+ Edward Polanin - od chórku dziecięcego z opiekunami
+ Ks. Mirosław Drozdek
+ Zofia Grudzińska - od Doroty z Mamą
+ Teodozja Bąkowicz - od Teresy Rusek z rodziną
+ Jarosław Kierlik - od Agnieszki z rodziną
+ Helena, Stanisław Gawińscy
2 - mar - 2013

sobota

I miesiąca
7 00 + Stanisław Sobala w 8 r.śm.

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Jerzy Nowak na ur; Leokadia i Władysław Wróbel
3 - mar - 2013

niedziela

III Wielkiego Postu
7 30 + Kazimierz Bąkowicz; Józef, Martyna Płomińscy

9 00 + Helena, Adrian, Edmund, Tomasz Łukasik; Marianna, Stefan, Krzysztof Gala

10 30 + Irena Wiaderek w 1 r. śm. - od męża i dzieci z rodzinami

12 00 Za Parafian

16 00 + Tadeusz Nieśmiałek - od syna Marka z Julią i dziećmi

16 50 Gorzkie Żale z nauką pasyjną
Kocierzowy

27 - lut - 2013

środa
18 00
+ Józef Krokowicz - od teściowej Alfredy Jarzębskiej z rodziną
1 - mar - 2013

piątek
15 00 Droga Krzyżowa
3 - mar - 2013

niedziela
10 15 Gorzkie Żale

10 30+ Kazimierz Jankowski
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 14.10.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 652200. gościem