Intencje mszalne 2 - 8 października 2017


Gomunice Kocierzowy    

Gomunice do góry

Data Intencje
2 - paź - 2017

poniedziałek

św. Aniołów Stróżów
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + w 35 r. ślubu Urszuli i Zbigniewa Zielińskich o Błogosławieństwo Boże

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Maria Pokusińska - od uczestników pogrzebu
3 - paź - 2017

wtorek
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Szczepan Tkacz (w 1 r. śm.) - od żony i córek z rodzinami

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 o Błogosławieństwo Boże dla Teresy Jamrozik (na imieniny) - od przyjaciół
4 - paź - 2017

środa

św. Franciszka
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Tomasz Kolasa - od cioci Leokadii Gębicz z Marysią

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00
+ Mirosław Skóra (w 1 r. śm.) - od siostry Ireny z rodziną + Jan, Janina Stępień
5 - paź - 2017

czwartek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 + Wacław Kawka - od chrześnicy Florianny z rodziną

16 00 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 + Kazimierz Janoch - od uczestników pogrzebu
6 - paź - 2017

piątek

I miesiąca
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy

16 00 Spowiedź Św.

16 20 Nabożeństwo Różańcowe

17 00 Do Miłosierdzia Bożego:
+ Teresa Jurczyk - od uczestnikóe pogrzebu
+ Tomasz, Marianna, Helena, Bronisław,Bronisław (syn) Lisieccy; Marianna, Władysław Michalscy
+ Mirosław Rochowski - od Darka Dyja z żoną i córką
+ Jan, Bolesław, Stanisławę Krajewskich
+ Teresa Serwa - od dzieci z rodziną
+ Feliks Kowalski (w 11 r. śm.) - od dzieci
+ Monika Bareła - od Agnieszki Płomińskiej i Łukasza Jarockiego z rodzinami
+ Wiesław Krzępiec - od chrześniaka Pawła z rodziną
+ Eugeniusz Odrzywolski - od kierownictwa Spółdzielni Mleczarskiej w Radomsku
+ Wanda Tatara - od sąsiadów syna Romana
+ Roman Tatara - od sąsiadów Siewierów
+ Czesław Flaszka - od Kucharskich i Karkoszków
+ Mirosław Popiołek - od Sołtysów Gminy Gomunice
+ Zofia Tkacz - od rodziny Dukowicz i Szpecińskiej
+ Danuta Zięba - od koleżanki Doroty z mężem
+ Józef Krupa - od rodziny Molendów z Bełchatowa
+ Janina Mokrzyńska - od rodziny Flaszków
+ Zofia Muskała - od Szymulowej z córkami
+ Kazimiera Woźniak - od córki Barbary z mężem
+ Jan Tyczyński - od koleżanek z pracy Magdy z firmy KN
+ Damian Długoszewski - od Marii i Kazimierza Roczek
+ Krzysztof Emko - od chrześniaka z rodzicami
+ Waldemar Dzierwa - od Barbary i Waldemara Andrzejewskich z dziećmi
+ Anna Sukiennik - od sąsiadów Rusków
+ Andrzej Łączny - od rodziny Owsikowskich z Masłowic
+ Kazimiera Flaszka - od rodziny Buraczyńskich
+ Ryszard Dziaduszycki - od Janiny Tazbir z rodzodziny
+ Janina Zbierańska - od uczestników pogrzebu
+ Sabina Sochacka - od kolegów referatu komunalnego
+ Kazimierz Radziszewski - od znajomych z ul. Fabrycznej kl. 3
7 - paź - 2017

sobota

I miesiąca
N. M. P. Różańcowej
6 25 Adoracja Najświętszego Sakramentu

7 00 Msza Św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

15 00 ŚLUB: Nina POPIOŁEK - Paweł WIŚNIEWSKI

16 00 ŚLUB: Anna MOTYL - Łukasz STARCZYK

17 00 + Jadwiga (w 5 r. śm.), Jan, Andrzej Bremerscy - od synowej Jolanty z rodziną
8 - paź - 2017

niedziela

XXVIII zwykła
7 30 + Janina (w 43 r. śm.), Stefan Mokrzyńscy

9 00 + Władysław (w 10 r. śm.), Janinę Gębicz

10 30 + Arkadiusz Kempa (w 9 r. śm.) - od mamy

12 00 za Parafian;
w 40 r. ur. Anny i w 15 r. ślubu Ani i Pawła Ciesielskich o Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
w 50 r. ślubu Krystyny i Henryka Ziemskich o Błogosłwieństwo Boże - od dzieci z rodzinami

15 20 Nabożeństwo Różańcowe

16 00 + Maciej Dudek (w 10 r. śm.) - od żony z dziećmi
Msze Św.
Niedziele i święta:
7 30, 9 00, 10 30,
12 00, 16 00
Dni powszednie:
7 00, 18 00
Święta zniesione:
7 00, 10 00, 18 00

Ś.P.
Genowefa
Stolarska
1923 - 2017

(1)

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
Ostatnia aktualizacja: 21.10.2017, by petrus0x13 & jz
Jesteś naszym 653332. gościem