Archiwum intencji mszalnych: Październik 2011

powrót

3 - 9 października

powrót

Gomunice

Data Intencje
3 - paz - 2011

poniedziałek
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Maria Mieszała w 3 r. śm.

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Irena Lesińska - od Piotra Maja
4 - paz - 2011

wtorek
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Stanisław Michalczyk - od Danuty i Tadeusza Sewerynków

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Teresa Szafrańska na imieniny - od rodziny
5 - paz - 2011

środa
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Maria Stodułka w 1 r. śm. - od wnuczki Agnieszki

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Marian Brzozowski - od chrześnicy Lidki z rodziną
6 - paz - 2011

czwartek
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Czesław Kucharski - od rodziny Koniarskich z Częstochowy

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Maciej Dudek w 4 r. śm. - od żony i dzieci z rodzinami
7 - paz - 2011

piątek

I miesiąca
6 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy

16 00Spowiedź Św.

16 30Nabożeństwo Różańcowe

18 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Marta i zm. z rodziny Włudarów
+ Wacław Sękowski - od żony
+ Wanda Wiaderek - od Marii Sobala z rodziną
+ Franciszkę, Ignacego Wąsowicz; Maria Mieszała w 3 r.śm.
+ Józef, Amelia, Cecylia, Andrzej, Wojciech Kutek
+ Zofia Zawisza - od Tulejskich i Zielińskich
+ Władysław, Amelia, Jan, Danuta, Jerzy, Krystyna, Zofia, Henryka Kucharscy
+ Jan, Anna Trzebińscy; zm. z rodziny Majów, Kozalów, Makowskich
+ Marian Gałązka - od wnuczki Magdy z mężem i córką
+ Celestyna Alama - od wnuka Tadeusza z rodziną
+ Adam Gloc - od Taty
+ Irena Lesińska - od Dyrekcji, nauczycieli, pracowników i uczniów Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Chrzanowicach
+ Grażyna Jonach - od córki Beatki
+ Zdzisław Samborski - od kolegów i koleżanek z pracy Karoliny i Piotrka GOM - Owczarek
+ Stanisław Tazbir - od chrześnicy Małgorzaty z rodziną
8 - paz - 2011

sobota
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00Helena Woźniak - od uczestników pogrzebu

15 30ŚLUB: Ewelina MIKOŁAJCZYK - Krzysztof SZESZKO

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00ŚLUB: Edyta TAZBIR - Marek JÓŹWIAK
9 - paz - 2011

niedziela

XXVIII zwykła
7 30 + Janinę w 37 r. śm., Stefan Mokrzyńscy

9 00 + Arkadiusz Kempa w 3 r. śm. - od Mamy

10 30 + Sabina Dąbek w 8 r. śm.

12 00 Za Parafian/
W 90 r. Ur. Stanisława Szpecińska o Błogosławieństwo Boże
1 r. Ur. Julia Sobocka o Błogosławieństwo Boże - od rodziców

15 30Nabożeństwo Różańcowe

16 00+ Eugenia w 5 r. śm., Zygmunt, Wiktoria Włóka - od córki Ewy z rodziną

10 - 16 października

powrót

Gomunice

Data Intencje
10 - paz - 2011

poniedziałek
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Kazimierz Stefanek - od rodziny Flaszków i Zielińskich

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 W 60 r. Ur. Zofii Grudzińskiej o Błogosławieństwo Boże i zdrowie - od męża i dzieci
11 - paz - 2011

wtorek
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Józef Tondel w 18 r. śm.

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Irena Lesińska - od Agnieszki Woszczyk z mężem
12 - paz - 2011

środa
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Regina Antoszczyk - od wnuka Arkadiusza z żoną

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Marian Brzozowski - od rodziny Borowieckich z Gomunic
13 - paz - 2011

czwartek
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 W 1 r. Ur. Wojciech Piotrowski o Błogosławieństwo Boże i dla rodziców

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Edward Ziemba na imieniny
14 - paz - 2011

piątek
6 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00+ Krystyna Olszewska - od rodziny Jaskulskich

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Irena Zielińska - od chrześniaka z rodziną
+ Józef, Maria, Tadeusz, Ludwik Tondel
+ Stanisławę, Bolesław, Jan Krajewscy, Janina i Jan Stępień
+ Józefa Graczyk - od wnuczki Ewy z mężem, dziećmi i mamą
+ Cecylia Ogórowska - od Celiny Stemplewskiej z rodziną
+ Ryszard Broszkiewicz - od syna Mariusza z rodziną
+ Alicja Stefańska - od koleżanek z pracy
+ Maria Sobczak - od Haliny Prajs z rodziną
+ Zofia Zawisza - od męża
+ Mieczysław Bezulski - od Mamy Zofii
+ Łukasz Lesiak - od Babci i Basi
+ Ewa Lesiakowska - od Pasaków z córką i wnuczkiem Piotrusiem
+ Anna Milewska - od uczniów kl. I b z rodzicami
+ Zdzisławę Flaszka - od Zbyszka i Elżbiety Płomińskich z dziećmi
+ Jerzy Włóka - od Kasi i Kamilii
+ Roman Kapa - od Tadeusza Sieradzkiego z rodziną
15 - paz - 2011

sobota
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00+ Joanna i c. r. Flaszków

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00+ Danuta Mielczarek w 1 r. śm. - od siostry Alfredy z rodziną
16 - paz - 2011

niedziela

XXVIX zwykła

Dzień Papieski
7 30 W 20 r. śm. Stanisław, Leokadia Jeznach, Stefan, Marianna, Marian, Irena Gruchot

9 00 + Irena Felicjańska - od męża z synami i rodzinami

10 30 + Jadwiga Tkacz na imieniny

12 00 Za Parafian/
W 50 r. Ur. Edward Krupa o Błogosławieństwo Boże - od rodziną

15 30Nabożeństwo Różańcowe

16 00+ Władysław i Stanisława Płomińscy

17 - 23 października

powrót

Gomunice

Data Intencje
17 - paz - 2011

poniedziałek
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Janina Śliwińska - od Jana Szpecińskiego z rodziną

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Irena Lesińska - od Anny Niepsuj
18 - paz - 2011

wtorek
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Łukasz Lesiak - od żony Kasi z dziećmi Lesiem i Adasiem

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Marian Brzozowski - od rodziny Roczków ze Słostowic
19 - paz - 2011

środa
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Barbara Pawłowska - od brata Kazimierza z żoną

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Krzysztof, Edytka, Wacława, Józef Stolarscy; Otylia, Wincenty, Michał Blada; Robert, Stanisław Komorowscy
20 - paz - 2011

czwartek
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Irena Felicjańska - od uczestników pogrzebu

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Irena Zawisza na imieniny - od wnuczka Darka z rodziną
21 - paz - 2011

piątek
6 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Msza dziękczynno - błagalna - od Urszuli i Zbigniewa Tondel

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Tomasz Lisiecki
+ Ryszard Broszkiewicz -0 od kl. II l.m.c. uczniów syna Andrzeja
+ Anastazja, Tadeusz Skrobek; Władysław Balcerowicz
+ Kazimierz Stefanek - od Jadwigi z rodziną
+ Janina w 32 r. śm., Władysław w 20 r. śm. Skulimowscy
+ Halina Tyl - od uczestników pogrzebu
+ Jan Charbański - od Zofii Winkler
+ Zofia Sieradzka - od wnuka Daniela
+ Krystyna Guziak - od teściowej Zdzisławy z córką Anną i Tomasza Ziemby z rodziną
+ Ryszard Kaczmarczyk - od Stanisława i Teresy Kowalczyków
+ Marian Tazbir - od Grażyny i Adama z dziećmi
+ Lesław Skalik - od Stanisławy Sabaturskiej z córką Zofią
+ Natalia Węgrzyńska - od Ireny Skowronek
+ Józef Kania - od uczestników pogrzebu
+ Janina Płomińska - od rodziny Flaszków
+ Marian Potępski - od chrześniaka Tomka z rodziną
+ Marianna Gala - od rodziny Borowieckich i Zalejskich
+ Marek Jakubowski - od Janusza Gala z rodziną
22 - paz - 2011

sobota
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00W 6 r. Ur.Julii o zdrowie i Błogosławieństwo Boże - od rodziców

15 00ŚLUB: Karolina WŁÓKA - Kamil GÓRNY
16 00ŚLUB: Lena PŁOMIŃSKA - Krzysztof DZWONEK

17 00Nabożeństwo Różańcowe

17 30+ Natalia Woszczyk, Wanda i Roman Kalecińscy
23 - paz - 2011

niedziela

XXX zwykła

Światowy Dzień Misyjny
7 30 + Stanisław, Leokadia Jeznach, Stefan, Marianna Różańscy, Marian, Irena Gruchot

9 00 + Ryszard Kamiński w 23 r. śm., Apolonia, Jan Wróbel

10 30 + Grzegorz Flaszka w 3 r.śm. - od żony z dziećmi i rodziną

12 00 Za Parafian/

15 30Nabożeństwo Różańcowe

16 00+ Tadeusz, Antonina, Józef Blada

Kocierzowy

Data Intencje
20 - paz - 2011

czwartek
18 00
+ Zofia Wiecha - od Janiny Sygulskiej z dziećmi
+ Wiesław Wiecha - od rodziny Oleksy z dziećmi Antoniny Wiechy
+ Stefan Sygulski - od roidzy Kowalskich i Płomińskich
+ Mieczysław Drozdek - od rodziny Popiołków i Ciesielskich
+ Mieczysława Ciesielskiego - od uczestników pogrzebu
+ Lucjana Mirczaka - od pracowników Zakłdu Unasienniania zwierząt w Kocierzowach
23 - paz - 2011

niedziela
10 30
Józef Wieloch w 10 r. śm.
w 80 r. Ur. Genowefy Wieloch - od dzieci, wnuczków i prawnuczków

24 - 30 października

powrót

Gomunice

Data Intencje
24 - paz - 2011

poniedziałek
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + ks. Marian Kasprzyk w 7 r. śm.

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Bolesława i Marian Dawidowicz; Sabina Warda na imieniny
25 - paz - 2011

wtorek
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Ryszard Śmiechowicz - od syna Rafała z rodziną

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Jadwiga (6 r. śm.), Wiesław Maślakiewicz - od córek z rodzinami
26 - paz - 2011

środa
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Genowefa, Roman Truchel - od wnuczki Urszuli z rodziną

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Marian Brzozowski - od rodziny Sewerynków
27 - paz - 2011

czwartek
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Marian Pawlak - od Ireneusza Łaskiego z rodziną

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Andrzej Frączak w 1 r. śm. - od żony z córką
28 - paz - 2011

piątek
6 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00+ Mirosław Kurpiel - od sąsiada Flaszki i Płomińskich

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Zenobia Pałyszka - od koleżanki Ireny
+ Jan w 9 r. śm., Mariusz Tulejski - od syna Radosława z rodziną
+ Tadeusz Lechowski na imieniny - od Mamy i rodziny Magierów
+ Bogdan Stefanek - od rodziny Kusak z dziećmi
+ Małgorzata Białkowska - od rodziny Gzików
+ Jan Tazbir - od sąsiadów Gromków
+ Tadeusz, Kamila Pajęccy na imieniny, Stanisław, Eleonora, Szczepan
+ Pastuszka, zm. z r. Pajęckich, Bińczyków, Andrzejewskich, Krawczyków
+ Zbigniew Rudek - od uczestników pogrzebu
+ Kazimiera Alama - od siostry Marii Popiołek
+ Stanisław Michalczyk - od Haliny i Edwarda Kaczmarków
+ Czesław Kucharski - od rodziny Frajów z Radomska
+ Marian Gałązka - od rodziny Gałązków
+ Celestyna Alama - od zięcia Andrzeja
+ Adam Gloc - od cioci Wiesi
+ Grażyna Jonach - od uczniów kl. V a z rodzicami
+ Anna Tazbir - od Ani i Andrzeja Szulców
+ Stanisław Tazbir - od rodziny Stępniów z Huty Brudzko
+ Zdzisław Samborski - od pracodawców Firmy GOM
29 - paz - 2011

sobota
6 30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00+ Adrian Łukasik w 6 r. śm. - od rodziców i siostry

16 30Nabożeństwo Różańcowe

17 00+ Włodzimierz Brzozowski w r. śm. - od siostry z rodziną
30 - paz - 2011

niedziela

XXXI zwykła
7 30 + Tadeusz Gromek na imieniny

9 00 + Władysław Gębicz w 4 r. śm

10 30 + Tadeusz Mozdrzeń - od syna Zbigniewa z rodziną

12 00 Za Parafian/
W 1 r.Ur. Michalina Strzelecka o Błogosławieństwo Boże - od dziadków
W 18 r. Ur.Anita Flaszka o Błogosławieństwo Boże - od rodziców i braci

15 30Nabożeństwo Różańcowe

16 00+ Jan, Maria, Mieczysław Pawłowscy; Marian, Irena, Jan Stemplewscy

Kocierzowy

Data Intencje
27 - paz - 2011

czwartek
18 00
+ Zofia Wiecha - od Zawiszów i Bielasińskich
+ Wiesław Wiecha - od kolejarzy z Kocierzów
+ Stefan Sygulski - od rodziny Mirczak i Majchrzak
+ Mieczysław Drozdek - od rodziny Borowieckich i Zalejskich
+ Lucjana Mirczaka - od rodziny Sygulskich i Robaków
30 - paz - 2011

niedziela
10 30
+ Stefan Sygulski
+ Mieczysław Drozdek
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00,
19 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 19.08.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 625386. gościem